Polfan.pl - forum dyskusyjne
8 marca? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: 8 marca? (/showthread.php?tid=182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odp: 8 marca? - Marcin - 11-03-2008

Wiesz moje zdanie jest takie , jeżeli ktoś chce zobaczyć nasze twarze - Niech sie pojawi.A nie każdy , każdemu będzie wysyłał zdjęcia...


Odp: 8 marca? - gajowy - 11-03-2008

(11-03-2008, 13:02)cryska link napisał(a): a ja proponuje nastepny zlot/impreze albo z maskami na twarzach (zeby przez niechcacy nie bylo kogos kto sobie nie zyczy fot), albo podzial na ludzi ktorych chca i nie chca miec fot (bo taka osoba moze przez niechcacy sie wplatac w kadr), albo kazdy ma miec swoj wlasny aprat i tylko na tym opierac swoje "wspomnienia" (oprocz tego co w glowie - chociaz to przy wiekszej ilosci % moze byc zawodne), albo wogle zakaz uzywania aparatow..

jesli ktos chce zostac anonimowy to dlaczego sie pojawia?
a czy zdjecia powinny trafic tylko do osob ktore byly? mam co do tego mieszane uczucia... napewno nie chcialabym zeby trafily do osob ktore chca pozostac anonimowe i nigdy swojej facjenty nie pokazaly... ( i nie chca sie pojawic na zlocie/imprezie) co innego jesli osoba nie mogla a bywa na innych imprezach...


dziekuje za uwage

Sa zdjecia zrobione w roznych, mniej lub bardziej ciekawych sytuacjach. Osoby ktore byly, widzialy to na wlasne oczy, a co to reszte obchodzi?... Trzeba bylo byc i tyle.


Odp: 8 marca? - cryska - 11-03-2008

(11-03-2008, 13:06)gajowy link napisał(a): Sa zdjecia zrobione w roznych, mniej lub bardziej ciekawych sytuacjach. Osoby ktore byly, widzialy to na wlasne oczy, a co to reszte obchodzi?... Trzeba bylo byc i tyle.

nie zawsze jest taka mozliwosc...


Odp: 8 marca? - cryska - 11-03-2008

(11-03-2008, 13:05)Marcin link napisał(a): Wiesz moje zdanie jest takie , jeżeli ktoś chce zobaczyć nasze twarze - Niech sie pojawi.A nie każdy , każdemu będzie wysyłał zdjęcia...
gdy tylko moge to sie pojawiam - czasami jak np na katarzynkach nie moglam mimo ze robilam duuuuzo zeby jednak nie pracowac w tamten weekend na noce. i w zwiazku z tym nie moge zobaczyc co mnie ominelo?
jak ktos chce zostac anonimowy niech sie nie pokazuje i takiej osobie wara od zdjec


Odp: 8 marca? - vectra - 11-03-2008

(11-03-2008, 13:02)cryska link napisał(a): a ja proponuje nastepny zlot/impreze albo z maskami na twarzach (zeby przez niechcacy nie bylo kogos kto sobie nie zyczy fot), albo podzial na ludzi ktorych chca i nie chca miec fot (bo taka osoba moze przez niechcacy sie wplatac w kadr), albo kazdy ma miec swoj wlasny aprat i tylko na tym opierac swoje "wspomnienia" (oprocz tego co w glowie - chociaz to przy wiekszej ilosci % moze byc zawodne), albo wogle zakaz uzywania aparatow..

jesli ktos chce zostac anonimowy to dlaczego sie pojawia?
a czy zdjecia powinny trafic tylko do osob ktore byly? mam co do tego mieszane uczucia... napewno nie chcialabym zeby trafily do osob ktore chca pozostac anonimowe i nigdy swojej facjenty nie pokazaly... ( i nie chca sie pojawic na zlocie/imprezie) co innego jesli osoba nie mogla a bywa na innych imprezach...

A tak nawiasem mówiąc to zdjęcia zawsze "wyciekną" do nieobecnych - po wielu imprezach już sie o tym przekonałam...
dziekuje za uwage

i pod tą wypowiedzią się moge podpisać - z ust mnie to wyjmnęłaś Crys Tongue

Niektórych rozumiem, że nie chcą aby ich twarz upubliczniano - gdybym spędziła większość imprezy leżąc pod stołem też bym nie chciała  - a co do reszty? to proponuję za Cryską - oddzielny stolik z dużą tabliczką "my nie życzymy sobie zdjęc" albo każdemu taką plakietkę na koszulkę i będzie pozamiatane. 
A co do wysyłania osobom których nie było na imprezie - to jeżeli jest to ktos kto bywa na ero, kogo znamy to dlaczego nie? Kiedys zdjęcia ze zlotów wisiały w galerii i pewnie dzięki nim parę nowych twarzy trafiło do nas na następne imprezy - mieli okazję zobaczyć jak się bawimySmile

pozdrawiam

vec


Odp: 8 marca? - Wyglodzony - 11-03-2008

zgadzam sie z Kasia....
zdjecia ogladaja i tak osoby ktore nas znaja, nie sa to obce osoby, tylko ci ktorych cenimy, znamy, przeciez logiczne ze nie wysylamy fotek wszystkicm ktorzy wejda na erota... ja naprawde nie widze w tym nic zlego, ze np. M_O_N_I_K_A zobaczy zdjecia ktore mam, bo bywala, chcialaby zobaczyc jak sie ludzie bawili, co ja ominelo

