Polfan.pl - forum dyskusyjne
NPCC - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Polfan (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Konsole, Boty i Narzędzia (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: NPCC (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2


NPCC - Anetchen - 28-09-2007

Zalozylam ten temacik bo moze ktos  tak jak ja ;> ma jakies pytanka i problemy a  napewno sa ludzie ktorzy na nie odpowiedziec potrafia, co dwie......  glowy to nie jedna.     



W ostatniej wersjii  programu NPCC zauwazylam ze dodajac "aktualny pokoj do ulubionych"  nie ma mozliwosci usuniecia go, funkcja ta poprostu znikla z programu, a inaczej nie mam pojecia  jak z tym fantem moge sobie  poradzic.

Jezeli ktos wie Smile
prosze o podpowiedz.

dziekuje z gory Smile 
z pozdrowieniami Anetchen


Odp: NPCC - otulona - 02-10-2007

Hm, nie zauwazylam tego szczerze mówiąc, ale nie robiłam porządku w ulubionych, więc to pewnie dlatego Smile

Mnie genralnie drażni błąd wyskakujący przy rozłączaniu, no ale na stronie NPCC jest info, że ta wersja takowy błąd posiada, więc nie ma na co narzekać Big Grin No i hm.. Często miałam problemy tego typu, że np ktoś do mnie napisał na priv, a ja widziałam piękne, białe, czyste, nieskażone tekstem okienko. no i generalnie nie widziałąm wypowiedzi osób, które w danej linii wpisały znak <. Wszystko co po nim - znikało w tajemniczych okolicznościach. Dlatego też znów uzywam ICeQ, który moze faktycznie pewnych funkcji NPCC nie posiada, ale za to jest mniej problemowy i człowiek się tak nie stresuje Smile


Odp: NPCC - Anetchen - 02-10-2007

to znaczy te problemy  przy rozlaczaniu byly tylko w ostatniej wersjii, przy ktorej pisze wyraznie ze istnieje taki blad. Przedostatnia wersja, ktora stoi na gorze listy  nie ma tego bledu,  tylko jakims chyba przypadkiem, niechcaco zostala usunieta ta funkcja czyszczenia ulubionych pokoi.  Po za tym, NPCC jest w porzadku .... brakuje mi w nim kilku rzeczy z Kci Czatownika ale na ICeQ  bym sie nie zamienila. Nie sprawdzalam jeszcze konsolki Smoka i nie wiem praktycznie nic na jej tematSmile a moze  byc  ciekawa Smile.


Odp: NPCC - otulona - 03-10-2007

No ja najpierw mialam przedostatnią, potem sciagnelam tą ostatanią z błedem i mimo ze ja odinstalowalam i zainstalowalam poprzednią to ten bład jest nadal. I to nie tylko przy rozłączaniu ale tez przy łączeniu się z polchatem. Dlatego przestałam korzystać z NPCC. Nowa wersja ICeQ jest akuratna jak dla mnie, chociąz fakt faktem, paru rzeczy z NPCC mi brakuje Smile


Odp: NPCC - Anetchen - 03-10-2007

Smile w sumie wszelkie programy to tylko kwestia przyzwyczajenia :9 i ich poznania, jezeli odpowiada ci ten ktorego teraz uzywasz to spoko Smile ...                ja  jednak, wiem ze na npcc nie ostane, bo z tego  co wyczytalam na natalii    stronie,,,, program juz nie bedzie dalej rozwijany.cytat z komentarzy na NPCC stronie :

( 282  PRZYPOMINAM ŻE NPCC NIE JEST JUŻ ROZWIJANY - PROJEKT JEST ZAMKNIETY.  NATALYA
2007-09-09 22:05)


A jak wczesniej napisalam, w NPCC nawet brakuje mi  kilku funkcji    z  KCI czatownika, ktory byl malo kolorowwy ale dla operatora pokoju mial praktyczne funkcje. 

