Polfan.pl - forum dyskusyjne
sex w rodzinie - taki pokój - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Polchat (archiwum) (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pytania i sugestie dot. PolFanu/PolChatu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: sex w rodzinie - taki pokój (/showthread.php?tid=164)

Strony: 1 2


sex w rodzinie - taki pokój - ursulka - 26-12-2007

Tak się zastanawiam... skoro Kid ma być sopem od pedofili, to czy nie powinien zlikwidować takiego pokoju? Pokój wisi conajmniej od godziny 13:30 dzisiaj. W tym czasie Kid wywalił z SMC nick naga_mama ale pokój 'sex w rodzinie' zostawił...
[sub](Żeby nie było, nie czepiam się, że wykopał tą mamę. W pokoju był na tyldzie op, ale o tym Kid nie mógł wiedzieć, więc zareagował - kopnął mamę jak tylko weszła, op nie zdążył się przelogować.)[/sub]

Więc jak to jest... pedofili ma nie być, ale seks w rodzinie ma być ?  I nicki takie jak ~rajstopek_mamy17  ?

[Obrazek: 8c877b78edc81d80.jpg]


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - pan_furman - 27-12-2007

ojej! nie poplacz sie tylko
nozkami potupaj i raczkami pomachaj

a tak wlasciwie o to co ci chodzi?
nie masz nic lepszego do roboty, tylko jakies bzdety tu wypisywac?



Odp: sex w rodzinie - taki pokój - ursulka - 29-12-2007

Chyba towarzystwo niewiele się przejęło wczorajszą groźbą w topic pokoju, że urządzicie im wczasy od Polchata. Pokój ma się chyba lepiej niż wczoraj  Wink

[Obrazek: 23642eb730c598ec.jpg]

[Obrazek: 360c78ee3c05523bm.jpg]

Mam pytanie do sopów:  Kto odpowiada za usuwanie takich pokoi? Czy Kid jako "osoba z fundacji... itd"  powinien się również tym zajmować oraz małolatami siedzącymi w takim pokoju?  Na moją prostą logikę, to chyba tak, skoro te dzieciaki to potencjalne ofiary pedofili... ale to tylko moja logika i nieco kłóci się z rzeczywistością. A ta jest taka, że kid na siedzenie dziś wieczorem w Sado Maso Club miał czas, a na zajęcie się sprawą pokoju naszpikowanego potencjalnymi pedofilami i ich potencjalnymi ofiarami czasu nie miał. Dlatego pytam, czy to też jego działka, czy już nie. A jeśli nie, to po co mu uprawnienia sopa ?


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - __Jules__ - 29-12-2007

(29-12-2007, 01:12)ursulka link napisał(a): (...)
Mam pytanie do sopów:  Kto odpowiada za usuwanie takich pokoi? Czy Kid jako "osoba z fundacji... itd"  powinien się również tym zajmować oraz małolatami siedzącymi w takim pokoju?  Na moją prostą logikę, to chyba tak, skoro te dzieciaki to potencjalne ofiary pedofili... ale to tylko moja logika i nieco kłóci się z rzeczywistością. A ta jest taka, że kid na siedzenie dziś wieczorem w Sado Maso Club miał czas, a na zajęcie się sprawą pokoju naszpikowanego potencjalnymi pedofilami i ich potencjalnymi ofiarami czasu nie miał. Dlatego pytam, czy to też jego działka, czy już nie. A jeśli nie, to po co mu uprawnienia sopa ?

Ursulko:-))))
Ten pokoj to nie nowosc i kid juz go banowal....
Wszyscy ciagle atakuja kida, pozwole sobie tu stanac w jego obronie.
Odsylam Cie do watka "nie skometuje" niejakiego filipeque, to on zalozyl ten pokoj....
Mozesz sobie poczytac uzalanie sie na "niedobrego kida", banujacego mu pokoj. Watek zostal z jakiegostam powodu uznany za wyczarpany i zostal zamkniety.

Tu podam link, zebys nie musiala szukac: http://forum.polfan.pl/index.php?topic=68.0

Calusy.
Julia

P.S
<krysztalki_+_klej>, ostatnio rzadko Cie widuje.


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - 1000twarzy_ali - 29-12-2007

Tez tak sadzilam Julka, ale okazuje sie, ze to 2 rozne pokoje - temat na forum dotyczyl "Seksiku w rodzine", a Ulka pisze o "Seksie w rodzinie".
Oba pokoje zreszta wisza, od kiedy pamietam.

Nie jest zadna tajemnica, ze to miejsca spotkan osob o pedofilsko - kazirodczych sklonnosciach, chociaz wlasciciel tego pierwszego twierdzi, ze nic o tym nie wie, a pokoj zalozyl dla zainteresowanych pogawedkami o seksie w malzenstwie i z kochankami.
Tyle, ze predzej mi kaktus na klawiaturze wyrosnie, niz w takie tlumaczenia uwierze, bo "rodzina" to przede wszystkim osoby ze soba spokrewnione, wiec juz sama nazwa przyciaga szukajacych okreslonych wrazen.

