Polfan.pl - forum dyskusyjne
Nie lubię - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Nie lubię (/showthread.php?tid=58)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Odp: Nie lubię - Borowianin - 15-09-2008

Policjanci biorący udział w zabezpieczeniu meczu ligowego, zatrzymali dwóch kibiców, którzy w czasie meczu "Legii Warszawa" i "Arki Gdynia" zakłócili porządek. Zatrzymani odpowiedzą za zakłócenie ładu i porządku publicznego oraz wtargnięcie na stadion.

Wczoraj na stadionie klubu piłkarskiego "Legia Warszawa" przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie odbył się mecz ligowy pomiędzy "Legią Warszawa" i "Arką Gdynia".

Oprócz miłośników piłki nożnej, nie mogło tam zabraknąć stołecznych policjantów. Stróże prawa pilnowali porządku i bezpieczeństwa obywateli. Niestety, nie obyło się bez zatrzymań osób, które ten ład zakłóciły. W trakcie trwania meczu mundurowi zmuszeni byli natychmiast reagować na niecodzienne zachowanie dwóch mężczyzn obecnych na stadionie.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce zaraz po rozpoczęciu spotkania. 38-letni Norbert S. bez biletu wtargnął na teren stadionu. Odwagi dodały mu prawdopodobnie procenty. Okazało się, że w organizmie miał dwa promile alkoholu. Resztę spotkania i najbliższe godziny, mężczyzna spędził w izbie wytrzeźwień.

Drugi z zatrzymanych, 26-letni Dariusz S., tuż przed zakończeniem spotkania, odpalił na stadionie racę. Szybko, w towarzystwie policjantów opuścił obiekt sportowy.

Dzisiaj mężczyźni staną przed sądem, który w trybie przyspieszonym zadecyduje o ich dalszych losach.



http://www.policja.pl/portal/pol/1/27975/Zatrzymani_dwaj_kibice.html

Mistrzostwo świata... Za odpalenie razy Darek dostał 1000 zł i zakaz stadionowy na 3 lata...




Odp: Nie lubię - m - 15-09-2008

no prosze moze cos sie zmieni (choc nie bardzo w to wierze) ... moze nastepnym razem przedstawiciel bydła stadionowego zanim zacznie robic zadyme zastanowi sie dwa razy ... sami moga sie wyrzynac i wsadzac sobie noze w plecy (ale nie podczas meczow -  przynajmnij na ktorych ja jestem), ja chce spokojnie z synkiem moc delektowac sie swietem piłki z prawdziwymi kibicami podczas meczow bez agressi, przemocy, chamstwa i wulgarnosci ... a pan darek albo pechowiec albo zadymiarz ... obie opcje niefajne ...

w sumie mozna to przenieść do lubie:-)


Odp: Nie lubię - Borowianin - 15-09-2008

Nie lubię gdy ludzie nie wiedza, o czym piszą Wink
Jak również szkoda mi osób, które myślą, ze policja jest po to, żeby chronić praworządnych obywateli ;D

PDK .


Odp: Nie lubię - Marcin - 16-09-2008

(15-09-2008, 17:34)m link napisał(a): no prosze moze cos sie zmieni (choc nie bardzo w to wierze) ... moze nastepnym razem przedstawiciel bydła stadionowego zanim zacznie robic zadyme zastanowi sie dwa razy ... sami moga sie wyrzynac i wsadzac sobie noze w plecy (ale nie podczas meczow -  przynajmnij na ktorych ja jestem), ja chce spokojnie z synkiem moc delektowac sie swietem piłki z prawdziwymi kibicami podczas meczow bez agressi, przemocy, chamstwa i wulgarnosci ... a pan darek albo pechowiec albo zadymiarz ... obie opcje niefajne ...

w sumie mozna to przenieść do lubie:-)

Uważasz że słuszne jest łapanie "pechowców"?Moim zdaniem to wielka pomyłka, równie dobrze za to że idziesz po ulicy mogą Cię zgarnąć, i dołożyć 300zł mandatu, bo jesteś "pechowiec".Nie czujesz się dziwnie, kiedy Ciebie(normalnego człowieka) jak chcesz wypić piwo w parku policja ściga, podczas gdy obok Ciebie leży Pan Ż... narąbany?


Odp: Nie lubię - dortmund - 16-09-2008

(16-09-2008, 09:32)dortmund link napisał(a): [quote author=Borowianin link=topic=65.msg13346#msg13346 date=1221494685]

Jak również szkoda mi osób, które myślą, ze policja jest po to, żeby chronić praworządnych obywateli ;D

PDK .
[/quote]
Policja nie od ochrony jest  Borowianinie .Od tego sa agencje ochrony .Po drugie: na stadionach obowiazuja pewne zasady bezpieczenstwa i  kibice pilki powinni je znac .