Zeby tak ktos kto lubi, zna sie i zajmuje robieniem takich  programow. skomulowal to wszystko razem  i stworzyl program na polchat  ktory potrafi to wszystko co te programy razem wziete, to byla bym bardzo szczesliwaSmile


Odp: NPCC - otulona - 03-10-2007

Podejrzewam, że nie tylko Ty Big Grin No, ale cóż, cóż. Na razie polchat, że tak powiem nie jest w zbyt dobrej formie, więc wątpie, żeby komukolwiek chciałoby się cokolwiek ruszać.. Ale może, jak w końcu coś zacznie się zmieniać na lepsze... Smile Zawsze jest nadzieja Smile


Odp: NPCC - Smok - 03-10-2007

Zróbcie sensowny request list, czyli zestaw funkcji, które byłyby niezbędne w takim programie i dodatkowych, które ewentualnie miałyby wejść w skład takiej aplikacji.


Odp: NPCC - Anetchen - 03-10-2007

super, jutro sie tym zajme Smile

po za tym liczylam na to ze odezwiesz sie w tym temacie i przy okazjii  prosilabym zebys  moze troche blizej opisal swoja konsolke zanim  ja sciagne  chcialabym  cos o niej wiedziec.....Smile  sa  tu juz tematy  o roznych programach, Twojego Brakuje ..."konsolka Smoka" ... i tam bysmy mogli w razie czego zadawac pytania lub ..prosic o pomoc ...Smile


Odp: NPCC - Smok - 04-10-2007

Wiesz, nie lubię sie powtarzać - zajrzyj do konsoli, przeczytaj readme i wypróbuj. Cytując DMC: "Program jest taki jaki ja chcę żeby był." Napisałem go dla siebie, bo ICeQ był dla mnie za niebieski i się zawieszał przy relogu.

Wychodzę z założenia, że jeśli program jest dobry, to sam się rozreklamuje. Jeśli nie to nie Wink

Jeśli ktoś ma jakieś pytanie to po prostu sam założy temat i tyle.


Odp: NPCC - Anetchen - 04-10-2007

Spokojnie, to  byla tylko propozycja  nie nakaz ...............

Temat uwazam za zamkniety  w zwiazku z Twoja wypowiedzia w innym temacie ...
wprawdzie wszystko jest jakies smiesznie niejasne, bo  pisales ze konsole nie beda dzialaly.... ale moze tworcy poswieca czas by je zmodernizowac....    a to oczywiscie wielki znak zapytania,  Ty swoja konsolke bedziesz  modernizowal  lub pisal jakas na nowo  ....ale    to odlegla przyszlosc,  jak sam napisales, wiec  pozostanie nam tylko  pusty pokoj,  bez botow i konsolek ...? ....  No to juz to czaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarno widze.      J
ezeli tak nie jest  jak napisalam, to wyprowadz mnie z Bledu ...... 

Nastepnie napisales ze konsolke zrobiles tylko dla siebie, Fajne podejscie....
co bedzie jak Kazmierczak powie ze on robi Polchat tylko dla siebie i pozwala z niego korzystac, kto chce to chce i sie sam rozreklamuje albo nie ?




I jeszcze  cos,  zadaje te pytania nie dla jaj czy zabawy, czy po to zeby Ci zawracac tylek....
Zadaje je  by moc moim czatownikom wyjasnic na czym rzecz polega........

  Pewne jest ze beda musieli znowu  zmieniac konsolki, bo inaczej na polchat wogole nie beda wchodzic
wiec szukalam alternatywy zeby moc im jakas konsolke dzialajaca na nowym polchacie zaproponowac i wrecz wyjasniac jej  dzialanie,
bo niestety nie wszyscy czatownicy sa kumaci ... i musze  powtarzac  miliony razy  wiele rzeczy zeby  zakapowali ......i wierz  ze powtarzam ze spokojem.....nawet jak czasami  wychodze sama  z siebie ze ktos moze byc az takim laikiem.
laik nie laik, to tez czatownik.
Pozdrawiam.