Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - ups - 29-08-2008

Marcin,
ja również uważam, że Twój pożegnalny post był żenujący.

Skoro żegnasz się z chatem erotycznym dlaczego nie pożegnałeś się z użytkownikami, tylko wystawiłeś cenzurkę opom ?

Czy to naprawdę tak ciężko się przyznać, że marzysz o tym, żeby być jednym z adminów ?

Poza tym, wierzę, że za parę dni znów spotkamy się na chacie. Tylko co wtedy ? Wyedytujesz ten wpis ?


Odp: Oddusznik - __Jules__ - 29-08-2008

(06-10-2007, 00:25)blinker link napisał(a): Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Co za duzo (...)
Zmienmy nazwe na "watek Marcina" ;D ;D
Wszystko co tu od jakiegos czasu pada to jedynie powtorka poprzednich postow, proponuje przestac floodowac ;D




Odp: Oddusznik - Iskandir - 29-08-2008

(29-08-2008, 10:56)m link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg12974#msg12974 date=1219947318]
[quote author=m link=topic=106.msg12969#msg12969 date=1219936418]
[quote author=Marcin link=topic=106.msg12933#msg12933 date=1219828678]
nie, specjalnie dla Ciebie będę tu co dzień. ;D

szybko zmieniasz zdanie:-)
[/quote]

a powiedz mi gdzie napisałem że na forum nie będę zaglądał?bo chyba pisałem o czacie?
[/quote]

nie ale o forum tez nie (mowie o twym załobnym/załosnym poscie ...a nie o ironicznej odpowiedzi dla kk) :-) z reszta niewazne faktycznie macie jakis problem ... tzn ty i iskandir
[/quote]

Mowisz jako lekarz? czy z obserwacji niepotwierdzonej? i tak mam problem kurde jak na to wpadlos (kurde to chyba rodzaj nijaki) zdecydowany problem ... chociaz go jeszcze nieznam ale mam nadzieje ze zostane uswiadomiony Big Grin ... a jak nie jestes ... no coz ... gratuluje wyobrazni Big Grin

(29-08-2008, 15:20)ups link napisał(a): Marcin,
ja również uważam, że Twój pożegnalny post był żenujący.

Skoro żegnasz się z chatem erotycznym dlaczego nie pożegnałeś się z użytkownikami, tylko wystawiłeś cenzurkę opom ?

Czy to naprawdę tak ciężko się przyznać, że marzysz o tym, żeby być jednym z adminów ?

Poza tym, wierzę, że za parę dni znów spotkamy się na chacie. Tylko co wtedy ? Wyedytujesz ten wpis ?

Może i był może i nie był kwestia odczuć osobistych mnie osobiscie nie przypdal do gustu ale coz nie ja go pisałem i pewnie on chciał taka a nie inna formę nie oceniam

a skad wiesz ze sie nie pożegnał z userkami?? ze mna sie pożegnał na ten przykład Big Grin dodaj sobie do tego jeszcze ze nie wszyscy userzy maja konto na forum a bez takowego nie wejda i nie poczytaja ... a cenzurka opom ... cóż napisał co o nich myśli ma do tego prawo ... a może nie??

burzam nie wszyscy o tym marzą żeby być opami ale jak mniemam mówisz o własnych doświadczeniach ... cieszę się że twoje marzenia się spełniły ja osobiście mam lekko inne Smile

a jak sie nie spotkacie za kilka dni to co strzelisz baranka o ściane z rozpaczy?? czy może przeedytujesz swoj wpis i a dodatkowo poprosisz moda o usunięcie mojego żeby nie było "dowodu" Big Grin

(29-08-2008, 15:46)__Jules__ link napisał(a): [quote author=blinker link=topic=106.msg2604#msg2604 date=1191619503]

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Co za duzo (...)
Zmienmy nazwe na "watek Marcina" ;D ;D
Wszystko co tu od jakiegos czasu pada to jedynie powtorka poprzednich postow, proponuje przestac floodowac ;D

[/quote]

Jules grzecznie ujmę po co ma pisać gdzieś indziej jak mój temat trafił tu bo się nie spodobał? doświadczenie uczy podobno Big Grin


Odp: Oddusznik - Marcin - 29-08-2008

(29-08-2008, 15:20)ups link napisał(a): Marcin,
ja również uważam, że Twój pożegnalny post był żenujący.

Skoro żegnasz się z chatem erotycznym dlaczego nie pożegnałeś się z użytkownikami, tylko wystawiłeś cenzurkę opom ?

Czy to naprawdę tak ciężko się przyznać, że marzysz o tym, żeby być jednym z adminów ?

