Polfan.pl - forum dyskusyjne
8 marca? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: 8 marca? (/showthread.php?tid=182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odp: 8 marca? - vectra - 18-02-2008

(18-02-2008, 14:53)_kroof_ link napisał(a): jak mnie veciak zabierze to będę Tongue
Jak się dasz zabrać to Cię zabioręTongue muuuuuuuuuuu:*

P.S.

coś mnie się wydaje, że pomysł przebrania naszych menów za babki nie wypali - każdy który o tym słyszy < z tych mi znanych> protestuje głośno i broni się rękami i nogami:/ wolą nie przychodzić niż dać się ubrać w pończochy i kiecki...


Odp: 8 marca? - f - 18-02-2008

A czy ktoś kogoś zmusza?
nie!

jak się nie przebiorą - ich strata (i mój zawód związany z brakiem poczucia humoru i dystansu do siebie. ;P)


Odp: 8 marca? - _kroof_ - 18-02-2008

Ja jakbym była mężczyzną to bym się przebrała...zresztą może < jak znajdę jakieś spodnie> to się przebiorę za mężczyznę, chociaż jak już pisałam cyckoof nie mam więc łatwiej mi będzie...P.S. jak ktoś zna jakiegoś chudego, niskiego faceta to pożyczcie dla mnie spodnie od niego ;D ;D


Odp: 8 marca? - cryska - 19-02-2008

(18-02-2008, 17:00)vectra link napisał(a): [quote author=_kroof_ link=topic=266.msg8679#msg8679 date=1203335625]
jak mnie veciak zabierze to będę Tongue
Jak się dasz zabrać to Cię zabioręTongue muuuuuuuuuuu:*

P.S.

coś mnie się wydaje, że pomysł przebrania naszych menów za babki nie wypali - każdy który o tym słyszy < z tych mi znanych> protestuje głośno i broni się rękami i nogami:/ wolą nie przychodzić niż dać się ubrać w pończochy i kiecki...
[/quote]

tez mi sie tak wydaje :/
zalatwiam juz urlop na sb i nd wiec powinnam byc Wink


Odp: 8 marca? - Wyglodzony - 19-02-2008

Ferni.....
uwazam ze zabawa kosztem mezczyzn nie jest fajna, to po pierwsze a po drugie zdanie o "braku poczucia humoru" sprawia ze coraz mniej mi sie chce przychodzic....jakos tak niegrzecznie to zabrzmialo


Odp: 8 marca? - f - 19-02-2008

Zabawa? Kosztem?!

Bartek, chyba coś źle odebrałeś, wyraźnie jest napisane, że nikt nikogo nie zmusza, to raz. Dwa: nie tylko WY mielibyście być przebrani Smile - o tym też była mowa.
Nikt sie nie zamierza bawić i śmiać z WAS - tylko Z WAMI! Myślałam, że to jest dość oczywiste.

A jeśli zdanie o poczuciu humoru tak zabrzmiało - to przepraszam, nie chciałam nikogo urazić. Jeśli to przebranie to aż taki problem to z niego zrezygnujmy. Nie spotykamy się po to, by się źle czuć i kłócić tylko miło spędzić czas.

Tyle z mojej strony.


Odp: 8 marca? - Wyglodzony - 19-02-2008

Jestem ostatnia osoba, ktora chcialaby sie klocic, i raczej na forum tego nie robie, raczje powinniscie to zauwazyc, chcialem tylko w ten sposobo powiedziec, ze po pierwsze......nacisk szczegolnie duzy byl na przebranie mezczyzn, bo - to jest rzecza oczywista - mezczyzna przebrany za kobiete wyglada bardziej komicznie niz odwrotnie, a co do poczucia humoru.....to czego sie przyczepilem - odebralem jako niegrzeczne - bo uznalem i odebralem to jako cios ponizej pasa.....z jednej strony mezczyzni nie chca sie przebrac, z drugiej dlatego, bo nie maja pozcucia humoru.....jedno z drugim nie ma nic wspolnegoSmile

ja mam duze poczucie humoru, ale nie musze chciec sie przebierac za kobiete, powiezialem ze sie przebiore, ale jakos niewygodnie by mi sie tanczylo w szpilkachTongue

mam zamiar sie zjawic, spotkac niektorych ludzi, ktorych lubie i cenie i mam zamiar swietnie sie bawic.....moze poprostu wymyslmy inny temat przebrania????


Odp: 8 marca? - f - 19-02-2008

Wymyślaj,
ja innych pomysłów nie mam biorąc pod uwagę akurat tę tematykę.

Zaproponuj, zobacz, czy się zgodzą i bawmy się dobrze.
;>


Odp: 8 marca? - Wyglodzony - 19-02-2008

Przebierzmy sie za informatykowSmile
moze byc?
albo za slawne osoby, i trzeba odgadnac za kogo jest sie przebranym?????


Odp: 8 marca? - po_madka - 19-02-2008

informatyków...hmmmm... znaczy co- fryzura po zapomnianym fryzjerze i zgubionym grzebieniu, portki po zapomnianym schudnięciu badź tyciu, i krople do oczu by błedny wzrok uzyskać? ;D Chyba, że masz na myśli informatyka korporacyjnego:Smile
Za sławnych ludzi? taaaaaa....to ja sie zgłaszam do roli Michaela JordanaSmile Od urodzenia uderzająco podobna ;D

Poza tym, nie rozumiem powyższego sporu, nie sądzę by należało każdą uwagę w stosunku do mężczyzn odbierać jako personalny wjazd na egoSmile

Zaznaczam również, że nie wszystkie kobiety nosza szpilki, chodziło podejrzewam raczej o symboliczne zaakcentowanie kobiecości, co pomysłem na 8 marca jest całkiem adekwatnym, uważam..

Bawmy sie i pielęgnujmy te umiejętnośc- to chyba najważniejsze.