Polfan.pl - forum dyskusyjne
TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) (/showthread.php?tid=62)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - blinker - 22-11-2007

nie wazne dlaczego, wazne, ze kobieta zainteresowana


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - monika_ - 22-11-2007

Pamiętam Arma jak zaczął przychodzić na erota.Był upierdliwy,zadawał głupie pytania ale nie robił byków(przynajmniej nie tyle co teraz).Później bardzo chciał naśladować juzefka ale mu trochę nie wychodziło.No a teraz struga zwyczajnie wariata i myśli,że komuś tym zaimponuje.


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - Muschelsucher - 23-11-2007

Ehhhh kobiety kobiety. Jakie Wy wysokie wymagania macie. Chlopak jest jaki jest.
Julcia jak chcesz spojrzec pod plaszczyk Arma to musisz byc aktywna i postarac sie o to aby Ci sie w calej okazalosci zaprezentowal.


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - lullaby - 23-11-2007

(22-11-2007, 21:11)monika_ link napisał(a): Pamiętam Arma jak zaczął przychodzić na erota.Był upierdliwy,zadawał głupie pytania ale nie robił byków(przynajmniej nie tyle co teraz).Później bardzo chciał naśladować juzefka ale mu trochę nie wychodziło.No a teraz struga zwyczajnie wariata i myśli,że komuś tym zaimponuje.

Moniś a teraz to on chce się do tego Jasia śmietany z onetu ...upodobnićWink Tylko Arm chyba nie zdaje sobie sprawy z tego że..na forum onetowe wchodzą niektórzy po raz pierwszy i nie mają pojęcia o tym że Jaś sobie zwyczajnie 'jaja' robi Tongue A tutaj Armuszka wszyscy znamy i wiemy do czego dąży WinkTakże jego prowokacje przynoszą słabe efekty...


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - __Jules__ - 23-11-2007

(23-11-2007, 11:13)Muschelsucher link napisał(a): Ehhhh kobiety kobiety. Jakie Wy wysokie wymagania macie. Chlopak jest jaki jest.
Julcia jak chcesz spojrzec pod plaszczyk Arma to musisz byc aktywna i postarac sie o to aby Ci sie w calej okazalosci zaprezentowal.
Muszelkowski, nie chce mi sie....strata energii a ja jestem z natury leniwa....
Doskonale pamietam ten nick sprzed kilku miesiecy....upierdliwy zawsze byl...ale bykow nie robil.
I do tego stopnia nigdy wczesniej sie nie osmieszal...
I oczywiscie widmo hansa_czopka...


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - Muschelsucher - 23-11-2007

A jak nie chcesz to trzeba to uszanowac. Nie bede juz Was swatal hehehehe.


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - __Jules__ - 23-11-2007

(23-11-2007, 12:20)Muschelsucher link napisał(a): A jak nie chcesz to trzeba to uszanowac. Nie bede juz Was swatal hehehehe.
Jej, nie czuje sie na silach sprostac zadaniu...
Wydrapalabym mu oczeta w kilka sekund Tongue kazda obluda napawa mnie wstretem.


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - monika_ - 23-11-2007

(23-11-2007, 12:19)__Jules__ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=69.msg6160#msg6160 date=1195805635]
Ehhhh kobiety kobiety. Jakie Wy wysokie wymagania macie. Chlopak jest jaki jest.
Julcia jak chcesz spojrzec pod plaszczyk Arma to musisz byc aktywna i postarac sie o to aby Ci sie w calej okazalosci zaprezentowal.
Muszelkowski, nie chce mi sie....strata energii a ja jestem z natury leniwa....
Doskonale pamietam ten nick sprzed kilku miesiecy....upierdliwy zawsze byl...ale bykow nie robil.
I do tego stopnia nigdy wczesniej sie nie osmieszal...
I oczywiscie widmo hansa_czopka...
[/quote]
Jula,ja z nich dwojga zdecydowanie wolę juzefka vel hansa_czopka


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - Muschelsucher - 23-11-2007

Acha Monika. Jak wolisz Juzefka niz mnie to badz z nim szczesliwa  Tongue.


Odp: TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje :) - __Jules__ - 23-11-2007

No wcale nie ukrywam, ze lubie ~juzefka...