Polfan.pl - forum dyskusyjne
8 marca? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: 8 marca? (/showthread.php?tid=182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odp: 8 marca? - zuzanka - 09-03-2008

Ja chciałam w pierwszej kolejności podziękować Kathi za to, że poraz kolejny dała mi dach nad głową i nieograniczony dostęp do lodówki Wink A tak poważnie, Kasiu - serdeczne dzięki za to, że mogłam znów liczyć na Twoją gościnność. Dziękuję także moim współlokatorom, którym nie przeszkadzała moja obecność.
Dziękuję dziewczynom (Wy wiecie...) za to, że mogłam  z Wami zamienić chociaż po kilka słów. Tacho, tańczysz tak samo dobrze, jak 5 lat temu Wink Przebierańcy - duży szacunek za odwagę i pomysłowość, Bartuś, za muzę. Miło było poznać nowych i znów spotkać już znanych. Pozdrawiam  wszystkich jeszcze raz serdecznie, zwłaszcza tych, z którymi się wczoraj nie zdążyłam pożegnać.

[Obrazek: 100-61272.jpg]

Ps. Bardzo gorąco pozdrawiam Kasię Kobiecą, której nie było z nami, a chciałam się z nią zobaczyć :-*


Odp: 8 marca? - SaveMySoul - 09-03-2008

eee ...
no to czas na relacje
Mój Pierwszy zlot ?
;p
:-*
Dziekuję Baaaaardzo Serdecznie Teeeeenuuuussiii <3 za wygodniejszą stronę łóżka
i za oczy Tego kota ;D

Dziekuję POmadce i Niiechudzi ... o! :*

Wszystkim którzy poświęcili mi choć chwilę Tongue

Było świetnie!




Odp: 8 marca? - monika_ - 09-03-2008

(09-03-2008, 15:29)_divinity_ link napisał(a): to i ja i ja! Smile
dziękuję Smile było miło Smile

co do next imprezy - no cóż Kochani, to może zlot w weekend majowy w 3city?  Wink
już chyba 2 lata nic się nie działo, czas przywrócić tradycję  ;D


buziole
d.



oooooo taaaaaaaaaaak!!!!!!!!!
Ja jestem za ;D


Odp: 8 marca? - yes2mike - 09-03-2008

Dawno mnie nie bylo, ale nadrobilem braki Wink Ludzi jak nigdy, nawet kolko emerytow po jakims czasie przestalo mnie denerwowac Smile
Ciekawe czy nas jeszcze w casablance lubia... Oczywiscie nie mam na mysli geriawitu, ktory zaczal sie zmywac kiedy Bartek zaczal grac - nie ich klimaty.


Dzieki za wspaniala zabawe. Niestety tancerz ze mnie marny, co dalo sie zauwazyc Wink


Zasadniczo to jakies 30 minut temu  wrocilem ze zlotu.


Odp: 8 marca? - f - 09-03-2008

Moi mili -

przypomnę tylko,
przed WYSYŁANIEM jakichkolwiek zdjęć ze zlotu proszę się zapytać (na forum/na chacie), czy wszyscy sobie ŻYCZĄ, by ich zdjęcia były rozsyłane.

Ja należę do osób, które niekoniecznie chcą, żeby ich foty były upubliczniane,
teraz to już "po ptokach", jak to mówią, ale następnym razem - PAMIĘTAJCIE O TYM (!!!)


Odp: 8 marca? - cryska - 09-03-2008

(09-03-2008, 23:20)f link napisał(a): Moi mili -

przypomnę tylko,
przed WYSYŁANIEM jakichkolwiek zdjęć ze zlotu proszę się zapytać (na forum/na chacie), czy wszyscy sobie ŻYCZĄ, by ich zdjęcia były rozsyłane.

