Polfan.pl - forum dyskusyjne
8 marca? - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: 8 marca? (/showthread.php?tid=182)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Odp: 8 marca? - _Leia_ - 20-02-2008

(20-02-2008, 15:42)ups link napisał(a): A ja jestem zdania, ze bez przebierania bawilibysmy sie rownie dobrze - bo tu nie o przebieranie chodzi, a o spotkanie z ludzmi, wypicie co nieco i gryzienie zebami parkietu Smile

Popieram Wyglodzonego, tez odebralem wydzwiek tego tematu jako "facecie, nie przebierasz sie ? nie umiesz sie bawic".

Spotkajmy sie, kto zechce to sie przebierze, kto nie to nie ... i tyle. Nic prostszego nie da sie wymyslec Smile

Ja nie mam zamiaru wkladac rozowych kabaretek, juz wole kota.
psik

nawet jakbyś chciał, to nie wiem czy łatwo byś znalazł różowe kabaretki w swoim rozmiarze  ;D

kot jest si  Wink




Odp: 8 marca? - Muschelsucher - 20-02-2008

Ja jednak nie przylece. Nie mam pasujacego lotu powrotnego a do wtorku siedziec w Wa-wie nie moge.


Mieżdunarodnyj żienskij dień - kropkanadi - 21-02-2008

Witajcie drodzy forumowicze!
Jestem nowy na tej planecie, ale z tego samego Układu Słonecznego.

Chciałem spytać, czy aby móc przyjść do szeroko znanej w wąskich kręgach Casablanki marca ósmego, to czy trzeba legitymować się ważną kartą rowerową lub certyfikatem przynależności do Związku Filatelistów, czy można po szepnięciu do ucha osiłkom przy drzwiach sekretnego hasła zostać wpuszczonym na salony bez większego uszczerbku na zdrowiu?

Rezygnując zaś z tego barokowego stylu, to zasadnicze pytanie brzmi: czy jest to impreza zamknięta? A jeżeli tak, to kto dysponuje zapasowym kluczykiem lub posiadł magiczną umiejętność otwierania drzwi do Sezamu spinką? Rozumiem, że przybysze z innej planety mogą być nie mile widziani, na początku, ale wspomnijcie przynajmniej E.T. albo Alfa. Czyż nie byli mili? Wink

Ziemianie, zapraszam na mównicę!

PS. Wybaczcie nadmierną śmiałość nowicjusza. Pójdę do Canossy, obiecuję (kiedyś, po drodze Smile ).


Odp: 8 marca? - __Jules__ - 21-02-2008

:o :o :o
przeczytalam i przez chwile poczulam sie jakbym znalazla brylant w kaszance.

Ju.


Odp: 8 marca? - zofija - 22-02-2008

(21-02-2008, 20:34)__Jules__ link napisał(a): :o :o :o
przeczytalam i przez chwile poczulam sie jakbym znalazla brylant w kaszance.

Ju.
Bo nowy? Wink
Kropkanadi, my się nie zamykamy. Przyjdź, jeśli masz chęć, zapraszamy.


Odp: 8 marca? - __Jules__ - 22-02-2008

(22-02-2008, 00:13)zofija link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=266.msg8850#msg8850 date=1203615282]
:o :o :o
przeczytalam i przez chwile poczulam sie jakbym znalazla brylant w kaszance.

Ju.
Bo nowy? Wink
Kropkanadi, my się nie zamykamy. Przyjdź, jeśli masz chęć, zapraszamy.
[/quote]

Bo odnioslam wrazenie, ze kiedy zagraja muzyke bedzie oczekiwac, ze panie wyciagna karneciki, zeby moc sie zaklepywac u nich na kolejnego kotyliona. Przysiegam, ze uslyszalam szelest krynoliny.

Podpisano
Wielbicielka klasyki

A zeby nie bylo, ze offtopic:
Cholernie, zaluje, ze mnie nie bedzie. Ale podobno co sie odwlecze...



Odp: Mieżdunarodnyj żienskij dień - _Leia_ - 22-02-2008

(21-02-2008, 20:31)kropkanadi link napisał(a): Witajcie drodzy forumowicze!
Jestem nowy na tej planecie, ale z tego samego Układu Słonecznego.

Chciałem spytać, czy aby móc przyjść do szeroko znanej w wąskich kręgach Casablanki marca ósmego, to czy trzeba legitymować się ważną kartą rowerową lub certyfikatem przynależności do Związku Filatelistów, czy można po szepnięciu do ucha osiłkom przy drzwiach sekretnego hasła zostać wpuszczonym na salony bez większego uszczerbku na zdrowiu?

Rezygnując zaś z tego barokowego stylu, to zasadnicze pytanie brzmi: czy jest to impreza zamknięta? A jeżeli tak, to kto dysponuje zapasowym kluczykiem lub posiadł magiczną umiejętność otwierania drzwi do Sezamu spinką? Rozumiem, że przybysze z innej planety mogą być nie mile widziani, na początku, ale wspomnijcie przynajmniej E.T. albo Alfa. Czyż nie byli mili? Wink

Ziemianie, zapraszam na mównicę!

PS. Wybaczcie nadmierną śmiałość nowicjusza. Pójdę do Canossy, obiecuję (kiedyś, po drodze Smile ).

Po prostu przyjdź. Wszyscy sa mile widziani. Na obecność osiłków nie licz - bo to wygląda tak, że zwykle w którymś momencie drzwi są zamykane na klucz i wówczas dobrze mieć kontakt do kogoś kto już jest środku albo liczyć na swoją siłę przebicia - czyli spróbować dowalić się do drzwi pomimo głośnej (miejmy nadzieję) muzyki Smile

Wejście może lekko zbić z tropu... pamiętam jak za pierwszym razem bardzo niepewnie przekroczyliśmy próg tego miejsca - przekonani, że to na pewno nie może być TO. A jednak  Wink

A może jako Alf tudzież inny E.T. zechcesz się przebrać?
Do rozważenia.  Smile

Pozdr.
A.




Odp: 8 marca? - ups - 22-02-2008

Ale uwazaj, to sekta i bez rozowych kabaretek Cie nie wpuszcza Wink

Ewentualnie szpilki, w szpilkach wejdziesz bez dobijania sie Smile

Big Grin


Odp: 8 marca? - _Leia_ - 22-02-2008

(22-02-2008, 14:41)ups link napisał(a): Ale uwazaj, to sekta i bez rozowych kabaretek Cie nie wpuszcza Wink

Ewentualnie szpilki, w szpilkach wejdziesz bez dobijania sie Smile

Big Grin

Normalnie burzz na tę parapetówę wezmę i Ci kupię różowe kabaretki, o!  Big Grin
jeszcze wystraszysz chłopaka  Wink




Odp: 8 marca? - ups - 22-02-2008

e tam, "chlopak" pewnie sie nie wystraszy - za to ja chyba zaczynam sie bac ...
rozowym kabaretkom mowie stanowczo NIE !

lubu dubu lubu dubu niech nam zyje prezes niekabaretkowego klubu, niech zyje naaaaaaaaam Smile