Poza tym, wierzę, że za parę dni znów spotkamy się na chacie. Tylko co wtedy ? Wyedytujesz ten wpis ?

Macieju, pomyśl logicznie proszę Cię.
Gdybym chciał zostać opem, myślisz że pisałbym to?myślisz że narażałbym się "władzy"?trochę to nielogiczne ale niech będzie.Wątpię w nasze spotkanie na czacie, ale bądźmy dobrej myśli, nie, nie mam zamiaru nic edytować.Wasze odbijanie piłeczki typu "pewnie sam chcesz zostać opem", jest śmieszne.


(29-08-2008, 15:46)__Jules__ link napisał(a): [quote author=blinker link=topic=106.msg2604#msg2604 date=1191619503]

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Co za duzo (...)
Zmienmy nazwe na "watek Marcina" ;D ;D
Wszystko co tu od jakiegos czasu pada to jedynie powtorka poprzednich postow, proponuje przestac floodowac ;D


[/quote]

Nie, nie, nie, wątek ma już autora, jeden wystarczy. Tongue


Odp: Oddusznik - __Jules__ - 29-08-2008

Marcin na opa!!!
Marcin na prezydenta!!!


Odp: Oddusznik - Marcin - 29-08-2008

skargi na marcin@**.pl, nie zapomnijcie o logach, i tak nie będą rozpatrzone. Tongue


Odp: Oddusznik - Kathi - 30-08-2008

hyhy Smile jak ja lubie jednak czytac ten oddusznik, slowo daje Smile

Uwazam, ze wysmienicie spelnia swoje zadanie - blink mial swietny pomysl jednak.

Jednak uwazam, Marcinq, ze okreslenie mnie poprzez 'jak pierwszy lepszy user' uwlacza.. userom wlasnie, nie sadzisz? Wink ale masz racje, rzecz jasna - bywam rzadko i dlatego oddalam mastera Lei Smile poczekaj jeszcze troszke i spelni sie Twoje marzenie, poniewaz z fulla rowniez niebawem zamierzam zrezygnowac - dotrzymam tylko obietnicy danej Lei Smile

Ale 2-3 lata byles na erocie? no, to widac na poczatku nie tak czesto, skoro mnie tam nie widywales... aaa racja.. przeciez przez jakies 2 lata glownie 'wisiales' nickiem - tak 20 na 24, nie? Wink

pozdrawiam serdecznie
ubawiona Kat Smile


Odp: Oddusznik - Marcin - 30-08-2008

(30-08-2008, 00:06)Kathi link napisał(a): hyhy Smile jak ja lubie jednak czytac ten oddusznik, slowo daje Smile

Uwazam, ze wysmienicie spelnia swoje zadanie - blink mial swietny pomysl jednak.

Jednak uwazam, Marcinq, ze okreslenie mnie poprzez 'jak pierwszy lepszy user' uwlacza.. userom wlasnie, nie sadzisz? Wink ale masz racje, rzecz jasna - bywam rzadko i dlatego oddalam mastera Lei Smile poczekaj jeszcze troszke i spelni sie Twoje marzenie, poniewaz z fulla rowniez niebawem zamierzam zrezygnowac - dotrzymam tylko obietnicy danej Lei Smile

Ale 2-3 lata byles na erocie? no, to widac na poczatku nie tak czesto, skoro mnie tam nie widywales... aaa racja.. przeciez przez jakies 2 lata glownie 'wisiales' nickiem - tak 20 na 24, nie? Wink

pozdrawiam serdecznie
ubawiona Kat Smile

Pierwszy punkt: Zgadzam się.
Drugi punkt: Mam inne marzenia, nie interesują mnie Wasze obietnice, ani trochę.
Trzeci punkt: A ile byłem?Smile Wiszenie jest zakazane?Trzeba było mnie uprzedzić, bym nie wisiał, poprawka tylko odnośnie 20 na 24, wisiałem 24 na 24. Wink
Czwarty punkt: Również pozdrawiam serdecznie, ubawiony Marcin.


Odp: Oddusznik - Kathi - 30-08-2008

Marcinq, skarbie drogi...
Ja Tobie nic nie obiecuje - nie musze, nie mam takiej potrzeby i nic takiego nie napisalam Smile

Takze samo nigdzie nie napisalam, ze wiszenie nickiem jest zakazane. Po prostu.. skoro wisiales, to mnie i nie widziales i tak naprawde nie uczestniczyles w rozmowach na czacie - taki byl sens mojej wypowiedzi.

pozdrawiam
Kat


Odp: Oddusznik - HETERO - 30-08-2008



          Normalnie nic mi sie nie chce  ;D