Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - LA - 28-10-2008

Sqn to pijak, zboczeniec i cały czas prosi o opa na privie!!! ;-P

Ujmę to jednym słowem: skończcie...


Odp: Oddusznik - napoleonka - 29-10-2008

cloud a Ty co?  ;D jakie skonczcie, niech nie koncza Big Grin pierwszy raz tu wlazlam i od razu nie bedzie, co czytac, jak Cie nie daj bzoiu posluchaja  Big Grin


Odp: Oddusznik - Marcin - 29-10-2008

(28-10-2008, 20:37)Cloud link napisał(a): Sqn to pijak, zboczeniec i cały czas prosi o opa na privie!!! ;-P

Ujmę to jednym słowem: skończcie...

Muszę to sprostować, jestem alkoholikiem, zbokiem, i marze o zostaniu opem. To tak powinno brzmieć. Big Grin


Odp: Oddusznik - Iskandir - 05-11-2008

a tak sie spytam kiedy zniknie ban na moje "pracowe" IP?


Odp: Oddusznik - Marcin - 06-11-2008

Ale Ty masz ciągłego bana na maskę czy shita na bocie?bo jeżeli shita na bocie, to chyba już nie masz bo Erotycznej nie ma. Big Grin


Odp: Oddusznik - f - 06-11-2008

o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.


Odp: Oddusznik - Iskandir - 07-11-2008

(06-11-2008, 22:05)f link napisał(a): o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

a moze jednak z odbiorem tak tylko chce wyjasnić dlaczego Ja mam nadal tego bana ...

(06-11-2008, 21:05)Marcin link napisał(a): Ale Ty masz ciągłego bana na maskę czy shita na bocie?bo jeżeli shita na bocie, to chyba już nie masz bo Erotycznej nie ma. Big Grin

Nie Marcinie f słusznie odgadła o jakiego bana mnie chodzi Big Grin ... ciekawe czy zgadnie tez dlaczego wracam do tego tematu ... chociaz w to akurat szczerze watpie


Odp: Oddusznik - Marcin - 07-11-2008

(07-11-2008, 20:52)Iskandir link napisał(a): [quote author=f link=topic=106.msg14284#msg14284 date=1225998343]
o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

a moze jednak z odbiorem tak tylko chce wyjasnić dlaczego Ja mam nadal tego bana ...

(06-11-2008, 21:05)Marcin link napisał(a): Ale Ty masz ciągłego bana na maskę czy shita na bocie?bo jeżeli shita na bocie, to chyba już nie masz bo Erotycznej nie ma. Big Grin

Nie Marcinie f słusznie odgadła o jakiego bana mnie chodzi Big Grin ... ciekawe czy zgadnie tez dlaczego wracam do tego tematu ... chociaz w to akurat szczerze watpie
[/quote]

bo jesteś zły, i w ogóle blee. ;-P


Odp: Oddusznik - _Leia_ - 08-11-2008

(06-11-2008, 22:05)f link napisał(a): o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

Wink ;D


Odp: Oddusznik - yes2mike - 08-11-2008

Nie chce mi się szukać właściwego działu.
Skoro mowa o ban'ach, to proponuję przekazać komu trzeba i gdzie trzeba, coby (na serwerze polszmata) edytował plik "polchat.conf" - czy jak tam tera po tych nieudolnych przeróbkach serwera nazywa się - i usunął nałożone przeze mnie kilka lat temu permanentne serwerbany na swego czasu niesfornych użyszkodników.

Aż dziw bierze, ze tylu "fachowców" ma w to wgląd, po wpisaniu w okienku dialogowym czata komendy "/sbans" (to niestety tylko serwerop może) widać kilkanaście wpisów kończących się nawiasem zawierającym skrót "perm.", czyli dożywotnimi (czyt. do czasu kiedy ta parodia polegnie). Część z nich jest bodaj z USA, część należy do ułomnych istot z Tomaszowa Mazowieckiego, dzięki którym była zadyma, bo postanowili w bagażniku, do lasu, wywieźć czatowego, znacznie bardziej ogarniętego kolegę.
Reszty nie pamiętam, ale powinny być obok wpisy, za co, kto i chyba kiedy.

Bany były na maski, zatem uważam że we właściwym miejscu nasmarowałem te bzdety... 

Oby więcej strzałów we własną bramkę Smile Interes złoży się jak mokry namiot na wietrze.


A jak już kogoś wypier*olić z listy serwerop'ów, to najlepiej tak, żeby osoba zainteresowana broń Boże nie dowiedziała sie kto i za co... Wystarczyło  słowo, nawet po fakcie.

_
edit:
permy nie były zdejmowane. MIAŁY być zdjęte, ale NIE ZOSTAŁY zdjęte. najpierw zapytaj, a później sobie używaj.
f.