Polfan.pl - forum dyskusyjne
Humor - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Humor (/showthread.php?tid=28)



Odp: Humor - puszysta_wawa - 03-02-2008

ku przestrodze  Big Grin
http://pl.youtube.com/watch?v=KwKwBVvLc_E



Odp: Humor - whiskey_tango_foxtrot - 03-02-2008

Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio. 'Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji' - pomyślał tatko.
- A ty, niedobra! Ty...! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w
pupę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz...!
A Jasio krzyczy:
- Tato, wyruchaj jeszcze kota, bo mnie dziś podrapał!


Odp: Humor - _divinity_ - 03-02-2008

Trzech kolegów rozmawia sobie przy piwku. Jednym z tematow jest jakie pozycje w Sexie sa najlepsze. Pierwszy mowi:
- Dla mnie najlepsza jest pozycja numer 69 !!!
Drugi:
- Dla mnie najlepsza jest na jezdzca !!!
A ostatni mowi:
- Nie ma lepszej pozycji niz NA DZIKIEGO BYKA !!!
Pozostali koledzy spojrzeli sie na niego pytajaco i zapytali, co to za pozycja.  Na to odpowiedział on nastepujaco:
- A wiec, mowisz twojej zonie zeby ustawila sie na czworaka i zaczynasz od tylu, w pozycji na pieska... Jak tylko na prawde sie zacznie, kladziesz twoje cialo na | jej ciele, obejmujesz ja mocno ramionami...I wtedy szepczesz jej z uczuciem, powoli do ucha:
"Ta pozycja najlepiej podoba sie mojej sekretarce!!!" .
I wtedy musisz sprobowac utrzymac sie na niej dluzej niz 8 sekund!!!


Odp: Humor - tene - 03-02-2008

Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi?
- Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję.
- Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie.
- Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku.
- My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka.
- Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie...
- JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ.
śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać.
- DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek.
Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została dupa.
I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

;D




Odp: Humor - monika_ - 03-02-2008

(03-02-2008, 17:43)tene link napisał(a): Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi?
- Toż jasnym jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję.
- Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie.
- Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku.
- My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka.
- Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie...
- JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ.
śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać.
- DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK. I przestała robić cokolwiek.
Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została dupa.
I tak to już jest drodzy moi. Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi.

;D



rany,tencia,umarłam ze śmiechu  ;D


Odp: Humor - CzerwonaSukienka - 04-02-2008


Dlaczego to mężczyzna powinien utrzymywać dom i rodzinę, a nie kobieta?


Bo już za pierwszym razem, gdy zajęła się tym kobieta, utracili raj.


Odp: Humor - dortmund - 05-02-2008

Kiecus ....slusznie prawisz ...... ;D


Odp: Humor - f - 06-02-2008

poszła mama z synkiem na zakupy. W sklepie synek zobaczył człowieka o krzywych nogach i zawołał:
- Mamo, zobacz, jakie ten pan ma krzywe nogi!
Mamie zrobiło sie głupio, wytłumaczyła synkowi, ze nie wypada tak pokazywać na kogoś i ze za kare ma przeczytać sztukę Szekspira.
Póki nie skończy, nigdzie z nią nie pójdzie. minął jakiś czas, sztuka przeczytana, poszli znowu na zakupy.
Synek znowu zobaczył gościa z krzywymi nogami, pociągnął mamę za rękę i pamiętając naukę rzekł:
- O, cóż za maniery panują w tych czasach, by ludzie swe jaja nosili w nawiasach!


Odp: Humor - CzerwonaSukienka - 06-02-2008


- Kiedy odbyło się pierwsze na Ziemi referendum według unijnego wzorca?

- W raju, gdy Pan Bóg stworzył kobietę, przyprowadził ja do Adama i powiedział: "Wybierz sobie żonę".


Odp: Humor - puszysta_wawa - 06-02-2008

Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam się.
Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego pełne imię i nazwisko.
Znienacka mi się przypomniał wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku, chodził ze mną do liceum jakieś 30 lat temu.
Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet trochę podkochiwałam?
Jak go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli. Ten prawie łysy facet z siwiejącymi włosami, brzuszkiem i twarzą pełną zmarszczek, był zbyt stary, by mógł być moim kolegą ze szkoły. A może jednak?
Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do II LO?
- Tak. Owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów, zarumienił się.
- A w którym roku Pan zdawał maturę? - zapytałam.
On odpowiedział: w siedemdziesiątym szóstym. Dlaczego Pani pyta?
- To Pan był w mojej klasie! - powiedziałam zachwycona.
Zaczął mi się uważnie przyglądać  i następnie ten wstrętny,
pomarszczony staruch zapytał:
- A czego Pani uczyła?...

Big Grin ;D