Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - Hannibal - 14-10-2007

Mafia, w podpisie pod awatarem masz coś, co albo umknęło Twojej uwadze, albo nie rozumiesz co piszesz. Chodzi mi o 14/88
Cytat:It can be combined with 88, as in 14/88, 1488 or 8814. The 8s stand for the eighth letter of the alphabet, with HH standing for Heil Hitler.
88, dokładnie oznacza Heil Hitler, a powiedziałeś:
(14-10-2007, 17:48)Mafia link napisał(a): ... z faszyzmem nie mam nic wspolnego(sam bym Adolfa zabil gdybym mogl) Smile ...
Zabiłbyś Adolfa, a czcisz go i pozdrawiasz  :o

Aguś, faktycznie zrobił się niezły burdel.


Odp: Oddusznik - _divinity_ - 14-10-2007

(14-10-2007, 20:10)Hannibal link napisał(a): Aguś, faktycznie zrobił się niezły burdel.

heh, jak zwykle  Wink
to dla porządku,
aktualnie w temacie tym, jest o:
- mafia- opinie na temat uzytkownika + proba polemiki (daremna) ze wspomnianym
- dyskusja nad sensem istnienia tematu,  stworzonego  przez Setha, - "zadusznik"
- wypowiedzi z tegoż tematu, z cyklu "Listy do Sw. Mikolaja"


;D



Odp: Oddusznik - Dzika - 14-10-2007

Skoro "oddusznik" to jednak napiszę co myślę na temat afery ze srbk'ą...
Nie widziałam nic oprócz logów, nie koniecznie całych...ale nie ważne...
Czy NIDGY nikomu z Was, nie zdarzyło się np. nazwać kogoś "dzieckiem specjalnej troski"?  w żartach np.? Nie wierzę że nie... i nie wierzę, że w takiej sytuacji myśleliście o tych chorych dzieciakach  :Smile Mnie osobiście zdarzyło się nie raz powiedzieć "Ty głupku", "Ty debilku", a nawet "zachowujesz się jak dziecko spc. troski" czy coś w ten deseń.... czy chciałam urazić chore osoby? czy je miałam na myśli ?? NIE!
Odnoszę wrażenie, że przesadziliście z problemem i to bardzo mocno, być może się mylę, bo nie byłam świadkiem całego zajścia, ale z tego co tu czytałam to tak właśnie to odbieram.
Srbki nie znam tak dobrze, jak niektóre z osób tu piszących, ale wierzę jej (nie, nie rozmawiałam z nia -  na czacie nie bywam a @ nawet do niej nie mam...), że nie miała nic złego na myśli pisząc takie słowa. Nie wiem do czego/kogo się odnosiły i nie wiem dlaczego padły. Mimo to uważam że temat został zdemonizowany. Sorry ale tak właśnie czuję...
I myślę, że rzeczywiście należało by najpierw rzecz wyjaśnić u źródła, niż pisać takie posty  :Smile
Odnoszę jednak wrażenie, że ludzie właśnie takie coś lubią  Sad "wreszcie COŚ się dzieje, hurra!") jak my lubimy po kimś pojechać...tacy wtedy jesteśmy "dobrzy"... i w ogóle...ah...

I żeby nie było: mój syn też jest w klasie integracyjnej - jest jednym z tej piątki o której pisała atka...

Dobranoc - pozdrawiam wszystkich Smile







Odp: Oddusznik - CzerwonaSukienka - 15-10-2007

Odczulam radosc, ze nie musialam czytac WSZYSTKIEGO co pojawilo sie w miniony week na forum erotycznego! Cudowne uczucie:-)


Ps. i bez jaj :-) zaklepalam sobie 24 listopada na katarzynki erotkowe wiec .... prosze nie zmieniac daty:-)


Odp: Oddusznik - blinker - 15-10-2007

(15-10-2007, 00:03)CzerwonaSukienka link napisał(a): Odczulam radosc, ze nie musialam czytac WSZYSTKIEGO co pojawilo sie w miniony week na forum erotycznego! Cudowne uczucie:-)

Mow do mnie jeszcze Smile. Zuzanka w sumie jest dzielna, ze jeszcze nie zwiala.


Odp: Oddusznik - lullaby - 15-10-2007

A ja chciałam pogratulować(ironia) tym co się przyczynili do tego że Szrbka opuściła forum. Kurczę.. zazdroszczę Wam ludzie bez wad...


Odp: Oddusznik - Iskandir - 15-10-2007

(15-10-2007, 01:58)lullaby link napisał(a): A ja chciałam pogratulować(ironia) tym co się przyczynili do tego że Szrbka opuściła forum. Kurczę.. zazdroszczę Wam ludzie bez wad...

