Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Oddusznik - Marcin - 07-08-2008

nie pisałbym o ludziach, jako "przypadkach". Ale wydaje mi się że użytkownicy też powinni mieć jakieś prawo "decydowania" z kim chcą siedzieć na czacie, a z kim nie, to co napisała Leia odbieram jako "podpadniesz operatorom-masz zakaz wstępu".

Ale nic, może jestem młody, i głupi.  Big Grin


Odp: Oddusznik - _Leia_ - 07-08-2008

(07-08-2008, 13:19)Marcin link napisał(a): nie pisałbym o ludziach, jako "przypadkach". Ale wydaje mi się że użytkownicy też powinni mieć jakieś prawo "decydowania" z kim chcą siedzieć na czacie, a z kim nie, to co napisała Leia odbieram jako "podpadniesz operatorom-masz zakaz wstępu".

Ale nic, może jestem młody, i głupi.  Big Grin

przypadkach = sytuacjach

odbierasz jak chcesz. autkomplementy również pozostawiam w Twojej gestii.





Odp: Oddusznik - __Jules__ - 07-08-2008

(07-08-2008, 13:16)_Leia_ link napisał(a): Powiem więcej, decyzje podjęte w wymienionych przypadkach zostały podjęte w sposób demokratyczny - poprzez głosowanie na forum opów. Zadecydowała większość. Mój głos, który wówczas przedstawiłam, nie ma obecnie znaczenia. ZadecydowaliśMY większością głosów.

Tworzymy zespół. I tego zamierzam się trzymać.

Pozdrawiam,

A.


Zawsze tak wspolnie sobie glosujecie? wow!wow!wow!

Znaczy kandydatury tych dwoch rewelacyjnych opow (od ktorych rozpoczela sie ta dyskusja) zostaly rzeczywiscie przedyskutowane i przeglosowane?????? :o :o :o :o :o

A ja dotad myslalam, ze Ktos na bani wpisal odpowiednie nicki na liste opow.... ;D ;D

Nie powiem glosno co sobie o tej jednostce do tej pory myslalam....a tu sie okazuje, ze cale szacowne grono przyczynilo sie do decyzji. O kurcze! Co za epidemia na naduzywanie alkoholu  ;D ;D



Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - Marcin - 07-08-2008

(07-08-2008, 00:16)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Kurde!
Jestem na erocie od 5 lat <szok> i od zawsze obowiązywały tu pewne zasady, ogólnodostępne zresztą. Decydując się "wejść" w jakąś społeczność trzeba się dostosować, fajnie jak mamy prawo wyboru czy chcemy być w tej społeczności czy nie. Tu akurat mamy. Więc ki diabeł skoro komuś nie odpowiadają przyjęte zasady tu siedzi? Ileż można czytać, że ten mnie zbanował, a tamten coś powiedział nie halo?  Droga wolna ;>
Możecie się na mnie obrażać, wymyślać TWA i inne twory, w nosie to mam.
Wkurza mnie chamstwo na czacie i tyle.

A odnośnie tematu... Op Opowi jak i User Userowi nierówny.

A ja jeszcze się wypowiem w tej kwestii, czemu My mamy zmieniać czat?z tego powodu że parę "jednostek" ma coś tam przeciw?za dobrze by im było.Wink W pracy jak masz konflikt z jedną osobom bądź jej nie tolerujesz, co robisz?zmieniasz prace?To wątpię żeby ktoś kiedykolwiek znalazł czat(w którym każdego lubi, i w ogóle ah, oh), prace(patrz to samo co czat), mieszkanie(na klatce też można mieć nieznośnych sąsiadów, gdzie kiedy chcesz zrobić imprezę, oni chcą spać.)

(07-08-2008, 13:49)__Jules__ link napisał(a): Zawsze tak wspolnie sobie glosujecie? wow!wow!wow!

Znaczy kandydatury tych dwoch rewelacyjnych opow (od ktorych rozpoczela sie ta dyskusja) zostaly rzeczywiscie przedyskutowane i przeglosowane?????? :o :o :o :o :o

A ja dotad myslalam, ze Ktos na bani wpisal odpowiednie nicki na liste opow.... ;D ;D

Nie powiem glosno co sobie o tej jednostce do tej pory myslalam....a tu sie okazuje, ze cale szacowne grono przyczynilo sie do decyzji. O kurcze! Co za epidemia na naduzywanie alkoholu  ;D ;D

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin tu padłem Tongue

PS. Myślałem że krytyka pod warunkiem że jest konstruktywna, odnosi jakiś skutek, jednak nie.No nic  Smile




Odp: Oddusznik - LA - 07-08-2008

Krytyka, bany, twa, sponsorzy, mięso leci tu i tam, inteligencja/jej brak, ja cię kocham, ty mnie zdradzasz, blablablabla...

Mogę już spokojnie napisać z tego całokształtu pracę mgr ;-D

Czy wy nie mieć większe zmartwienia?


Odp: Oddusznik - __Jules__ - 07-08-2008

(07-08-2008, 14:18)Cloud link napisał(a): Czy wy nie mieć większe zmartwienia?

Nie miec Bartu$.

My probowac rozruszac padniete forum.

I zobaczyc czym sie tu przejawiac ta demokracja.

My sie interesowac...


Odp: Oddusznik - m - 07-08-2008

fajnie sie czyta:-)


Odp: Oddusznik - __Jules__ - 07-08-2008

To lepsze od watku "Humor":-))))))))


Odp: Oddusznik - Iskandir - 07-08-2008

(07-08-2008, 13:16)_Leia_ link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12406#msg12406 date=1218102075]

No tak pewnie źle zadałem pytanie ba jestem pewien że napewno ale myślałem, że skoro zaczęło się rozmawianie o banie to te samo kryterium zostanie przyjęte.
Dobrze zadam jeszcze raz pytanie dokładnie: Czy wg. ciebie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach można było zbanować wskazane osoby i czy słuszne były reakcje opów w tym master opa polegające na nic nierobieniu? a przynajmniej nicnierobienie tak wyglądało od strony userów

Iskandir... napisałes, ze wiesz od kiedy jestem masterem - czemu więc odnosisz się do mnie jako master opa obecnego w tamtych sytuacjach? Jesli myslisz, ze będę krytykowała osoby sprawujące tę funkcję przede mną to jestes w błędzie. W moim przekonaniu kazda z tych osób starała się według siebie podjąć najbardziej słuszne decyzje w danych sytuacjach.
Powiem więcej, decyzje podjęte w wymienionych przypadkach zostały podjęte w sposób demokratyczny - poprzez głosowanie na forum opów. Zadecydowała większość. Mój głos, który wówczas przedstawiłam, nie ma obecnie znaczenia. ZadecydowaliśMY większością głosów.

Tworzymy zespół. I tego zamierzam się trzymać.

Pozdrawiam,

A.

[/quote]

Ależ dziekuje za odpowiedź. Tamto grono zdecydowało się nie piętnować chamstwa pieniactw etc. pomimo wielu skarg ostrzeżeń etc. teraz poprostu w ramach przykładu to szanowne grono zdecydowało zbanować nawet dodam że jak to ładnie ująć można stałych bywalców za krytykę jednego z opów. Oki rozumiem werdykt jest werdykt ... ale potwierdziłaś jedno: wszystko się zmienia zasady też nawet na lepsze jak pisałem ... ludzie jak widać nie Smile


Odp: Oddusznik - BrotherFromMars - 07-08-2008

Ludzie tez sie zmieniaja, najczesciej palma odbija od nadmiaru wladzy  ;D