(Monisiu przepraszam za przytoczenie twojej osoby, ale to jest tylko przyklad)

wiec nie rozumiem calej tej afery.
Kiedys mowily osoby ktore nie chca byc na zdjeciach, ale mowilo sie o tym, bo zdjecia pojawialy sie na stronie badz na forum, teraz nie widze takiego problemu, bo zdjecia NIE SA NIGDZIE PUBLIKOWANE!!!


Odp: 8 marca? - Miau - 11-03-2008

Stworzyć stanowisko Moderatora Zdjęć z Imprez. Niech przegląda wszystkie zdjęcia, kontaktuje się ze wszystkimi, dopytuje, kto sobie życzy upublicznić, kto nie, niech w photoshopie zamazuje twarze... Big Grin


Odp: 8 marca? - Ahimsa - 11-03-2008

(11-03-2008, 13:29)Miau link napisał(a): Stworzyć stanowisko Moderatora Zdjęć z Imprez. Niech przegląda wszystkie zdjęcia, kontaktuje się ze wszystkimi, dopytuje, kto sobie życzy upublicznić, kto nie, niech w photoshopie zamazuje twarze... Big Grin
Zgadzam sieSmile
Nie wiem w czym jest problem... nie udalo mi sie pojawic na spotkaniu, ale bardzo chetnie zobacze jak sie bawiliscie, kto byl, a kogo nie bylo... i oczywiscie... co stracilam...
Smile


Odp: 8 marca? - zak - 11-03-2008

(11-03-2008, 13:10)cryska link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=266.msg9492#msg9492 date=1205229955]
Wiesz moje zdanie jest takie , jeżeli ktoś chce zobaczyć nasze twarze - Niech sie pojawi.A nie każdy , każdemu będzie wysyłał zdjęcia...
gdy tylko moge to sie pojawiam - czasami jak np na katarzynkach nie moglam mimo ze robilam duuuuzo zeby jednak nie pracowac w tamten weekend na noce. i w zwiazku z tym nie moge zobaczyc co mnie ominelo?
jak ktos chce zostac anonimowy niech sie nie pokazuje i takiej osobie wara od zdjec
[/quote]

Cryska, ale spokojnie dzewczyno Wink
To , że nie chce, aby moje zdjęcia trafiały do ludzi których nie chcę, to mam się nie pokazywać? A niby dlaczego?
Nie chodzi mi o stałych bywalców, chociaż nad niektórymi osobami również bym się zastanowił.
Jak napisałem wcześniej, nie chce, NIE ŻYCZE sobie aby moje zdjęcia trafiały do osób, których ja osobiście nie miałem okazji poznać na zlocie, które z takich czy innych względów nigdy się nie pojawiły.
Zasugeruje jeden prosty przykład. Jest osoba niektórym znana dość dobrze z "literek" , siedzi na erocie cały czas, 24/ h , zapowiadała się kilkanascie, kilkadziesiąt razy , że będzie i co? Z dziwnych przyczyn nie mogła dotrzeć, więć niby czemu ma oglądać mnie jak się bawiłem?

T.


Odp: 8 marca? - f - 11-03-2008

No cóż -

widzę, że to, że nie chcę być na zdjęciach nie zostało zaakceptowane, ba - nawet tolerancji dla mojej prośby nie ma. Wink (mówię tylko za siebie - nie wiem, czy inni, którzy wystosowali taką samą prośbę podzielają moje zdanie)

A wasz tok rozumowania: nie chcesz być na zdjęciach - nie przychodź - jest odrobinę dyskryminujący - bo moim zdaniem to żaden problem wyciąć/wkleić czarny prostokąt - to nie zajmuje miesięcy. Wink Już nie wspomnę o tym, że brzmi to co najmniej niegrzecznie - osobiście odebrałam to jako "nie chcesz zdjęć - nie chcemy Ciebie na zlocie".
Szkoda tylko, że okazało się, że znów łatwiej "pojechać" po kimś, niż spróbować zrozumieć (no dobrze - ZAAKCEPTOWAĆ), że niektórzy sobie zdjęć NIE ŻYCZĄ.

Jeśli chodzi o wysyłanie fotek - tak czy siak będą sobie przesyłać. Nie widzę sensu w ustalaniu "Fotki tylko dla tych, którzy byli", bo to nigdy nie wypaliło i pewnie nigdy nie wypali.

Ot, moja skromna wypowiedź w sprawie.

A jeżeli mówimy już o galeriach - to nie ma sprawy, jest od groma darmowych w internecie. I można też wrzucić na forum grupy na stronie polchatu.

+ tym postem kończę swoje uczestnictwo w tym temacie, życzę przyjemnego kontynuowania dyskusji.