•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
Jesli spotkacie sie z problemem "wyskakujących okienek" na czacie - oto pomoc ,jest nawet filmik z relaksacyjnym męskim głosem Wink

http://www.polchat.pl/news/-Poranne-wtorkowe-ogłoszenia-
<bleble> mam do oddania za friko:
- monitor 17 calowy
- klawiaturę
- głośniki
Wszystko 100% sprawne, ale nie da się ukryć, że używane Wink
Jeśli znacie kogoś, najlepiej z Warszawy, komu by się to przydało (np jakiś dom dziecka, czy nie wiem...) to bardzo proszę o wiadomość.
Sprawa dość pilna, bo się o to potykamy w domu Wink
a tym ludkom ktorym kaske zbierałas sie nie przyda?
nie, kompoutery akurat mają, kiedyś Microsoft ich zasponsorował Smile

EDIT:

Sprzęt już został zaadaptowany przez jedną szkołę muzyczną Wink Panie się ucieszyły, bo szkoły na to nie stać... Żenada swoją drogą, nie? :/

Informacja dla wszystkich użytkowników forum erotyczny oraz czatu erotyczny.

Użytkownik EA decyzją full operatorów został posiadaczem bana na wejście do obydwu miejsc.

Miłego dnia,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Na ile ten ban? Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(25-01-2009, 21:58)Marcin link napisał(a): Na ile ten ban? Big Grin

do odwołania oczywiście  8)
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Cytat:EA: [...].
* wypowiedzi użytkownika EA nie będą publikowane na tym forum. Leia.

i ode mnie

Marcin: To jest trochę przerażające że opy nie potrafią się inaczej porozumieć z użytkownikami(którzy mają inne zdanie na pewne tematy), tylko banem. No ale cóż, Wasz czat, Wasza sprawa. Myślę że dałoby się to inaczej załatwić, wybraliście taką drogę, powodzenia. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(26-01-2009, 00:24)Marcin link napisał(a): Marcin: To jest trochę przerażające że opy nie potrafią się inaczej porozumieć z użytkownikami(którzy mają inne zdanie na pewne tematy), tylko banem. No ale cóż, Wasz czat, Wasza sprawa. Myślę że dałoby się to inaczej załatwić, wybraliście taką drogę, powodzenia. Smile


Ban nie jest za "inne zdanie na pewne tematy" i to powinno byc dla wszystkich jasne.
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
http://www.polchat.pl/news/-Najnowsze-zmiany-Informacja-
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości