Polfan.pl - forum dyskusyjne
Oddusznik - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Oddusznik (/showthread.php?tid=93)



Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - Iskandir - 07-08-2008

(07-08-2008, 00:20)lullaby link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=379.msg12368#msg12368 date=1218056494]


a ironnia twoja lulka jest powalajaca ... ale zaczyna mnie nudzic ta monotematycznosc twa

No..ja nie wiem kto tu monotematyczny się staje.
Op jest takim samym userem jak Ty.Tylko że musi jeszcze dodatkowo ..jeśli zajdzie potrzeba ,prosić o spokój,upominać,ostrzegać...ewentulanie wypraszać z pokoju.I nie dla własnej satysfakcji ..tylko dla zaprowadzenia porządku i spokoju na czacie.Czy jeszcze trzeba tłumaczyć?
[/quote]

Z tym się zgodzę ... jednak zastanawia mnie ze takie samo zachowanie usera w stosunku do opa jak usera do usera kończy się w jednym przypadku banem w drugim niczym ... pytanie jak najbardziej zasadne ... poczytałem dokładnie zarzuty do zbanowanych ... dokładnie takie same akcje wyczyniał powiedzmy a bez nicków - wystarczy poczytać inne tematy - w obecnosci opow ... skończyło sie "uspokajaniem" stron po interwencji strony atakowanej u opa ... który "nie czytał maina akurat" okolo 1,5 h to trwalo i bylo notoryczna akcja powtarzana przez userka i nadal stad moje pytanie i ja nie mowie ktory dobry a ktory zły ... od tego jest jeszcze dziwnym trafem otwarty temat.
A jeżeli któryś op czuje się atakowany moimi postami to może jedynie świadczyć o tym że jest w nich zawarta prawda.

i tak ps. nie wiem jak pobanowani zostali ale jeżeli mam słuszne podejrzenie to zbanowany zostałem przy okazji Ja - jutro sprawdzę - a to już świadczy o niejakiej niekompetencji

ps. a zeby nie być w jakimś sensie gołosłowny to akurat Ciebie eski uważałem za bardzo dobrego opa ale jak mówie od tego jest inny temat


Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - Marcin - 07-08-2008

(07-08-2008, 00:43)Iskandir link napisał(a): i tak ps. nie wiem jak pobanowani zostali ale jeżeli mam słuszne podejrzenie to zbanowany zostałem przy okazji Ja - jutro sprawdzę - a to już świadczy o niejakiej niekompetencji

tak to jest jak shita zamiast IP się ustawia na maske IP ale cóż, wiesz przez jakieś 2-3 dni ludzie wchodzący z początkiem IP 212.76.**.**(Trochę Warszawskiej Ochoty, oraz trochę Ursynowa)mieli powitanie "_SQN_ - odpocznij" co defacto mnie, jako samego zainteresowanego lekko irytowało.Swoją drogą 00 kończy się ban. 8)


Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - HETERO - 07-08-2008

No qrde balanSS,  czy nie macie juz wiekszych problemow?
Tez mnie banowali, np. za "pewien" niedobor inteligencji (ale u banujacej, lub banujacego :Smile ) lub przypadkowa zbieznosc nickow  z tzw. "kolesiem", ktory i tak niezbyt poprawnie go wpisal, itd. itp. I jakos to przezylem  ;D
Sa wazniejsze rzeczy jak tsunami, globalizacja lub podnoszenie sie poziomu morz ( i zalanie np. Holandii, ale to juz najmniejszy problem).
Normalnie szacunek i papatki  Wink
           :Smile



Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - Iskandir - 07-08-2008

(07-08-2008, 00:51)Marcin link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=379.msg12376#msg12376 date=1218059030]

i tak ps. nie wiem jak pobanowani zostali ale jeżeli mam słuszne podejrzenie to zbanowany zostałem przy okazji Ja - jutro sprawdzę - a to już świadczy o niejakiej niekompetencji

tak to jest jak shita zamiast IP się ustawia na maske IP ale cóż, wiesz przez jakieś 2-3 dni ludzie wchodzący z początkiem IP 212.76.**.**(Trochę Warszawskiej Ochoty, oraz trochę Ursynowa)mieli powitanie "_SQN_ - odpocznij" co defacto mnie, jako samego zainteresowanego lekko irytowało.Swoją drogą 00 kończy się ban. 8)
[/quote]

uhum no bardzo ciekawa metodyka jednak nie wnikam Smile - i sprawdzić na własnej skórze nie dam rady jednak Smile trudno

