Polfan.pl - forum dyskusyjne
Wasze Dziary (tatuaze) - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Wasze Dziary (tatuaze) (/showthread.php?tid=34)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - Gwiazdeczka - 26-11-2007

A ja się pochwale tym,ze mam 3 tatuaże:kobiete-elfa,motylka i delfina Smile


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - NocnyLowca_ - 01-12-2007

(26-11-2007, 23:54)Gwiazdeczka link napisał(a): A ja się pochwale tym,ze mam 3 tatuaże:kobiete-elfa,motylka i delfina Smile

Gwiazdeczko to super  Smile  Smile  Smile  ja osobiscie lubie jak kobieta ma tatuaz(e), nie tak zeby byla cala wydziarana bo to juz nie jest ladne ale te 2 lub 3 w odpowiednich miejscach...  Wink
Moze moglabys te swoje tu zaprezentowac?  Smile


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - Gwiazdeczka - 02-12-2007

(01-12-2007, 00:42)NocnyLowca_ link napisał(a): [quote author=Gwiazdeczka link=topic=39.msg6421#msg6421 date=1196110462]
A ja się pochwale tym,ze mam 3 tatuaże:kobiete-elfa,motylka i delfina Smile

Gwiazdeczko to super  Smile  Smile  Smile  ja osobiscie lubie jak kobieta ma tatuaz(e), nie tak zeby byla cala wydziarana bo to juz nie jest ladne ale te 2 lub 3 w odpowiednich miejscach...  Wink
Moze moglabys te swoje tu zaprezentowac?  Smile
[/quote]

Nie ma problemu,jak ktoś zrobi mi ich zdjęcie to z chęcią,samej mi sie nie uda Smile tylko na pewno nie motylka,jest w intymnym miejscu Tongue


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - NocnyLowca_ - 02-12-2007



Nie ma problemu,jak ktoś zrobi mi ich zdjęcie to z chęcią,samej mi sie nie uda Smile tylko na pewno nie motylka,jest w intymnym miejscu Tongue


Ok  Smile bede cierpliwie czekal, a co do motylka w intymnym miejscu to doskonale rozumiem ze jest do wgladu tylko dla tego jedynego,wybranego  Wink    ech Sad      nic pozostaje tylko zobaczyc go oczyma wyobrazni  Wink


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - NocnyLowca_ - 10-12-2007

  Tatuaz ktory zostal zrobiony zeby przykryc inny. W najblizszym czasie wybieram sie go troche powiekszyc i poprzerabiac.

                                [Obrazek: bb9e8d334b94b46b.jpg]
 
a tak wogole to kreca mnie takie tatuaze i w przyszlym roku planuje sobie taki zrobic, nie wiem czy akurat to bedzie ten wzor ale napewno bedzie na nim wizerunek wikinga, a ten jest narazie najladniejszy jaki udalo mi sie znalesc  Smile

                                [Obrazek: 18e5c3b08b5664f0.jpg]


Obrazki jednakowoż się nie wyświetlają, chociaż jest do nich odnośnik. Występuje błąd 404, czyli takiej strony nie ma.
MMMM



Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - Gwiazdeczka - 12-12-2007

Fotke jednego zrobiłam,ale na łopatce już nie dam rady i nie umiem umieścić foto :-[

[Obrazek: 2006bo3.jpg]

Ha w końcu mi się udało,wiem gdzie popełniłam błąd,dzięki łowco,ale mam inny serv do wrzucania fotek ;D

[Obrazek: img0013dl4.jpg]

P.S Ten drugi to na łopatce zrobiła mi zdjątko moja bratowa,ale 3 już na pewno nie umieszcze ło<jezor>





Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - Gwiazdeczka - 18-12-2007

To po co ja się tak męcze z tymi zdjęciami skoro łowca nawet nie raczy zajrzeć<bart>


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - NocnyLowca_ - 20-12-2007

Gwiazdeczko  Smile zagladam zagladam  8)  ten na tej lopatce bardzo fajny, podoba mi sie  Smile


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - Gwiazdeczka - 20-12-2007

Guzik prawda,że zaglądasz i nie kłóć się ze mną,bo w łepTongue ten 3 jeszcze fajniejszy,ale tego już nie pokaże,pozostawiam to twojej wyobraźni Big Grin Tongue


Odp: Wasze Dziary (tatuaze) - Bajkowy - 20-12-2007

Ja czekam na ten 3 Wink ;D :-*