Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-08-2008

(08-08-2008, 17:33)Marcin link napisał(a): No i kółko się zamyka, jak upominasz ludzi - źle, od razu wmawiają Ci że siedzisz dla opa, jak nie robisz nic?bierzesz w tym poniekąd udział.

Ja Ci nie powiem jak zapobiegać, po prostu banować(chyba to wiesz najlepiej  ;D podejrzewam że masz trochę większy staż czatowy niż ja, więc nie będę Ci udzielał porad, zamiast kopać wiszących, zajmijcie się kopaniem/banowaniem flooderów, reklamatorów.)
Nie napisałem że nie podoba mi się regulamin, napisałem że jeden punkt(w porywach do dwóch) jest co najmniej dziwny, na razie nikt nikomu oficjalnie nic nie wytknął, gadka jest ogólna więc nie wiem skąd takie stwierdzenie.

To Ja tak z ludowych mądrości: Uderz w stół a nożyce się odezwą  Wink
(08-08-2008, 17:24)zofija link napisał(a): To ja się może posłużę jeszcze jednym cytatem, tym razem Boya-Żeleńskiego:
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Każdy wie jak - lecz żaden nie potrafi".
Ok, nie podoba się regulamin - dobrze. Macie lepszy? Jakieś propozycje? Może jakaś konstruktywna dyskusja, a nie tylko przepychanki i wytykanie innym jacy to są be?
Nienawidzę hipokryzji.
Ach och uch ... orgazm ... zosiu narazie to wy mówicie o nas be, że przypomne słowa jednego z opów:
(07-08-2008, 16:38)CzerwonaSukienka link napisał(a): Leia, jestem pod dużym wrażeniem Twojej cierpliwości. Nie wiem tylko czemu mówisz jak do osób dorosłych skoro przed soba masz gówniarzy? Różnica poziomu sprawia, że porozumienie jest niemożliwe.
i poprawie wypowiedzią serveropa:
(07-08-2008, 17:40)f link napisał(a): nudny się robisz. ja i tak mam gdzieś to, co "o" i "do" mnie mówisz. Wink  więcej? patrz sygnaturka. szkoda, że zamiast ośmieszyć mnie, ośmieszasz samego siebie. ale to już Twój problem.
żenujące.
do-widzenia.
Reasumując ... z nami nienależy rozmawiać bo w końcu gówniarze są i nie ten poziom reprezentuja a do tego są śmieszni w swoich wypowiedziach i nudni ofkors tez


Odp: Oddusznik - Marcin - 08-08-2008

Ale ja dalej czegoś nie rozumiem "My", "Wy" to są jakieś dwa "obozy" na czacie?w którym jestem?dostałem się do tego lepszego?!  ;D


Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-08-2008

(08-08-2008, 17:57)Marcin link napisał(a): Ale ja dalej czegoś nie rozumiem "My", "Wy" to są jakieś dwa "obozy" na czacie?w którym jestem?dostałem się do tego lepszego?!  ;D
ja tam tez nie wiem o so chodzi ale sie sie stosuje


Odp: Oddusznik - CzerwonaSukienka - 08-08-2008

Widzę, że niektórzy przyzwyczaili się do swoich nowych określeń. Ba nawet je polubili !!! Polubili do tego stopnia, że teraz, za każdym razem się tym określeniem przedstawiają.



Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-08-2008

(08-08-2008, 18:14)CzerwonaSukienka link napisał(a): Widzę, że niektórzy przyzwyczaili się do swoich nowych określeń. Ba nawet je polubili !!! Polubili do tego stopnia, że teraz, za każdym razem się tym określeniem przedstawiają.

no nie wiem ... ale jak dla mnie rozwiń wypowiedz bo sie jakoś nie trzyma ... pamietaj do kogo mówisz w swoim przekonaniu
do nas to duzymi literami i powoli  :Smile


Odp: Oddusznik - kk - 08-08-2008

Przeniesc to do "Pierdoly itd"?..
..ile stron? 3?  ..4?


Odp: Oddusznik - _KOTKA - 08-08-2008

Mam pytanie, po co Wy ciągle bijecie pianę?



Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-08-2008

(08-08-2008, 18:21)kk link napisał(a): Przeniesc to do "pier*oly itd"?..
..ile stron? 3?  ..4?
A dlaczego KK?? przecież to oddusznik się odduszamy
(08-08-2008, 18:21)_KOTKA link napisał(a): Mam pytanie, po co Wy ciągle bijecie pianę?
My pytamy sugerujemy oczekujemy odpowiedzi ..... no przynajmniej ja ... chwilami też bronię swojej osoby kiedy jestem nazywany pospolicie bez obrazy  :Smile


Odp: Oddusznik - Marcin - 08-08-2008

No tak Operatorzy skarżą się(oczywiście ich skargi są uzasadnione), a My bijemy pianę.  ;D


Odp: Oddusznik - Iskandir - 08-08-2008

(08-08-2008, 18:24)Marcin link napisał(a): No tak Operatorzy skarżą się(oczywiście ich skargi są uzasadnione), a My bijemy pianę.  ;D

Marcin opi się nie mogą skarżyć ... przynajmniej nie wszyscy bo to takie za server opem "zniewieściałe"