(07-08-2008, 00:56)HETERO link napisał(a): No qrde balanSS,  czy nie macie juz wiekszych problemow?
Tez mnie banowali, np. za "pewien" niedobor inteligencji (ale u banujacej, lub banujacego :Smile ) lub przypadkowa zbieznosc nickow  z tzw. "kolesiem", ktory i tak niezbyt poprawnie go wpisal, itd. itp. I jakos to przezylem  ;D
Sa wazniejsze rzeczy jak tsunami, globalizacja lub podnoszenie sie poziomu morz ( i zalanie np. Holandii, ale to juz najmniejszy problem).
Normalnie szacunek i papatki  Wink
           :Smile

Jak by ci to napisac ... to nie jest absolutnie żaden problem nie wiem gdzie go widzisz bo ja nie widze - proste pytanie prosta odpowiedz ... dorabianie do tego ideologii problemu jest conajmniej dziwne ... no coz ale nie ty pierwszy widzisz problem gdzie go nie ma ... nawet w tym watku

Jeszcze do atki zeby nie było
(07-08-2008, 00:16)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Kurde!
Jestem na erocie od 5 lat <szok> i od zawsze obowiązywały tu pewne zasady, ogólnodostępne zresztą. Decydując się "wejść" w jakąś społeczność trzeba się dostosować, fajnie jak mamy prawo wyboru czy chcemy być w tej społeczności czy nie. Tu akurat mamy. Więc ki diabeł skoro komuś nie odpowiadają przyjęte zasady tu siedzi? Ileż można czytać, że ten mnie zbanował, a tamten coś powiedział nie halo?  Droga wolna ;>
Możecie się na mnie obrażać, wymyślać TWA i inne twory, w nosie to mam.
Wkurza mnie chamstwo na czacie i tyle.

A odnośnie tematu... Op Opowi jak i User Userowi nierówny.

Atka ja na erocie jestem lekko liczac ... zeby nie przesadzic 10 lat? cos kolo tego ... powiem ci tak ludzie sie zmieniali i opy sie zmieniali ... niestety zmienialy sie takze zasady ... teoretycznie na lepsze ... z malym zastrzezeniem z mojej strony ... zasady na tak ... ludzie niekoniecznie ... jak wszedlem na poczatku i zadałem pytanie to odpowiedzial mi kto? Op kurcze miał czas żeby odpowiedziec nie musiałem błagać o odpowiedz ... dzis widze to inaczej ... pada pytanie i czasami ale to naprawde czasami zdarzy sie user który pomoże pytającemu i co dziwne sa to userzy nie ze tak powiem "stażowi" to ludzie ktorzy na erocie sa od chwilki  >Sad


Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - HETERO - 07-08-2008

           HEILIGE MUTTER GOTTES!!!!!!!


Odp: Czym się różni Osoba Opa od Osoby usera na czacie?? - _Leia_ - 07-08-2008


Iskandir,

osoba opa od osoby usera w najprostszy sposób różni się kolorem nicka i tym, ze posiada pewne uprawnienia pozwalajace mu/jej na to by miec możliwośc utrzymania spokoju w pokoju erotyczny. Jestem przekonana, ze przy Twojej tak długiej obecności na czacie doskonale znasz odpowiedź na postawione przez siebie pytanie.
Ja z kolei niespecjalnie widze sens wałkowania tego samego po raz n-ty.

Wątek przenosze do oddusznika. Jeśli masz konkretną skargę - bardzo prosze o email wraz z logami na: master-erot@o2.pl

Obecnie z wyjątkiem Erotycznej - i opy i userzy sa ludźmi, ze swoimi zaletami, wadami i lepszymi i gorszymi dniami.

tyle ode mnie.

