Polfan.pl - forum dyskusyjne
8 marca? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: 8 marca? (/showthread.php?tid=182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odp: 8 marca? - kropkanadi - 11-03-2008

(09-03-2008, 23:20)f link napisał(a): Ja należę do osób, które niekoniecznie chcą, żeby ich foty były upubliczniane,

Ja również dołączę zatem do tego grona teoretyzujących idealistów, mających nadzieję, że ich twarze nie trafią na pierwsze strony Faktu Wink. Zatem, o ile to możliwe to proszę na moje blade lico na zdjęciach wkleić kawałek kosmosu, tylko nie za duży, żeby innych nie zakryło. Albo przynajmniej taki czarny pasek na oczy, bo istotnie jeszcze wyroku w mojej sprawie nie ma Wink


Odp: 8 marca? - BrotherFromMars - 11-03-2008

(11-03-2008, 03:01)kropkanadi link napisał(a): Przyznać się zatem: kto przecedzał metanol przez różowe piórka?? Smile
o niczym nie wiem Wink


Odp: 8 marca? - zak - 11-03-2008

(10-03-2008, 19:37)monika_ link napisał(a): [quote author=zak link=topic=266.msg9448#msg9448 date=1205142088]
, trzeba było przyjść a nie teraz łasić się na zdjęcia.
T.


No wiesz zaki...
Ja tam na zdjęcia się nie łaszę(nikogo o nie nie prosiłam),chociaż miło by było zobaczyć jak się fajnie bawiliście.
I wiesz...zwyczajnie mogliśmy(Ci którzy nie byli) nie móc być,nie każdy mieszka od Wawy o rzut beretem...
Troche niesamcznie się czyta Twoją wypowiedź.
Pozdrawiam.
[/quote]

nie widzę nic niesmacznego w tym, że nie chcę aby moje zdjęcia trafiały do osób których nie miałem okazji poznać na zlocie..

T.


Odp: 8 marca? - CzerwonaSukienka - 11-03-2008

(11-03-2008, 03:01)kropkanadi link napisał(a): Właśnie. A propos wachlarza, to znalazłem go przed wyjściem rannego w kałuży mniej lub bardziej znajomego płynu na stole. Jeszcze oddychał. Specjalną żółtą karetką marki Ikarus w towarzystwie sanitariuszy ;>, potem zaś juz na noszach pieszo przetransportowany został do szpitala dla różowych wachlarzy i do dziś w stanie ciężkim leży na szpitalnym łóżku na parapecie w moim pokoju. Już nigdy nie odzyska swojej puszystości, o ile kiedykowliek się ocknie i zawita jeszcze w towarzystwie swego kolegi - szafirowego szala boa, który z tego starcia wyszedł raczej bez szwanku, na zlocie Erosów   :'(
Przyznać się zatem: kto przecedzał metanol przez różowe piórka?? Smile

Wzruszyla mnie ta historia. Wachlarze maja to do siebie, ze odchodza od nas w najmniej spodziewanym momencie. Zostawiajac swoich wlascicieli w poczuciu ogromnej straty.


Odp: 8 marca? - po_madka - 11-03-2008

A ja nikomu nie dziekuję, ani mamie, ani tacie ;D Za to o jakości zabawy, na którą złozylismy sie wszyscy niech swiadczy fakt, że głos odzyskam za tydzień, a siniaki staną sie koloru żółtawego za jakieś dwa Big Grin
Oświadczam, że z Marsem więcej nie tancuję, bo mi zycie miłe, póki coSmile AAAA, Piotruś, Mój Ty Dansjorze  Flagowy- łapiszony mię  bolą w barkachSmile Jakis kurs subtelności? ;D Ale tancowało sie boooskoooSmile

Acha, wczoraj dzwoniła Casablanca w postaci swej niekwestionowanej królowej-Pani Janki i pytała kiedy następna impreza ;D

I jeszcze prośba- jeśli ktoś ma zdjęcia z mą wybitną facjatą, lub tez facjatami tych, którzy nie protestują przeciw rozpowszechnianiu, to ja sie pokornie kłaniam i czekamSmile)))


Odp: 8 marca? - Marcin - 11-03-2008

No więc ja SQN , i gajowy doszlismy do wniosku że nie chcemy być na tych zdjęciach , więc jak są zdjęcia z naszymi facjatami proszę o wycięcie nas.Dziekuję ; )


Odp: 8 marca? - gajowy - 11-03-2008

Wszystkim palcyma i nogima sie podpisuje pod tym co SQN napisal. Szkoda ze za pozno  >Sad


Odp: 8 marca? - f - 11-03-2008

yyy, no to już wiem, czyj był wachlarz - może wyślę jakąś dotację do szpitala - bo w końcu bardzo mi służył podczas tańczenia (nie szpital - wachlarz). Wink

zaznaczę, że tylko i wyłącznie.

niepijąca-(a już pochodnych CH3OH to w ogóle)-f.

madzik:
"Acha, wczoraj dzwoniła Casablanca w postaci swej niekwestionowanej królowej-Pani Janki i pytała kiedy następna impreza"...
przejmij pałeczkę, rzuć temat, spotkajmy się znów.
Wink


Odp: 8 marca? - gajowy - 11-03-2008

(10-03-2008, 12:41)zak link napisał(a): Generalnie jestem zdania , że zdjęcia powinny trafić tylko do uczestników zlotu, niekoniecznie chcę aby oglądali mnie/ nas ludzie których powinno najmiej obchodzić jak było na zlocie, trzeba było przyjść a nie teraz łasić się na zdjęcia.
Co to w ogóle jest? Nie ma lepszych i gorszych, było coś, kiedyś powiedziane na temat zdjęć i niech się każdy do tego dostosuje.
Albo przestrzegamy regulaminu, albo upubliczniamy zdjęcia jak kiedyś na głownej stronie polchatu i po sprawie.

T.

W pelni popieram.


Odp: 8 marca? - cryska - 11-03-2008

a ja proponuje nastepny zlot/impreze albo z maskami na twarzach (zeby przez niechcacy nie bylo kogos kto sobie nie zyczy fot), albo podzial na ludzi ktorych chca i nie chca miec fot (bo taka osoba moze przez niechcacy sie wplatac w kadr), albo kazdy ma miec swoj wlasny aprat i tylko na tym opierac swoje "wspomnienia" (oprocz tego co w glowie - chociaz to przy wiekszej ilosci % moze byc zawodne), albo wogle zakaz uzywania aparatow..

jesli ktos chce zostac anonimowy to dlaczego sie pojawia?
a czy zdjecia powinny trafic tylko do osob ktore byly? mam co do tego mieszane uczucia... napewno nie chcialabym zeby trafily do osob ktore chca pozostac anonimowe i nigdy swojej facjenty nie pokazaly... ( i nie chca sie pojawic na zlocie/imprezie) co innego jesli osoba nie mogla a bywa na innych imprezach...


dziekuje za uwage