Jakis czas temu dodawalam do listy przyjaciol postaci zbanowane w naszym pokoju za wymienione wyzej zainteresowania. Powod taki, ze goscie nie dawali za wygrana i dalej zaczepiali ludzi z SMC zza sciany - bylam ciekawa, z jakiego pokoju nadaja. Oczywiscie siedzieli w "Seksie w rodzinie" czy "Seksiku w rodzinie" (dla mnie te pokoje to jeden diabel) i mieli sie dobrze. Sama bylam w ktoryms z nich ze 2x - z punktu full "tematycznych" privow od bywalcow.

Nie chcialabym tutaj wnikac w zagadnienie, czy opowiesci z branzy pedofilsko - kazirodczej podpadaja juz pod lamanie prawa, czy jeszcze nie - w koncu nie mamy mozliwosci sprawdzenia, czy to "realne" przygody, czy wirtualne fantazje.

Spotkalam sie nawet z opiniami, ze wlasciwie to dobrze, ze takie pokoje istnieja, bo przynajmniej ludzie o tego rodzaju sklonnosciach nie rozlaza sie po calym Polczacie, tylko siedza w jednym miejscu.

Ale jesli sop odpowiedzialny za zwalczanie pedofilii mialby gdzies szukac pedofili i dzieciakow w jednym miejscu, to wlasnie w "Seksie w rodzinie" czy "Seksiku w rodzinie".
SMC jest dobrze pilnowany i ani dzieci ani pedofile w nim nie bywaja, wiec sadze, ze nie powinien byc obiektem zainteresowania "sopa od pedofili".

Kolejna sprawa taka, ze nie wydaje mi sie, aby walka z pedofilia miala polegac na banowaniu pedofili, tyle to akurat kazdy operator potrafi.
Takiemu trzeba raczej wejsc na priv, pogawedzic, zdobyc dowody, po czym zglosic na policje.
Ale to juz wymaga czasu i dobrej woli.

A trudno miec czas na prowadzenie takich rozmow, jesli sie przebywa wylacznie w SMC. Chyba, ze pedofile interesuja Kidprotect tylko w sytuacji, kiedy czatuja w pokojach glownych. Ale nawet jezeli tak jest, to mysle, ze kazdy inny pokoj glowny jest bardziej narazony na takich uzytkownikow niz SMC, w ktorym dzieciakow nie ma, wiec i pedofile podrywac kogo nie maja.


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - __Jules__ - 29-12-2007

(29-12-2007, 18:11)1000twarzy_ali link napisał(a): (...)

Ale jesli sop odpowiedzialny za zwalczanie pedofilii mialby gdzies szukac pedofili i dzieciakow w jednym miejscu, to wlasnie w "Seksie w rodzinie" czy "Seksiku w rodzinie".
SMC jest dobrze pilnowany i ani dzieci ani pedofile w nim nie bywaja, wiec sadze, ze nie powinien byc obiektem zainteresowania "sopa od pedofili".

Kolejna sprawa taka, ze nie wydaje mi sie, aby walka z pedofilia miala polegac na banowaniu pedofili, tyle to akurat kazdy operator potrafi.
Takiemu trzeba raczej wejsc na priv, pogawedzic, zdobyc dowody, po czym zglosic na policje.
Ale to juz wymaga czasu i dobrej woli.
(...)

Zgadzam sie w calej rozciaglosci. A szczegolnie z tym, ze zamiast banowania nalezaloby ich wylapac.
Mialam na mysli, ze bez wzgledu na nazwe ("sexik"czy"sex") czasem sie takie pokoje banuje a one i tak wyrastaja jak grzyby po deszczu.
Zyczylabym sobie, zeby w nowym roku ktos energiczniej zajal sie problematyka pedofilii.

Pozdrawiam
Juli



Odp: sex w rodzinie - taki pokój - _Floo - 09-01-2008

hmmm no właśnie, a kto sie tym bedzie w ,,nowym roku '' zajmował...? bo ja niezorietowana jestem...


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - __Jules__ - 09-01-2008

(09-01-2008, 09:14)_Floo link napisał(a): hmmm no właśnie, a kto sie tym bedzie w ,,nowym roku '' zajmował...? bo ja niezorietowana jestem...

Mnie z kolei bardziej od pytania "kto?" interesuje "z jakim skutkiem?"
Uszanowanie
Ju.


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - fekal - 09-01-2008

Pokój i jemu podobne został skasowany.


Odp: sex w rodzinie - taki pokój - _Floo - 12-01-2008

hmmm zaraz wyrośnie ,,jak grzyb po deszczu''  ;D