Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - Marcin - 30-08-2008

(30-08-2008, 01:11)Kathi link napisał(a): Marcinq, skarbie drogi...
Ja Tobie nic nie obiecuje - nie musze, nie mam takiej potrzeby i nic takiego nie napisalam Smile

Takze samo nigdzie nie napisalam, ze wiszenie nickiem jest zakazane. Po prostu.. skoro wisiales, to mnie i nie widziales i tak naprawde nie uczestniczyles w rozmowach na czacie - taki byl sens mojej wypowiedzi.

pozdrawiam
Kat

Źle sformułowałem zdanie, wybacz.Oczywiście chodziło mi, o wasze obietnice między sobą również nie czuje potrzeby żebyś mi coś obiecywała.  ;D (takie trochę czepianie się na siłę)

To że się nie odzywałem, nie oznacza że mnie nie było przy komputerze, ale idąc trochę wstecz, chyba też źle zrozumiałaś moją wypowiedź, o czym świadczy "poczekaj jeszcze troszke i spelni sie Twoje marzenie, poniewaz z fulla rowniez niebawem zamierzam zrezygnowac - dotrzymam tylko obietnicy danej  Smile", w żadnym z postów nie napisałem że jesteś złym fullem(to już Twoja interpretacja, więc Smile) chodziło mi bardziej o to, że jeżeli nie mam czasu na opowanie, oddaje opa(dla mnie wydawało się to logiczne). No ale nic, zrobisz co zechcesz. Smile


Odp: Oddusznik - CzerwonaSukienka - 30-08-2008

(30-08-2008, 00:06)Kathi link napisał(a): hyhy Smile jak ja lubie jednak czytac ten oddusznik, slowo daje Smile

Uwazam, ze wysmienicie spelnia swoje zadanie - blink mial swietny pomysl jednak.

Pierwsza ten temat zalozyla Nefelim ... pozniej jak padlo forum, nastapily przenosiny  blink reaktywowal temat... Ach ach ... az mi sie lezka w oku zakrecila:-)


Odp: Oddusznik - Dzika - 30-08-2008

Rzeczywiście, przy tym wątku dobrze się pije kawę  ;D
Mam nadzieję, że szybko nie zrezygnujecie Tongue


Do niedawna te wpisy mnie denerwowały, teraz bawię się naprawdę setnie ;D
(mimo że niektóre wypowiedzi są faktycznie żenujące ;P)


Pozdrawiam.


Odp: Oddusznik - Iskandir - 30-08-2008

(30-08-2008, 01:11)Kathi link napisał(a): Takze samo nigdzie nie napisalam, ze wiszenie nickiem jest zakazane. Po prostu.. skoro wisiales, to mnie i nie widziales i tak naprawde nie uczestniczyles w rozmowach na czacie - taki byl sens mojej wypowiedzi.

nigdzie nie napisałaś że jest zakazane ... ale wiesz jak do tego podchodziłaś  ;D o ja tez wiem jak ;D

i dodam moze ze jak byłem na erocie to nie wisiałem i widywałem ;D rzadko bo rzadko ale zawsze to częściej jak teraz opa złapać ;D

ps. czy mnie pamięć myli czy kiedyś opy miały "dyżury" w dosyć newralgicznych godzinach?


Odp: Oddusznik - Marcin - 30-08-2008

A mnie zastanawia jedno, skoro większość z Was uważa że wpisy są żałosne, żenujące itd. etc. to po co się wypowiadacie?po co dalej uczestniczycie w tym temacie skoro taki żenujący, i w ogóle ble? Smile


Odp: Oddusznik - kk - 30-08-2008

Zeby jakikolwiek płonąl ogień,trza czasem drew podrzucic Wink Przynajmniej patyczek ,szczapine Smile
Niekoniecznie oliwy Smile


Odp: Oddusznik - Iskandir - 30-08-2008

(30-08-2008, 15:48)kk link napisał(a): Zeby jakikolwiek płonąl ogień,trza czasem drew podrzucic Wink Przynajmniej patyczek ,szczapine Smile
Niekoniecznie oliwy Smile

to zdejmijcie bana Marsikowi cale drzewo dostaniecie z syberyjskimi pokladami ropy naftowej  ;D ;D ;D

a Marcinie pewnie dlatego zagladaja bo to najpopularniejszy temat Big Grin


Odp: Oddusznik - __Jules__ - 30-08-2008

Doskonaly pomysl - dorzucic.
Najciekawiej byloby zmienic podmiot utyskiwan, bo nic nowego na obecne nie da sie powiedziec....

A przeciez ma byc rozrywkowo.
Od jakiegos czasu zaczynam ziewac.
Moze tez powinnam pisac melodramatyczne pozegnania i przyjsc za tydzien??
Milego weekendu, ufam, ze w poniedzialek bedzie co czytac:-))




Odp: Oddusznik - monika_ - 30-08-2008

I wakacje zleciały ;D
Czy nie lepiej było korzystać ze słońca? Teraz już po ptokach,deszcz,deszcz,deszcz...i jeszcze wieje.
No ale tu jak zwykle gorąco,aż wypieków na twarzy dostaję jak Was czytam ;D


Odp: Oddusznik - Marcin - 31-08-2008

dusicie Oddusznik, cała moja praca idzie na marne! Tongue

(30-08-2008, 15:49)Iskandir link napisał(a): [quote author=kk link=topic=106.msg13056#msg13056 date=1220100485]
Zeby jakikolwiek płonąl ogień,trza czasem drew podrzucic Wink Przynajmniej patyczek ,szczapine Smile
Niekoniecznie oliwy Smile

to zdejmijcie bana Marsikowi cale drzewo dostaniecie z syberyjskimi pokladami ropy naftowej  ;D ;D ;D

a Marcinie pewnie dlatego zagladaja bo to najpopularniejszy temat Big Grin
[/quote]

myślę że nie powinniśmy tego zmieniać.Big Grin