Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - jedyna - 17-01-2009

(15-01-2009, 22:38)EA link napisał(a): Dla niewtajemniczonych pieprzących bzdury odnosnie mojej osoby: bede w Wa-we 23/24/25 i najprawdopodbniej wejde na małe piwo na zlot na jakies 30 min, nie bede soba unieszczesliwial wiele zaklamanych ludzikOOOffff z /ops Smile))

(15-01-2009, 23:46)EA link napisał(a): A czy ja sie z kims przepycham ? Zofijka chyba dobrze wiesz ze ja mam chat i wiekszosc ludzi z chata gdzieś, stad z kim ja mam sie przepychac, litosci. Mam swoje realne zycie i tylko ono sie dla mnie liczy a nie...
Pozdrawiam.

Jak to ostatecznie jest? Masz chat i większość ludzi gdzieś, dlatego nie będziesz ich unieszczęśliwiał swoją obecnością przychodząc na zlot i ostentacyjnie wychodząc po 30 minutach? Bardzo spójna linia rozumowania, jak na kogoś kto z pasją oddając się realnemu życiu w ciągu trzech godzin wysyła w cyberprzestrzeń trzy posty...


Odp: Oddusznik - EA - 17-01-2009

Pffffffff.... starasz sie byc bardzo mądra widze Smile

;D Wchodze bo bedzie tam SQN ktorego chce poznac + 4-5 innych osob, dla nich przyjezdzam by poznac na zywo, porozmawiac i sie ulatniamy do centrum. Co w tym dziwnego i nie zrozumialego.. zeszta do cholery nie musze sie tlumaczyc nikomu co bede robil, to chyba moja sprawa i co Cie to obchodzi w ogole czy bede na zlocie czy nie. Moje ogolne podejscie do chata jest chyba znane ? Nie znasz ? Powtorze: mam go w dupie, co nie zmienia faktu ze do garstki ludzi mam wielki szacunek. A to ile wysylam postow w dzien czy w tydzien czy miesiac zrob sobie statystyki i narysuj hormonogram i przedstaw go w polowie lutego.
;D Po pracy mam prawo usiasc przed komputerem i odpoczac. To tyle, so f.off.


Odp: Oddusznik - LA - 17-01-2009

Nie wiem w zasadzie, o co sie spieracie, klocicie, czy jak to inaczej mozna nazwac jeszcze.

Kto chce, to sie zjawi. Kto zas nie, to nie.
Nie lubita sie? Ok., mozecie sobie do gardel z tego powodu nawet skoczyc, ale nie pod publike.
Mnie to ani ziebi, ani grzeje. Zawsze mialem swoje podejscie do czatu, ktore wraz z uplywem czasu wyrobilo sie i teraz jest takie, nie inne.
Kiedy jednak obserwuje co niektore osoby, to i widze, ze ZA BARDZO zyja czatem, biora do siebie pewne sprawy BARDZIEJ, niz ustawa przewiduje.
Haaaaallo! Swiat rzeczywisty to ten za oknem, nie na monitorze. Szkoda czasu na pierdoly, Dobrzy Ludzie!  ;D


Odp: Oddusznik - EA - 17-01-2009

LA: mowie o tym wlasnie w kazdym poscie, tylko w bardziej charakterystyczny - dosadny dla siebie sposob Smile

Pozdro


Odp: Oddusznik - jedyna - 17-01-2009

(17-01-2009, 13:37)EA link napisał(a): Pffffffff.... starasz sie byc bardzo mądra widze Smile

Niektórzy podejmują wysiłek starań. Inni mają
(17-01-2009, 13:37)EA link napisał(a): ...go w dupie...

Efekty widać.


Odp: Oddusznik - EA - 17-01-2009

Manipulacja cytatami i przeinaczanie slow, zaloze sie ze jestes wyborca PiSu - to ich metody Smile
Wpisalem na forum 12 postow, powycinaja sobie z kazdego kawalek i uloz ladny wierszyk jak Ci sie nudzi.
Koniec tematu i tej pseudo rozmowy.

P.S.

Slabe te Twoje starania... słabiutkie...


Odp: Oddusznik - jedyna - 17-01-2009

Rzucić podwórkową łaciną tu, dodać inwektywę tam, a później odwołać się do emocji związanych z oceną tej czy innej partii by wymigać się od używania sensownych argumentów. Dziękuję za uświadomienie mi czym jest "prawdziwa" rozmowa będąca wynikiem intensywnych umysłowych starań.


Odp: Oddusznik - pillock - 17-01-2009

Wpierniczyc sie tu... namieszac tam... wsadzic kij w mrowisko i czekac na rozwoj wydarzen? Walka do ostatniej kropli krwi? Oby moje bylo na wierzchu? A moze dosc tych dziwnych wojenek?



Ma ktos ochote na porcje szpinaku?  Big Grin



Pillock.



Odp: Oddusznik - EA - 18-01-2009

Dziekuj dziekuj Big Grin

ROTFLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!

Wojenek ? Hahaha.

Na forum jest smieszniej niz na chacie ;-)



Odp: Oddusznik - jedyna - 18-01-2009

Pillock,
Twój nick jak ulał pasuje do treści postu...Nic dodać, nic ująć.