Polfan.pl - forum dyskusyjne
Co by było gdyby zamknięto Polchat? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Polchat (archiwum) (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pytania i sugestie dot. PolFanu/PolChatu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Co by było gdyby zamknięto Polchat? (/showthread.php?tid=388)

Strony: 1 2 3 4


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - necQ - 21-03-2012

Chyba nie muszę mówić, że podpisuję się?? Wink
Polchat jest i będzie zawsze bliski memu sercu. Spędziłam tu spory kawałek swojego życia, poznałam świetnych ludzi, z niektórymi znajomości przeniosły się na real, znalazłam Miłość. Kto by pomyślał.. Smile. Piękne wspomnienia i piękne chwile. Cholernie szkoda by mi było, gdyby zamknięto portal, także.... jak najbardziej dołączam się do Was.



Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - Lucek_Cholera - 22-03-2012

Podpisuje sie Lucek_Cholera Big Grin . Polchat jest ze mna juz 6 rok poznalem tu kupe osob z niektorymi widzialem sie w realu i byloby szkoda gdyby tak o zniknal nagleSad


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - toffiq - 22-03-2012

Nie mniej, jeśli będzie potrzeba, to moja wiedza informatyczna przyczyni się aby pomóc, 13 lat siedzenia tutaj, to moje drugie życie. jak będzie trzeba to i finansowo  pomogę.


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - Anabellaa - 22-03-2012

no coż ja dzisiaj pisalam z tymi ktorzy maja teraz polchat w rękach nic na ten czas powiedziec nie mogą zagrozilam im ze jesli zamkną polchat to nigdy więcej nie zaloże gg moze to podziala Big Grin Jestem z wami ^^do listy Feki ,Bysiek Toffiq, Evilraven , dodajemy Zablokuj i Lucek_Cholera  co daje nam 7 osob ,dzis wpisaly sie 3 duszyczki ki_,Wyginam_smialo_cialo oraz Martin super wspaniale 10 osob to już cos to naprawde sporo feki cierpliwosc poplaca  8)


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - ki_ - 22-03-2012

Witam

Ja rowniez sie wpisujeWink


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - Wyginam_Smialo_Cialo - 22-03-2012

Witam,
wypowiadam się sporadycznie na forum .. a może i w ogóle, ale nie ważne!
jeśli chodzi o PolChat to stanę za nim własną piersią. ;-)
Co by było gdyby go nie było? takie dumanie .. przede wszystkim z pewnością niebawem pojawiłoby się coś w zastępstwie, może nie tak wielkie, ale zrzeszające ludzi, stałych bywalców. Z początku byłoby pewnie nieswojo .. w końcu tyle lat już w jednym miejscu, a człowiek z natury przywiązuje się do wszystkiego .. więc po co zmieniać jak można walczyć?!

Podpisuję się ja - Adrian B. (Wyginam_Smialo_Cialo)


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - Martin - 22-03-2012

Moje stanowisko w tej sprawie jest wiadome.

Ale dla tych, co mnie nie znają - Podpisuję się.


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - love - 23-03-2012

Wpisuje sie Smile


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - fekal - 23-10-2012

Cóż, widzę, że hipotetyczna sytuacja nie dała do myślenia, ale prawdziwa historia już inne karty rozdaje.


Odp: Co by było gdyby zamknięto Polchat? - David - 25-10-2012

Podpisuje się Wink