Odp: Nie lubię - m - 16-09-2008

(15-09-2008, 19:04)Borowianin link napisał(a): Nie lubię gdy ludzie nie wiedza, o czym piszą Wink
Jak również szkoda mi osób, które myślą, ze policja jest po to, żeby chronić praworządnych obywateli ;D

PDK .

tez tego bardzo nie lubie ... ale rowniez nie lubie jak ludzie nie rozumieja co sie do nich mowi albo pisze :-)

apropos policji ... jest ona własnie dokładnie od tego aby chronic praworzadnych obywateli przed miedzy innymi pseudo kibicami czy tez pseudo patriotami, ktorzy w imie swgo ego potrafia okaleczyc innego czlowieka ... a to czy faktycznie wypelnia ona swoje obowaizki jak nalezy to juz inna bajka ... przykład ktory podales zbliza mnie do momentu w ktorym bede wlasnie mogł tak powiedziec :-)


Odp: Nie lubię - m - 16-09-2008

(16-09-2008, 00:06)Marcin link napisał(a): [quote author=m link=topic=65.msg13345#msg13345 date=1221489262]
no prosze moze cos sie zmieni (choc nie bardzo w to wierze) ... moze nastepnym razem przedstawiciel bydła stadionowego zanim zacznie robic zadyme zastanowi sie dwa razy ... sami moga sie wyrzynac i wsadzac sobie noze w plecy (ale nie podczas meczow -  przynajmnij na ktorych ja jestem), ja chce spokojnie z synkiem moc delektowac sie swietem piłki z prawdziwymi kibicami podczas meczow bez agressi, przemocy, chamstwa i wulgarnosci ... a pan darek albo pechowiec albo zadymiarz ... obie opcje niefajne ...

w sumie mozna to przenieść do lubie:-)

Uważasz że słuszne jest łapanie "pechowców"?Moim zdaniem to wielka pomyłka, równie dobrze za to że idziesz po ulicy mogą Cię zgarnąć, i dołożyć 300zł mandatu, bo jesteś "pechowiec".Nie czujesz się dziwnie, kiedy Ciebie(normalnego człowieka) jak chcesz wypić piwo w parku policja ściga, podczas gdy obok Ciebie leży Pan Ż... narąbany?
[/quote]

napisze to w najprostrzej formie jaka znam mam nadzieje z nie bedzie watpliwosci jak odczyatc te treśc :-) ... nie uwazam ze słuszne jest łapanie pechowcow o ile na to nie zasługuja ...to czy ktos ma pecha czy nie to jego osobista sprawa :-) 

apropos nigdy mnie policja nie scigała gdy piłem piwo ... powiem wiecej kiedys nawet policjanat walnał lufe :-) miły z niego był gośc ... wiec nie wiem czy czułbym sie dziwnie ... wiem natomiat ze umiar (w zalznosci od okolicznosci) we wszystkim jest bardzo wazny ... w stosowniu przepisow badz ... regulaminow ... w szczegonosci :-)

podsumowujac to ze napisalem ze pan darek jest albo pechowcem albo zadymiarzem nie oznacząło ze uwazam ze pechowcow nalezy sciagac:-)

zadymiarzy za to jak najbardziej tak z cała stanowczoscia ... wniosł koles noz na stadion i go złapali? ...dozywotni zakaz wychodzenia na stadion ... wszedł podczas zakazu? kara 100 tys eur ... nie ma? paka 2 lata bez zawieszenia

koles odpala race i ja rzuca na murawe? 10 tys eur kary ... koles odpala w złym momencie? ... ma pecha ... podsumowujac ... gdzie drwa rabia tam wiory leca ... mam nadzieje ze dozyje tych czasow ze tak jak w wielkiej brytani beda siedzieli kibice bez zadnych krat 3 metry od murawy boiska ale nikt nie wychyli nosa poza swoje miejsce ... 


Odp: Nie lubię - f - 16-09-2008

nie lubię...

a) pisania nie na temat.
b) panicznego lęku przed opcją "edytuj". :>


Odp: Nie lubię - Iskandir - 16-09-2008

kiedy posty nie na temat nie laduja w Koszu lub Odduszniku  Tongue


Odp: Nie lubię - Borowianin - 16-09-2008

Problem polega na tym, ze na Świecie nie ma stadionu wolnego od wulgaryzmów, nienawiści itp. No chyba, ze pedały mają swoją lige Tongue Jak chcesz cieszyć się świętem piłki z synkiem, polecam Siatkówke w TV.

Pewnie jesteś w stanie odróżnić pseudo-kibica od zwykłego, kulturalnego kibica Big Grin

Ale skoro mówisz, ze chcesz spokojnie obejrzeć mecz - prosze: Masz jeden z dobrych motywów o Tatusiu z Synkiem i ochronie praworzadnych obywateli przed pseudokibicami Big Grin http://pl.youtube.com/watch?v=GnbYe4F_Hxg