Polfan.pl - forum dyskusyjne
Humor - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Humor (/showthread.php?tid=28)



Odp: Humor - CzerwonaSukienka - 24-09-2008

Reżyser filmów xxx na planie filmu mówi do pary aktorów:
- No jeszcze tylko jeden klaps i kończymy Smile))))



Odp: Humor - tene - 24-09-2008

Przychodzi pijany małżonek do domu. Żonę to bardzo "ucieszyło", więc wściekła jak 100 choler pyta:
- Będziesz jeszcze pił ?
Mąż siedzi cicho, więc żona powtarza:
- Będziesz jeszcze pił ?
Mąż dalej nic.
- Odpowiedziałbyś w końcu, czy będziesz jeszcze pił ???
Na co mąż z wysiłkiem:
- ooooossssssssszzzzzzzzzzz, kurna, doobraaaaaaa, naleej...

  ;D

- Pani Kowalska, żeby rozwód był z winy męża musimy na niego coś mieć. Czy maż pije?
- Nie, skąd, jakby tylko spróbował to ja bym mu....!
- Czy nie daje pieniędzy?
- Nie, absolutnie, oddaje wszystko co do grosza...już by mi tylko schował złotówkę to ja bym mu...
- A może bije Panią?
- K...wa , tylko by rękę podniósł, to ja bym go przez okno pogoniła...
- A co z wiernością?
- O! Tu go mamy! Drugie dziecko nie jest jego!

  ;D



Odp: Humor - madmaxwawa - 27-09-2008

Pozyteczny lancuszek szczescia ;D

...Upij swoją żonę (możesz użyć klasycznych środków anestezjologicznych), włóż ją do dużego kartonu (nie zapomnij o wykonaniu otworów  wentylacyjnych)  i prześlij ją pocztą do osoby znajdującej się na pierwszym miejscu listy.Wkrótce twoje nazwisko znajdzie się na pierwszym miejscu listy i otrzymasz pocztą 823542 kobiet.



Statystycznie, wśród tych kobiet znajdziesz przynajmniej:- 0.5 Miss Świata- 2.5 Modelki- 463 Dzikie nimfomanki- 3 234 Ładne nimfomanki- 20 198 Kobiet mających wielokrotny orgazm- 40 198 Kobiet biseksualnych.To daje w sumie 64 294 kobiet bardziej napalonych, mających mniej zahamowań i atrakcyjniejszych od tej zrzędliwej zołzy, która wysłałeś.A co najważniejsze, masz gwarancję, że paczka którą wysłałeś nie wróci Do Ciebie!NIE PRZERYWAJ TEGO ŁAŃCUSZKA!Jeden gość, który wysłał tę wiadomość tylko do 5 zamiast do 9 osób otrzymał z powrotem swoją własną paczkę, ciągle w tej samej niemodnej sukni, rozczłapanych bamboszach i w lokówkach, ciągle miała ten sam atak migreny i oskarżycielski wyraz twarzy.



Tego samego dnia, międzynarodowa supermodelka, z którą mieszkał od czasu wysłania  swojej starej, przeprowadziła się do jego najlepszego przyjaciela (akurat tego, do którego nie wysłał on łańcuszka).W czasie gdy piszę ten list, gość, który jest o sześć pozycji przede mną otrzymał już 837 kobiet i znalazł się w szpitalu z powodu wyczerpania.Przy drzwiach sali w której leży czekają na niego jeszcze 452 nie rozpakowane paczki.UWIERZ W TEN LIST!

To jest unikalna okazja, by uzyskać całkowicie satysfakcjonujące życie erotyczne. Żadnych drogich kolacji, żadnych długich rozmów o pierdołach którymi zainteresowane są tylko kobiety. Żadnych zobowiązań, zrzędliwych teściowych i niemiłych niespodzianek w stylu małżeństwa.



Nie zwlekaj...Prześlij ten list do 9 najlepszych przyjaciół!
P.S. - Jeśli nie masz żony, możesz wysłać odkurzacz; jedna z kobiet, którą ktoś inny wyśle będzie wiedziała jak go użyć.
P.P.S. - Ten list możesz wysłać również do znajomych kobiet, żeby mogły się przygotować na tą wielką przygodę, jaką wkrótce mogą przeżyć.



Odp: Humor - whiskey_tango_foxtrot - 28-09-2008

Apropos dzisiejszych nocnych rozmow na main  Tongue

[Obrazek: iLove_by_Gwarf.jpg]
[Obrazek: 2085572935_67dc0ca5b7_o.jpg]


Odp: Humor - dortmund - 29-09-2008

fajne szpilki  Wink


Odp: Humor - kk - 29-09-2008

..po cholere jej ten biustonosz?


Odp: Humor - niezla_sztuka - 29-09-2008

ten pan ma jakiś krótki tułów..


Odp: Humor - kk - 29-09-2008

nie-e ,to Ona ma dużą pupę.
Btw,ta jego stronka mi sie nie wyświetla...chyba stare zdjecie.


Odp: Humor - m - 03-10-2008

Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej
zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety:
- Bardzo mi się spodobałaś, nie spierdol tego.
Smile


Odp: Humor - niezla_sztuka - 03-10-2008

(03-10-2008, 12:53)m link napisał(a): Kawiarnia, młoda piękna kobieta popija kawę, nagle podchodzi do niej
zalany lump, podpiera się na krześle, chwieje się i mówi do kobiety:
- Bardzo mi się spodobałaś, nie spier*ol tego.
Smile

umarłam ;-)))