Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - zofija - 22-09-2008

Proszę zatem o konkrety, a nie o "bla bla"znowu.


Odp: Oddusznik - Marcin - 22-09-2008

(22-09-2008, 00:25)zofija link napisał(a): Proszę zatem o konkrety, a nie o "bla bla"znowu.

Konkrety to były podawane ok. 10 stron temu, zresztą co Tobie Zosiu dadzą te konkrety?Big Grin


Odp: Oddusznik - LonGMan - 22-09-2008

    Nie wypowiadałem  się w tym temacie ale powinniście dać już spokój... Od dłuższego czasu to wyłącznie mielenie wody... Ciekaw jestem kto wykaże odrobinę dojrzałości emocjonalnej i umysłowej i zamilknie zamiast dopisywać kolejny "wtórny" post... A może prościej "mądry ustąpi głupiemu"... Tylko kto jest tym drugim z przysłowia... To już pozostawiam waszej ocenie. Sądząc po temacie dokładnie o tym jest ta dyskusja...

        LonGMan


Odp: Oddusznik - zofija - 22-09-2008

(22-09-2008, 01:31)Marcin link napisał(a): [quote author=zofija link=topic=106.msg13455#msg13455 date=1222032314]
Proszę zatem o konkrety, a nie o "bla bla"znowu.

Konkrety to były podawane ok. 10 stron temu, zresztą co Tobie Zosiu dadzą te konkrety?Big Grin
[/quote]
Ja nie myślę tylko o sobie, Marcin. Proszę, przedstaw je raz jeszcze, punkt po punkcie. Tutaj.


Odp: Oddusznik - Iskandir - 22-09-2008

(22-09-2008, 08:50)LonGMan link napisał(a):     Nie wypowiadałem  się w tym temacie ale powinniście dać już spokój... Od dłuższego czasu to wyłącznie mielenie wody... Ciekaw jestem kto wykaże odrobinę dojrzałości emocjonalnej i umysłowej i zamilknie zamiast dopisywać kolejny \"wtórny\" post... A może prościej \"mądry ustąpi głupiemu\"... Tylko kto jest tym drugim z przysłowia... To już pozostawiam waszej ocenie. Sądząc po temacie dokładnie o tym jest ta dyskusja...

        LonGMan

Jestem za a nawet przeciw ... popatrze sobie na historie postów.
Mój ostatni 4 wrzesień ... odduszający się; później jeden pościk do Marsika ... bez odnoszenia się do opów ... to jakos 10 dni później było - ogólnie totalna olewka tematu tu ciągniętego ... i moje wielkie greckie zdziwienie ktoś ciągnie temat zeby było śmieszniej na czacie z próbą że tak powiem jak zamknąć mi usta i wytrącać argumenty. W związku z czym post Odduszający czyli pokazujący co mnie drażni
No to sorry Long kto wraca do tematu?? kto nie pamieta zarzutów wypisywanych?? kto poprostu banuje \"zamyka\" możliwość pisania??

A teraz się oddalę w stronę swiatła - czytaj ciekawszego tematu na ciekawszym forum Big Grin


Odp: Oddusznik - niezla_sztuka - 22-09-2008

(22-09-2008, 08:51)zofija link napisał(a): Ja nie myślę tylko o sobie, Marcin. Proszę, przedstaw je raz jeszcze, punkt po punkcie. Tutaj.

chcesz mnie zabić, tak?


Odp: Oddusznik - Marcin - 22-09-2008

(22-09-2008, 09:39)Iskandir link napisał(a): [quote author=LonGMan link=topic=106.msg13457#msg13457 date=1222062655]
    Nie wypowiadałem  się w tym temacie ale powinniście dać już spokój... Od dłuższego czasu to wyłącznie mielenie wody... Ciekaw jestem kto wykaże odrobinę dojrzałości emocjonalnej i umysłowej i zamilknie zamiast dopisywać kolejny \"wtórny\" post... A może prościej \"mądry ustąpi głupiemu\"... Tylko kto jest tym drugim z przysłowia... To już pozostawiam waszej ocenie. Sądząc po temacie dokładnie o tym jest ta dyskusja...

        LonGMan

Jestem za a nawet przeciw ... popatrze sobie na historie postów.
Mój ostatni 4 wrzesień ... odduszający się; później jeden pościk do Marsika ... bez odnoszenia się do opów ... to jakos 10 dni później było - ogólnie totalna olewka tematu tu ciągniętego ... i moje wielkie greckie zdziwienie ktoś ciągnie temat zeby było śmieszniej na czacie z próbą że tak powiem jak zamknąć mi usta i wytrącać argumenty. W związku z czym post Odduszający czyli pokazujący co mnie drażni
No to sorry Long kto wraca do tematu?? kto nie pamieta zarzutów wypisywanych?? kto poprostu banuje \"zamyka\" możliwość pisania??

A teraz się oddalę w stronę swiatła - czytaj ciekawszego tematu na ciekawszym forum Big Grin
[/quote]

idąc tym samym tropem, pora ułożyć parę spraw w życiu REALNYM. do widzenia się z państwem.


Odp: Oddusznik - _divinity_ - 23-09-2008

(20-09-2008, 22:32)niezla_sztuka link napisał(a): to w podobnym tonie ktoś powinien wrzucić, że brakuje jeszcze Ciebie..

średnio to było fair, w każdym razie.

no z pewnością by mógł, ale ja bym na to zareagowała z humorem, a nie fochem.

tak ogólnie nie to nie mam czasu i nie bardzo ochoty, żeby tu przyłazić regularnie.

co do toczącej się "wojny" - zupełnie nie wiem o co chodzi, ale to na pewno coś baaaardzo ważnego skoro tyle osób się wypowiada  Wink


Odp: Oddusznik - lullaby - 23-09-2008

(20-09-2008, 22:32)niezla_sztuka link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=106.msg13436#msg13436 date=1221936831]
hehe
co sobie nie wejdę to jakaś awantura Smile
dobre!

stare, dobre czasy się przypominają  Wink
tylko mi srbk i eskimoski brakuje  ;D ;D

to w podobnym tonie ktoś powinien wrzucić, że brakuje jeszcze Ciebie..

średnio to było fair, w każdym razie.
[/quote]


Buehehehehehu.Faktycznie brakowało jeszcze divinity.;-D






Odp: Oddusznik - _Leia_ - 23-09-2008


uwaga na nisko latające przecinaki  Big Grin