A.



Odp: Oddusznik - zofija - 07-08-2008

Nuda... W kółko to samo... Tylko po co?


Odp: Oddusznik - Iskandir - 07-08-2008

(07-08-2008, 04:16)_Leia_ link napisał(a): Wątek przenosze do oddusznika. Jeśli masz konkretną skargę - bardzo prosze o email wraz z logami na: master-erot@o2.pl

Obecnie z wyjątkiem Erotycznej - i opy i userzy sa ludźmi, ze swoimi zaletami, wadami i lepszymi i gorszymi dniami.

tyle ode mnie.

A.

Jak napisałem wcześniej - pisałem już na tego e-maila ... zero reakcji - ja rozumiem że master op osoba zarobiona jedynym efektem mojego pisania było: brak reakcji na sytuację oraz brak jakiejkolwiek odopwiedzi o negatywnym rozpatrzeniu skargi wraz z uzasadnieniem.
Teraz przeniesienie do Oddusznika ... co nazywasz n-ty raz walkowanie tematu?? może zacznę następny pod tytułem "Dlaczego opy z erota nie powinny moderować forum w pytaniach i odpowiedziach"
dam od reki:
- dlatego, ze tematy niewygodne są blokowane, kasowane lub przenoszone do oddusznika. Jako temat niewygodny należy rozumieć tematy związane z osobami opów lub osób z nimi związanych czatową bądz realna.
Byćmoże coś jest w tym, że ludzie wracają do tematów n-razy wałkowanych?? Byćmoże należało by spojrzeć na ten temat ze strony usera? bezstronnie nie nastawiając się na odpieranie kolejnego "ataku" którego nie ma? Byćmoże jednak problem istnieje skoro powraca?
A co do mojego pytania to niewiele wniosła twoja odpowiedz do całokształtu i nie odpowiada na postawione przezemnie pytanie. Sięgając tylko powierzchni czy też może sięgając prawdziwego dna ale to rodzi następne pytanie dlaczego opi reagują w sposób stronniczy?




Odp: Oddusznik - BrotherFromMars - 07-08-2008

(07-08-2008, 04:16)_Leia_ link napisał(a): Iskandir,

osoba opa od osoby usera w najprostszy sposób różni się kolorem nicka i tym, ze posiada pewne uprawnienia pozwalajace mu/jej na to by miec możliwośc utrzymania spokoju w pokoju erotyczny. Jestem przekonana, ze przy Twojej tak długiej obecności na czacie doskonale znasz odpowiedź na postawione przez siebie pytanie.
Ja z kolei niespecjalnie widze sens wałkowania tego samego po raz n-ty.

Wątek przenosze do oddusznika. Jeśli masz konkretną skargę - bardzo prosze o email wraz z logami na: master-erot@o2.pl

Obecnie z wyjątkiem Erotycznej - i opy i userzy sa ludźmi, ze swoimi zaletami, wadami i lepszymi i gorszymi dniami.

tyle ode mnie.

A.
boshhhhhh zenada, leia blagam, jakbym sluchal starej zdartej zacinajacej sie plyty i to jeszcze z marna muzyka (jakas mandaryna czy inne gowno)
Kolejny dowod na to gdzie sie zaczyna i konczy inteligencja blondynek
ctrl+C ctrl+V

eot
baniczka poprosze ;P



Odp: Oddusznik - _Leia_ - 07-08-2008


Iskandir,

Ciekawe, ze w skrzynce nie ma śladu takiego emaila... Rozumiem spisek i brak zrozumienia sięgnął również do portalu o2.

Przypomnę tylko, że master op się zmienił od początku czerwca 2008. Jednakowoż nawet w archiwum żadnego emaila od Ciebie nie ma.

Podaj mi konkrety - zajmę się rozwiązaniem.

Pozdrawiam,
A.

P.S.
Brother - z  szacunku dla innych, którzy pewnie będa czytac ten wątek - pozwolę sobie nie skomentować Twojej wypowiedzi  8)