Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-11-2008

(08-11-2008, 04:58)yes2mike link napisał(a): Nie chce mi się szukać właściwego działu.
Skoro mowa o ban'ach, to proponuję przekazać komu trzeba i gdzie trzeba, coby (na serwerze polszmata) edytował plik "polchat.conf" - czy jak tam tera po tych nieudolnych przeróbkach serwera nazywa się - i usunął nałożone przeze mnie kilka lat temu permanentne serwerbany na swego czasu niesfornych użyszkodników.

Aż dziw bierze, ze tylu "fachowców" ma w to wgląd, po wpisaniu w okienku dialogowym czata komendy "/sbans" (to niestety tylko serwerop może) widać kilkanaście wpisów kończących się nawiasem zawierającym skrót "perm.", czyli dożywotnimi (czyt. do czasu kiedy ta parodia polegnie). Część z nich jest bodaj z USA, część należy do ułomnych istot z Tomaszowa Mazowieckiego, dzięki którym była zadyma, bo postanowili w bagażniku, do lasu, wywieźć czatowego, znacznie bardziej ogarniętego kolegę.
Reszty nie pamiętam, ale powinny być obok wpisy, za co, kto i chyba kiedy.

Bany były na maski, zatem uważam że we właściwym miejscu nasmarowałem te bzdety... 

Oby więcej strzałów we własną bramkę Smile Interes złoży się jak mokry namiot na wietrze.


A jak już kogoś wypier*olić z listy serwerop'ów, to najlepiej tak, żeby osoba zainteresowana broń Boże nie dowiedziała sie kto i za co... Wystarczyło  słowo, nawet po fakcie.

_
edit:
permy nie były zdejmowane. MIAŁY być zdjęte, ale NIE ZOSTAŁY zdjęte. najpierw zapytaj, a później sobie używaj.
f.

f: ty edytujesz? ty nietechniczna jestes ... dzieki czemu dla mnie to zabrzmiało miejwiecej tak - "Bany miały być zdjęte ale nie zostały zdjęte bo nikt nie wiedział jak je zdjąc ale zapytac sie nie zapytamy bo wiemy lepiej" :Smile :Smile

yes2mike: sorki ze sie wtracam ... nie wiesz za co? Bo zupa była za słona  :o ;D ;D

(08-11-2008, 03:48)_Leia_ link napisał(a): [quote author=f link=topic=106.msg14284#msg14284 date=1225998343]
o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

Wink ;D
[/quote]

tak Leia bardzo zabawne ... teraz ponowie pytanie ten ban był na mnie ze ja go ciągle mam??


Odp: Oddusznik - fekal - 08-11-2008

(08-11-2008, 13:17)Iskandir link napisał(a): f: ty edytujesz? ty nietechniczna jestes ... dzieki czemu dla mnie to zabrzmiało miejwiecej tak - "Bany miały być zdjęte ale nie zostały zdjęte bo nikt nie wiedział jak je zdjąc ale zapytac sie nie zapytamy bo wiemy lepiej" :Smile :Smile

Może być nawet, że nie wiemy jak się na czat wchodzi. I sie nie zapytamy bo wiemy lepiej. A teraz się odwal.

y2m - po Twoich tekstach na LC, że nas wszystkich stąd wypieprzysz to bym się nie dziwił na Twoim miejscu. Smile POza tym, trzeba jeszcze coś pozytywnego robić.

Pozdrawiam.


Odp: Oddusznik - yes2mike - 08-11-2008

Yhm. Robić... Pozytywnego. Nie chce mi się na ten temat dyskutować, chociaż miałbym sporo do powiedzenia.


A serwerbany DAWNO POWINNY BYĆ pozdejmowane. To miałem na myśli, pisząc o EDYCJI w/w pliku.


Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-11-2008

(08-11-2008, 14:02)fekal link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg14298#msg14298 date=1226139434]


f: ty edytujesz? ty nietechniczna jestes ... dzieki czemu dla mnie to zabrzmiało miejwiecej tak - "Bany miały być zdjęte ale nie zostały zdjęte bo nikt nie wiedział jak je zdjąc ale zapytac sie nie zapytamy bo wiemy lepiej" :Smile :Smile

Może być nawet, że nie wiemy jak się na czat wchodzi. I sie nie zapytamy bo wiemy lepiej. A teraz się odwal.

y2m - po Twoich tekstach na LC, że nas wszystkich stąd wypieprzysz to bym się nie dziwił na Twoim miejscu. Smile POza tym, trzeba jeszcze coś pozytywnego robić.

Pozdrawiam.
[/quote]

A jak sie nie odwale to co?? bana zarobie?? czy mnie powalicie swoja merytoryka?? nie no ona juz jest powalajaca


Odp: Oddusznik - yes2mike - 08-11-2008

Bana, bana !!! Big Grin


Chyba z żalu założę jakiś własny serwis czatowy Big Grin


Odp: Oddusznik - zofija - 08-11-2008

Taką małą dygresję wstawię... Ciekawe, kto z kim pije.


Odp: Oddusznik - yes2mike - 08-11-2008

Tam... tam daleko ? Sami - zalewają robaka.


Odp: Oddusznik - Marcin - 08-11-2008

witam, witam
(08-11-2008, 15:51)zofija link napisał(a): Taką małą dygresję wstawię... Ciekawe, kto z kim pije.

ciekawe kto z kim chodzi na herbatki Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


Odp: Oddusznik - Marcin - 08-11-2008

sam nie pije, nie jestem alkoholikiem Big Grin


Odp: Oddusznik - yes2mike - 09-11-2008

Eeee, alkoholik nie musi sam pić Wink Niektórzy wolą na imprezach... 9 razy w tygodniu Wink Big Grin
Nie rób scen.

Elvien ? Wypraszasz sobie co ? Big Grin Że daleko, czy robaka  ? Tongue