Polfan.pl - forum dyskusyjne
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Polchat (archiwum) (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pytania i sugestie dot. PolFanu/PolChatu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA (/showthread.php?tid=406)

Strony: 1 2


Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - LePasseMuraille - 23-03-2012

I zrobiło się ciekawie.
I straszno, i smieszno i nikomu ruku podat" jak pisał klasyk.

Anonymous podał parę ciekawych faktów, o ile są prawdziwe. Zastanawia mnie, że można kupić nicka byłego administratora serwisu czy forum i potem jakoś zdobyć hasło do tego nicka (czy od sopa, jak podaje anonymous? Jeśli tak, to robi się ciekawiej). Takiej sytuacji w ogóle być nie powinno, takie nicki po oddaniu funkcji przez administratora powinny być zablokowane, by nikt inny ich już nie użył.

Nie wchodzę w to, jakimi przesłankami kierował się ananymous zapodając ten post, ale swój cel pewnie osiągnął: włożył kij w mrowisko i czekał na to, co będzie. Doczekał się.

Tego postu i odpowiedzi na niego nie powinno w ogóle być, gdyby administracja Polchatu w osobach sopów zdecydowała się zamieścić specjalne wyjaśnienie tego, co nastąpiło z forum Polchatu. Nie zrobiła tego i teraz są tego skutki. Sopowie dla siebie zatrzymali fakty, reszta użytkowników ma jakieś informacje na temat tego, co się zdarzyło, bardziej lub mnie prawdziwe. W ten sposób powstają plotki, pomówienia i tworzą się legendy, niekiedy nieprawdziwe.
Panowie administratorzy: daliście ciała. A jeśli ktoś zaczyna pisać na temat, to go od razu flekujecie z lewa i z prawa, a przyłącza się do was chór wiewiórek jeszcze mniej zorientowanych w sytuacji, ale piszących, co im do głowy przyjdzie.

Ciekawe, ale i standardowe podejście ma evil: wytykanie braku znajomości faktów (bo władcą prawdy i tylko prawdy jest on), szyderstwo i na koniec zapowiedź ewentualnych kar, jeśli piszący nadal będzie pisał. To znany schemat.
Zupełnie nie odniósł się do tego, że źródłem hasła na nick Borowianin był sop, ze sytuacja wykupu nicka byłego administratora jest możliwa.
Wiemy, ale nie powiemy: taka dewiza przyświeca sopom.

Dziękuję anonymousowi za ten posta. Dzięki niemu czegoś się dowiedziałem. Pewnie to nie wszystko, co powinniśmy my, użytkownicy wiedzieć, ale tego to już się nie dowiemy.
Baker, prawda?

Panowie administratorzy: wydelegujcie spośród siebie rzecznika prasowego, którego zadaniem byłby kontakt z użytkownikami i który by zamieszczał wiadomości o tym, co się z serwisem dzieje.
Forum jest dla użytkowników, nie dla sopów. Szczególnie to, otrzymane dzięki uprzejmości innych.
I nie groźcie nam, bo bez nas was by nie było.




Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - Anabellaa - 23-03-2012

ojeju dlacZego mnie to nie dziwi? ???  zaczyna się temat do zamknięciaSmile jednakze zastanawia mnie fakt ,że zawsze w takich tematach swoje pięć groszy dopowiada LePasseMuraille chyba wiem dlaczego.Smile


Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - fekal - 23-03-2012

Cytat:Takiej sytuacji w ogóle być nie powinno, takie nicki po oddaniu funkcji przez administratora powinny być zablokowane, by nikt inny ich już nie użył.
Niby w jaki sposób? Gdy ktoś przestaje być sopem staje się zwykłym użytkownikiem, dlaczego mielibyśmy mu blokować nick ?

Cytat:Panowie administratorzy: wydelegujcie spośród siebie rzecznika prasowego, którego zadaniem byłby kontakt z użytkownikami i który by zamieszczał wiadomości o tym, co się z serwisem dzieje.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Uśmiałem się teraz hehe.

Cytat:I nie groźcie nam, bo bez nas was by nie było.
To jest dwukierunkowa zależność jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

I małe podsumowanie: użytkownicy serwisu nie są i zapewne nie będą informowani o wszystkich karach/banach nakładanych przez serwer operatorów (oczywiście za wyjątkiem samych zainteresowanych).
W kwestii forum zawinił czynnik ludzki i złośliwość dwóch użytkowników.
Sami jesteście sobie winni. Rozwalacie ten serwis a później macie pretensje do serwer operatorów.

Anabell - czasami mam wrażenie, że piszesz coś dla samego pisania.


Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - Anabellaa - 23-03-2012

???Feki i co mam nie pisać? na forum mi tego zabronisz no wiesz ale z ciebie maruda gdzie możesz tam sie mnie uczepisz ja ci wybaczam  :Smile mam prawo do wyrażania swojej opini  Tongue

EDIT by feki: pisz na temat, a nie żeby po prostu pisać.


Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - EvilRaven - 23-03-2012

Temat zamykam. Wszelkie oskarżenia prosiłbym przesyłać na mail mój ( partner@polchat.pl ) bądź ogólny mail Polchatu ( polchat@polchat.pl ). Polchat jako serwis nigdy nie pochwalał i nadal nie pochwala robienia publicznego szumu. Dziękuję, dobranoc


Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA - fekal - 23-03-2012

Znając życie zaraz powstanie kolejny wątek ;-)