Polfan.pl - forum dyskusyjne
Wasze Dziwactwa.. - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Wasze Dziwactwa.. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odp: Wasze Dziwactwa.. - monika_ - 08-09-2007

Uwielbiam jesień,taką z kolorowym lasem,grzybami,z pierwszym rannym chłodem.Może nawet padać i wiać,siadam wtedy z kubkiem kawy lub herbaty,zawijam się w ciepły sweter i koc(a gdyby tak jeszcze obok był kochający mężczyzna) i czuję się cudownie.Jesień mnie pobudza do życia,to wiosną nic mi się nie chce.Wszyscy mi mówią,że to jakieś dziwactwo...a ja kocham to dziwactwo  Smile


Odp: Wasze Dziwactwa.. - Valiant - 09-09-2007

- w WC zawsze prasówka..... gdy nie czytam, nie produkuje- przynajmniej etykietę z Domestosa- czytać musze
- wszędzie zostawiam ubrania, rozrzucam je po całym mieszkaniu
- w łazience chlapie jak jak kaczka. Czy biorę kąpiel czy szybki prysznic- łazienka jest zalana Big Grin



Odp: Wasze Dziwactwa.. - zuzanka - 09-09-2007

Valik, czy Ty aby nie jesteś moim mężem ?
On robi DOKŁADNIE tak samo, no może nie czyta w toalecie przez "szacunek" dla mojego zawodu  Big Grin



Odp: Wasze Dziwactwa.. - Hannibal - 10-09-2007

Moje dziwactwo: TrekBuddy ;D


Odp: Wasze Dziwactwa.. - ogryzek_ona - 10-09-2007

Nieśmiało dołączę...Smile
Co do dziwactw, to w moim wykonaniu będą to skarpetki w paski - innych NIE założę Smile
Ponadto, zauważyłam, że lubię fotografować stopy (taki mały fetysz Wink) i o dziwo mam już sporą kolekcję.
Mam jeden kubek (zielony) z którego piję wszystko, z innych naczyń plynonośnych nic mi nie smakujeSmile

A! I jeszcze jedno - śpiewam dla elvięcia, o czym nie raz sama mogła się przekonać (obiecuję, że wyznań już nie będzie Tongue)


Odp: Wasze Dziwactwa.. - ogryzek_ona - 12-09-2007

(11-09-2007, 22:05)elvien link napisał(a): i do tej pory nie wiem, czemu wybrała mnie  Tongue ;D Big Grin :Smile

elvięcie, też sie zastanawiam ;D


Odp: Wasze Dziwactwa.. - __Jules__ - 13-09-2007

Sama bylam zdziwiona, jak moja kuzynka nazwala mnie dziwaczka, twierdzac, ze zaden czlowiek na swiecie nie oglada 5 minut skarpetek, zeby sie zorientowac, ktora to ta "lewa" a ktora "prawa". W sumie jej nie uwierzylam, bo niemozliwe, zeby kazdy zakladal skarpeki jak leci. Dla mnie jedna jest lewa a druga prawa....
Pozniej dzieki jakiemus genialnemu stworzeniu zaczeto produkowac skarpety z napilsem "L" i "R" i moj problem sam sie rozwiazal. Zreszta i tak nieczesto nosze skarpety....ale zeby zaraz dziwaczka....phiiii


Odp: Wasze Dziwactwa.. - niegrzeszna_ - 13-09-2007

Poranna kawa smakuje najlepiej tylko w okreslonej wielkosci kubku. Jakjest mniejszy czuje niedosyt jak jest wiekszy to zostawiam niedopita resztke. Oprocz tego kawa wypijana przeze mnie rano nie moze byc za goraca oraz musi miec odpowiedni kolor. Dotyczy to tylko kawy, ktora robie sobie sama w domu. Poza domem jestem tolerancyjnaSmile
To chyba lekko dziwne... Wink


Odp: Wasze Dziwactwa.. - _divinity_ - 14-09-2007

ooo z tą kawą rano to mam podobnie
najbardziej lubie w filiżance..w szklance czy kubku, to jakos nie teges,
jak nie mam innego wyjscia, to robie sobie w kubku, ale tyle ile w filizance, czyli nawet nie pół
a nastepnie wypijam takie dwie Smile
filizanka kawy, 15min po wypiciu - kolejna
ale nie umiem takiej wiekszej ilosci na raz  Smile

p.s. chyba wszyscy jacyś pogrzani jesteśmy  Wink


Odp: Wasze Dziwactwa.. - SaveMySoul - 21-09-2007

:Smile
a wieUC :p
nie wypije niczego ze szklanki.... toleruje tylko kubki..i to odpowiednio duże...
nie usne jak nie przeczytam wiersza... ale nie takiego, który akurat jest pod ręka... musi mnie zmusić do myslenia...
śpie z misiem ...
im krócej śpie tym bardziej sie wysypiam...
nie znosze jak ktoś mi sprząta w pokoju... nie moge nic znaleźć Sad
niie potrafie nic zrobić bez muzyki...
ogólnie cała dziwna jestem Tongue
ale sie ciesze z tego  Big Grin