Najlepsze w tym Lullaby, że dajmy nato ja sie przyznaje do własnych wad wiec ... nie wiem a wiem że jestem jedną z tych osób.
coż pewne powiedzenie czyjeś mówi "Chcesz iść na wojne upewnij się że zabrałeś całą armie"

i zapewniam Cię, że moim celem nie było jej odejście z forum ale siebie nie pozwole obrażać.
(14-10-2007, 23:45)Dzika link napisał(a): Skoro "oddusznik" to jednak napiszę co myślę na temat afery ze srbk'ą...
Odnoszę wrażenie, że przesadziliście z problemem i to bardzo mocno, być może się mylę, bo nie byłam świadkiem całego zajścia, ale z tego co tu czytałam to tak właśnie to odbieram.
Srbki nie znam tak dobrze, jak niektóre z osób tu piszących, ale wierzę jej (nie, nie rozmawiałam z nia -  na czacie nie bywam a @ nawet do niej nie mam...), że nie miała nic złego na myśli pisząc takie słowa. Nie wiem do czego/kogo się odnosiły i nie wiem dlaczego padły. Mimo to uważam że temat został zdemonizowany. Sorry ale tak właśnie czuję...
I myślę, że rzeczywiście należało by najpierw rzecz wyjaśnić u źródła, niż pisać takie posty  :Smile
Odnoszę jednak wrażenie, że ludzie właśnie takie coś lubią  Sad "wreszcie COŚ się dzieje, hurra!") jak my lubimy po kimś pojechać...tacy wtedy jesteśmy "dobrzy"... i w ogóle...ah...

Nie wiem czy się mylisz czy nie ... zajście ze srbk jak dla mnie to ... taka kropelka co przelala kielich

co do wyjaśnienia u źródła ... malusi z tym problemik był ... jak sama pisała ma kilka osob (czy jej słowami osobliwości) na ignorze ... ciekawe skad osoby te miały to wiedzieć nie siedzymy w głowach innych raczej
a zapewniam Cię, że atka najpierw spytała grzecznie - czy ona ma cos do dzieci specjalnej troski ... w sumie może podziekować Mafii który złapaj jej strone i rozkrecił afere - zdecydowanie co on pisał widziała.

z forum znikła po pierwszych postach krytycznych ... nawet moim ... oczywiscie potraktowala to jako atak ... miala prawo to tak wyglada ... ale wtedy nie jest problemem zdjecie ignora i spytanie o co chodzi nawet jak sie kogos nie lubi ... wybrala ucieczke ... to jest jej wybor

co do ludzi dobrych ... kilkakrotnie pisałem ze to ja jestem ten zły  ;D


Odp: Oddusznik - _divinity_ - 15-10-2007

to zeby zamknąc temat, dodam cos na koniec.

Dzika, Kochanie...
zgadzam sie, ze niejednemu z nas zdazylo sie cos takiego palnąć. oczywiscie. natomiast, w momencie gdy okazuje sie, ze komus, nawet zupelnie niechcacy, zrobilismy tym przykrosc, mowimy "przepraszam" i z reguly temat jest zamkniety.
natomiast srbk obiela bardzo zla taktyke.
zakladam jej minimum dobrego serca, w przeciwienstwie do mafii, i twierdze, ze ok...faktycznie moze nie chciala nikogo urazac....ale po co brnela w te glupie tlumaczenia?? po co, przez pol dnia, szukala wytlumaczenia typu "to byla reakcja po tym co zobaczylam w tv"?? (na dodatek totalnie nieudolnie wybrany argument, bo swiadczacy o niej jeszcze gorzej) po co to bylo?
sadze, ze po pierwszym poscie, z tego tematu, jej przeprosiny (ktore znalazly sie tu jako ostatnie, dobrze ze w ogole) OD RAZU zamknely by tą sprawe! a tak rozpetala sie awantura, ktora bardzo umocnila mnie w przekonaniu, ze istota doroslosci jest umiec przyznac sie do bledu. bo nie ukrywajmy, KAZDY je popelnia, natomiast nie kazdy umie sie do nich przyznac i bez kombinacji, powiedziec zwykle "przepraszam"

milo, ze srbce sie to udalo.

watku mafii nie ma co juz poruszac. wszyscy chyba sami zobaczyli, co to za typ. acz szkoda, ze glownie ta dyskusja skupila sie na srbk, bo to (moim zdaniem) najbardziej przegial mafia swoimi durnymi tekstami (co juz napisalam wczesniej)

to by bylo na tyle.
dobranoc.
d.

p.s. i w tym miejscu sama sobie chcialam pogratulowac, ze w "najgoretszych" wtedy momentach na czacie, ograniczyłam sie do "spokoj" ," przestan", etc i nie zbanowałam całego pokoju  ;D ;D Wink
<dumna>  Wink


Odp: Oddusznik - _Leia_ - 15-10-2007

(15-10-2007, 02:50)_divinity_ link napisał(a): p.s. i w tym miejscu sama sobie chcialam pogratulowac, ze w "najgoretszych" wtedy momentach na czacie, ograniczyłam sie do "spokoj" ," przestan", etc i nie zbanowałam całego pokoju  ;D ;D Wink
<dumna>  Wink

Ja tam bym chociaż z kopa...  Wink  Big Grin
(No ale nieobecni nie mają prawa głosu  Tongue)

w sumie to smutne z każdej strony.. z której by nie spojrzeć... No może z wyjątkiem wątku ruszonego przez Seth'a.. Bardzo możliwe, że przy spotkaniu twarzą w twarz większości adwersarzy mogłoby dojść pomiędzy nimi do porozumienia.. przez litery trudniej.... Dużo łatwiej kogoś urazić.. Dużo łatwiej wyrobić sobie niezbyt przychylne zdanie na czyjś temat...

a wydawałoby się że chat, forum to zabawa..

miłego dnia,

A.



Odp: Oddusznik - Muschelsucher - 15-10-2007

Nie wiem o co chodzi. Nie chce wiedziec o co chodzi i nie wypowiadam sie wcale.
Tak tylko cos tu pisze bo lubie czytac co inni pisza.