Ja należę do osób, które niekoniecznie chcą, żeby ich foty były upubliczniane,
teraz to już "po ptokach", jak to mówią, ale następnym razem - PAMIĘTAJCIE O TYM (!!!)

ja zadnego zdjecia jeszcze nie wyslalam ani tez nie otrzymalam? Smile


Odp: 8 marca? - LA - 09-03-2008

Mnie tam moja morda się podoba. Przeszkód nie widzę. ;-)


Odp: 8 marca? - Wyglodzony - 10-03-2008

a ja uwazam ze i tak zdjecia tak czy inaczej przejda do osob ktore chca zobaczyc...
tak czy inaczej, czy Marzenko sie zgodzisz czy nie....
w dobie aparatow cyfrowych, mozesz nawet nie widziec i wiedziec ze robie zdjecia, a i tak moi znajomi, ktorzy bywaja na eorcie, a ktorych nie znasz, zobacza zdjecia ze zlotu, jak ludzie sie bawili, jak bylo wewnatrz, i nie mowie teraz o sobie, tylko o calej sytuacji....
kto bedzie chcial a ma znajomych wsrod obecnych, to zobaczy zdjecia, nawet jesli ktos sobie nie zyczy zdjec....kiedys bylo prosciej, jedyny QBK robil zdjecia i wycinalismy osoby ktore nie chca byc widoczne, ale teraz to juz nie ta eopka....wiec prosby-grozby nic nie pomoga, musimy sie do tego przyzwyczaic.....i tyle MOIM ZDANIEM


Odp: 8 marca? - f - 10-03-2008

Cytat:a ja uwazam ze i tak zdjecia tak czy inaczej przejda do osob ktore chca zobaczyc...
tak czy inaczej, czy Marzenko sie zgodzisz czy nie....
w dobie aparatow cyfrowych, mozesz nawet nie widziec i wiedziec ze robie zdjecia, a i tak moi znajomi, ktorzy bywaja na eorcie, a ktorych nie znasz, zobacza zdjecia ze zlotu, jak ludzie sie bawili, jak bylo wewnatrz, i nie mowie teraz o sobie, tylko o calej sytuacji....
kto bedzie chcial a ma znajomych wsrod obecnych, to zobaczy zdjecia, nawet jesli ktos sobie nie zyczy zdjec....kiedys bylo prosciej, jedyny QBK robil zdjecia i wycinalismy osoby ktore nie chca byc widoczne, ale teraz to juz nie ta eopka....wiec prosby-grozby nic nie pomoga, musimy sie do tego przyzwyczaic.....i tyle MOIM ZDANIEM

No tak, ale gdyby ktoś ZAPYTAŁ PRZED to nie byłoby takiego problemu. Ja po prostu uważam, że to trochę nie fair - i tyle.

(Swoją drogą: też mam zdjęcia i pytam: Ktoś sobie nie życzy, żeby na nich widnieć? Bo jeśli tak, to proszę o msg na forum/note na chacie - powycinam)


Odp: 8 marca? - Kathi - 10-03-2008

Kochani,

dzieki za fajna impreze, chociaz.. troszke ona byla jak dla mnie z lezka w oku, a to z powodu, ze Tanya i Sagi nas, tj warszawiakow, opuscili na dobre i przeniesli sie do Poznania, eech..
Ale! Juz mi moj nos mowi, ze co poniektore zloty odbywac sie beda od tej pory w Poznaniu Wink

Bardzo sie ciesze, ze moglam niektore 'mordki' zobaczyc po dosc dlugiej przerwie (45Ela i Maskotek, Longus - special cmok 4 u) i zaluje, ze niektore zobaczylam tylko w postaci..ekhem..spiacej (gajowy, do pioruna, na 2 raz chcialabym sie moc przywitac, to samo SQN - podobno byl, z tego co mi powiedziano Tongue ).

Host - normalnie pobiles wszystkich na glowe - szacuneczek Wink
Wyglodzony - ja jednak czekam na przegranie tej Twojej kolekcji - dzieki za muze, jak zwykle ostatnio stworzyles swietny klimacik - tym wieksze dzieki, ze dzielnie walczyles z oporem materialu, czyli sprzetem w Casablance Wink

Jak to?? kropkanadi byl?? KTORY TO i CZEMU nikt mi go nie pokazal, co?? Tongue

Dzieki raz jeszcze i do zobaczenia Smile

Pozdrawiam
Kat