Polfan.pl - forum dyskusyjne
8 marca? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: 8 marca? (/showthread.php?tid=182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odp: 8 marca? - f - 22-02-2008

Leia?

jak myślisz, dla niego to czwórka, prawda? ;P
+ pończoszane czy rajstopowe?



Odp: 8 marca? - _Leia_ - 22-02-2008

(22-02-2008, 15:04)f link napisał(a): Leia?

jak myślisz, dla niego to czwórka, prawda? ;P
+ pończoszane czy rajstopowe?

kabaretki w wersji pończoszanej będą bezpieczniejsze (wiesz f, nie trzeba myśleć o wielkości klina  Big Grin)  ... byle dłuuugie i rozciągliwe  ;D

burzzz... na Twoim miejscu kabaretek bym się nie bała... dużo gorsze może być depilowanie nóg  ;>
Big Grin



Odp: 8 marca? - Kathi - 22-02-2008

kropkonadi - zapraszamy Smile

JULES!!! ja Cie strrrasznie przepraszam, ale zle zapisalam Twoj telefon i dlatego sie nie odezwalam  :'(

To ja dorzuce rooshoffe boa.. i ten taki rooshoffy depilatorek dla Pan Big Grin

pozdrawiam
Kat


Odp: 8 marca? - kropkanadi - 23-02-2008

(22-02-2008, 09:24)__Jules__ link napisał(a): Bo odnioslam wrazenie, ze kiedy zagraja muzyke bedzie oczekiwac, ze panie wyciagna karneciki, zeby moc sie zaklepywac u nich na kolejnego kotyliona. Przysiegam, ze uslyszalam szelest krynoliny.

Jak to? Nie będzie powozów, kamerdynerów, lokajów, dostojnego gawota na początek i następującego po nim zapierającego dech w piersiach kontredansa?  Tongue Kawalerów w żabotach i perukach, panien we wschodnich jedwabiach, tiulach, atłasach Wink ?


Odp: Mieżdunarodnyj żienskij dień - kropkanadi - 23-02-2008

(22-02-2008, 13:52)_Leia_ link napisał(a): Po prostu przyjdź. Wszyscy sa mile widziani. Na obecność osiłków nie licz - bo to wygląda tak, że zwykle w którymś momencie drzwi są zamykane na klucz i wówczas dobrze mieć kontakt do kogoś kto już jest środku albo liczyć na swoją siłę przebicia - czyli spróbować dowalić się do drzwi pomimo głośnej (miejmy nadzieję) muzyki Smile

Tu właśnie jest kłopot. Czy w międzyczasie będzie zatem grzybobranie, po którym Telimena w Świątyni Dumania przekaże Tadeuszowi liścik z kluczykiem? Wink


Odp: Mieżdunarodnyj żienskij dień - _Leia_ - 23-02-2008

(23-02-2008, 00:13)kropkanadi link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=266.msg8872#msg8872 date=1203677570]
Po prostu przyjdź. Wszyscy sa mile widziani. Na obecność osiłków nie licz - bo to wygląda tak, że zwykle w którymś momencie drzwi są zamykane na klucz i wówczas dobrze mieć kontakt do kogoś kto już jest środku albo liczyć na swoją siłę przebicia - czyli spróbować dowalić się do drzwi pomimo głośnej (miejmy nadzieję) muzyki Smile

Tu właśnie jest kłopot. Czy w międzyczasie będzie zatem grzybobranie, po którym Telimena w Świątyni Dumania przekaże Tadeuszowi liścik z kluczykiem? Wink
[/quote]

Kropkonadi oderwij się na chwilę od lektur i prostym językiem napisz czy i jakiej pomocy/porady/czegokolwiek potrzebujesz. Zobaczymy czy coś możemy na to poradzić.  Wink




Odp: Mieżdunarodnyj żienskij dień - kropkanadi - 23-02-2008

(23-02-2008, 00:45)_Leia_ link napisał(a): Kropkonadi oderwij się na chwilę od lektur i prostym językiem napisz czy i jakiej pomocy/porady/czegokolwiek potrzebujesz. Zobaczymy czy coś możemy na to poradzić.   Wink

Bach! Książka zamknięta Smile Jeżeli zdecyduję się przyjść, to wolałbym, żeby mnie ktoś wpuścił lub muszę wiedzieć, o której mniej więcej drzwi są zamykane. Baj de łej: dzięki za zaproszenie!


Odp: Mieżdunarodnyj żienskij dień - _Leia_ - 23-02-2008

(23-02-2008, 01:02)kropkanadi link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=266.msg8909#msg8909 date=1203716738]
Kropkonadi oderwij się na chwilę od lektur i prostym językiem napisz czy i jakiej pomocy/porady/czegokolwiek potrzebujesz. Zobaczymy czy coś możemy na to poradzić.   Wink

Bach! Książka zamknięta Smile Jeżeli zdecyduję się przyjść, to wolałbym, żeby mnie ktoś wpuścił lub muszę wiedzieć, o której mniej więcej drzwi są zamykane. Baj de łej: dzięki za zaproszenie!
[/quote]

zaczynamy o 18ej. mysle ze co najmniej do 20ej nie powinno byc problemu z wejściem Smile

do zobaczenia  Smile



Odp: 8 marca? - Wyglodzony - 23-02-2008

a ja chyba dojrzalem do tego, by przebrac sie za kobiete....to znaczy zalozyc rozowe kabaretki i czarna miniBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin




Odp: 8 marca? - __Jules__ - 23-02-2008

(22-02-2008, 21:03)Kathi link napisał(a): kropkonadi - zapraszamy Smile

JULES!!! ja Cie strrrasznie przepraszam, ale zle zapisalam Twoj telefon i dlatego sie nie odezwalam  :'(

To ja dorzuce rooshoffe boa.. i ten taki rooshoffy depilatorek dla Pan Big Grin

pozdrawiam
Kat

hahahahahaha:-))
A ja pisalam na rozowej karteczce i pozniej nie moglam jej znalezc. Bardzo mozliwe, ze karteczka przejdzie metamorfoze i okaze sie np. pomaranczowa, co nie zmienia faktu, ze najpierw musze ja znalezc.
Calusy
K.

P.S. Moze to i lepiej, bo po sportkaniu z maklerem mialam nastroj malo rozowy.
Mam nadzieje, ze nastepnym razem lepiej sie uda:-)