Polfan.pl - forum dyskusyjne
zofija szuka imienia dla psa - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: zofija szuka imienia dla psa (/showthread.php?tid=75)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


zofija szuka imienia dla psa - zofija - 24-09-2007

A ja już niedługo, bo za 2 tygodnie, stanę się właścicielką 8 tygodniowego szczeniaka flat coated retriever, nie rodowodowe, bo para (pies i suka) trafiły do przytuliska w Warce, i wydały na świat 8 szczeniaków.
I bardzo się cieszę, a jednocześnie cała jestem w stresie - bo psiaka trzeba wychować, a my sobie możemy pozwolić jedynie na 2 tygodnie urlopu (tydzień ja, tydzień Osieł), a potem trzeba do pracy.... zarabiać na karmę dla psa Big Grin
Bardzo proszę o porady: Jak pieska nauczyć czystości, co mu dawać jeść żeby było zdrowe i nie rujnowało finansowo, i w ogóle, i w ogóle... żeby nam się razem miło mieszkało... Bardzo, bardzo proszę!

Podpisano - Zestresowana zoHa


zofija szuka imienia dla psa - lullaby - 24-09-2007

(24-09-2007, 21:56)zofija link napisał(a): I bardzo się cieszę, a jednocześnie cała jestem w stresie - bo psiaka trzeba wychować, a my sobie możemy pozwolić jedynie na 2 tygodnie urlopu (tydzień ja, tydzień Osieł)

Podpisano - Zestresowana zoHa

Zosia, heheh to będzie jakiś  urlop macierzyński? Wink


zofija szuka imienia dla psa - vectra - 25-09-2007

(24-09-2007, 21:56)zofija link napisał(a): A ja już niedługo, bo za 2 tygodnie, stanę się właścicielką 8 tygodniowego szczeniaka flat coated retriever, nie rodowodowe, bo para (pies i suka) trafiły do przytuliska w Warce, i wydały na świat 8 szczeniaków.
I bardzo się cieszę, a jednocześnie cała jestem w stresie - bo psiaka trzeba wychować, a my sobie możemy pozwolić jedynie na 2 tygodnie urlopu (tydzień ja, tydzień Osieł), a potem trzeba do pracy.... zarabiać na karmę dla psa Big Grin
Bardzo proszę o porady: Jak pieska nauczyć czystości, co mu dawać jeść żeby było zdrowe i nie rujnowało finansowo, i w ogóle, i w ogóle... żeby nam się razem miło mieszkało... Bardzo, bardzo proszę!

Podpisano - Zestresowana zoHa

Zoh Smile) GratulujęSmile) cudne psiakiSmile) co do wychowania - poczytaj np. na www.dogomania.pl - tam znajdziesz i porady dotyczące szczeniąt i konkretnej rasy też. Ja służę pomocą w razie potrzeby Smile


zofija szuka imienia dla psa - zofija - 25-09-2007

(25-09-2007, 10:33)vectra link napisał(a): Zoh Smile) GratulujęSmile) cudne psiakiSmile) co do wychowania - poczytaj np. na www.dogomania.pl - tam znajdziesz i porady dotyczące szczeniąt i konkretnej rasy też. Ja służę pomocą w razie potrzeby Smile
Već, ja od tego czytania forum już cała głupia jestem... na każdym piszą co innego! A to że legowisko psa ma być w sypialni, żeby czuł się bezpiecznie, a to że właśnie nie - bo pies powinien znać swoje miejsce w stadzie... Dawać kości - nie dawać, karmić suchą karmą - czy gotowane, i tak dalej i tak dalej... no GŁUPIA JUŻ JESTEM CAŁKIEM!  :o  :-\


zofija szuka imienia dla psa - monika_ - 25-09-2007

Zosiu zbyt się tym wszystkim przejmujesz...jak już piesek będzie w domu to sama będziesz wiedziała czego on potrzebuje.Każdy pies jest inny Smile


zofija szuka imienia dla psa - zofija - 25-09-2007

(25-09-2007, 18:58)monika_ link napisał(a): Zosiu zbyt się tym wszystkim przejmujesz...jak już piesek będzie w domu to sama będziesz wiedziała czego on potrzebuje.Każdy pies jest inny Smile
Wiem wiem, chyba się sama trochę za bardzo nakręcam Smile
Ale bardzo bym chciała, żeby maluch miał dobry start, bo to najważniejsze przecież, w końcu czeka nas ładnych parę lat wspólnych Smile
Miałam już kiedyś pieska, ale trafił do mnie jak miał rok, więc nie było kłopotu z siusianiem, socjalizacją, i takimi różnymi skomplikowanymi dla szczeniaczka rzeczami ...Smile


zofija szuka imienia dla psa - dortmund - 25-09-2007

Zofijo a to bedzie suk czy suka ?? ;D


zofija szuka imienia dla psa - zofija - 26-09-2007

(25-09-2007, 22:17)dortmund link napisał(a): Zofijo a to bedzie suk czy suka ?? ;D
suk  Big Grin


zofija szuka imienia dla psa - puszysta_wawa - 26-09-2007

Zosia, dacie radę  ;D


zofija szuka imienia dla psa - dortmund - 27-09-2007

.. A suk  to dobrze .. to znaczy niedobrze ...  radze zwinac wszystkie dywany i schowac do szafy , butow nie wystawiac w zadnym wypadku , stare przepocone skarpety najlepiej trzymac  na takiej wysokosci,zeby szczeniak nie  wyniuchal( wysoki parapet np.), zakupic duzo szmat do wycierania podlogi, wiadro z woda , szczotka i srodki czystosci sa niezbednymi akcesoriami  w tym jakze trudnym okresie raczkowania  suk-a. W zadnym wypadku nie wpuszczac" besti" do lozka : Suk moze sie przyzwyczaic a wywalic pozniej duzego ciezkiego samca z "legowiska" moze Ci Zofijo droga przyspozyc wielu klopotow. Tongue
Po za tym ,zycze wielu radosnych chwil spedzonych z ...                ... a jak on mam na imie ?????????????????