Polfan.pl - forum dyskusyjne
bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi (/showthread.php?tid=148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - gheh - 21-02-2008

(21-02-2008, 15:23)_KOTKA link napisał(a):


Acha Gheh… ja bym z Tobą z chęcią podyskutowała, skoro masz takie doświadczenia.
Ale Ty wyciągnij jakieś spójne argumenty, przedstaw to rzeczowo, a nie brzęczysz o polskim społeczeństwie.

Kocia tak bardzo Cię to interesuje?  Myślisz, że tak ot po prostu napisze o swoim życiu? Wink
Jakich argumentów oczekujesz? Co byś chciała `bejbe` wiedzieć?
Każdy człowiek, który ma, bądź miał z tym problem przeżywa to na swój własny sposób. Więc moje argumenty (przykłady) będą tyczyć się tylko mojej osoby.
Jak już pisałem wcześniej Kocia, nie zbieraj wszystkich bisexualistów w jedną `kupę`. Każdy człowiek jest inny nawet ten `mało normalny' ;p



Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - _KOTKA - 21-02-2008

(21-02-2008, 15:24)atka_ link napisał(a): [i]Ale jak się bzykają dwie laski to jest takie mniam? (przynajmniej dla większości facetów)
I gdzie tu tolerancja?


[color=red]Fantazje lubią płatać figle.
Facet, który wylądował w łóżku, z dwoma kobietami, zainteresowanymi sobą – raczej nie powie czegoś takiego.  Wink
Bynajmniej ja nigdy nie słyszałam.

Btw. fajnie, że to forum w końcu udało się ożywić  ;D ;D ;D



Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - Seth - 21-02-2008

Zaczynam od tego co to jest dla Mnie Biseksualizm:

Skłonność do kochania/angażowania emocjonalnego  i/lub  obcowania cielesnego z osobami zarówno płci własnej jaki i przeciwnej.

TOLERUJE. AKCEPTUJĘ

Dlaczego?

Bo tak. Bo toleruje wszystkie zachowania, postawy które nie powodują krzywdy innych.

Dlaczego nie toleruje braku tolerancji?
Bo zjawisko nietolerancji kłóci sie z byciem konsekwentnym.
Mam mówić Przyjacielowi/Partnerowi że jest skończonym kretynem lub ćwokiem, bo słucha zespołu którego nie trawię?

Seth

PS. Nietolerancyjnym mówie: baczcie by jakiś ciemny blondyn nie dał Wam w twarz za to, że nie toleruje Waszego koloru włosów.
   
    A teraz ide na lunch z osobą....mającą inny kolor oczu niż mój..inny kolor włosów...inne wyznanie...o Bogowie...ONA ma inną  płeć niż ja...
 










Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi - m - 21-02-2008

przez lunchyk do ...serca... :-)


Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - _KOTKA - 21-02-2008

(21-02-2008, 15:58)gheh link napisał(a): Kocia tak bardzo Cię to interesuje?  Myślisz, że tak ot po prostu napisze o swoim życiu? Wink

Właściwie to nawet o tym nie pomyślałam...  ;D

(20-02-2008, 21:36)gheh link napisał(a): Żywy przykład: Jak poznałem Mariusza, to od tamtej pory nie spałem z Kaśką. Nie obejmowałem jej, po prostu byliśmy jak kolega-koleżanka. Między innymi Ona wyczuła, że coś jest nie tak. Z Mariuszem też nic nie robiłem. Ot byłem z nią i z nim w jednym czasie, ale tak naprawdę żadna z tych znajomości nie była związkiem. Do czasu. Kiedy Kaśka zrobiła mi niespodziankę, przyjechała do mnie do Olsztyna i zastała mnie przed domem, jak się obściskuję i w ogóle z Mariuszem. Ale zrozumiała. I tak oto zakończył się jeden związek, aby po chwili mógł się stworzyć nowy Tongue



Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - m - 21-02-2008

(21-02-2008, 15:58)gheh link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=221.msg8808#msg8808 date=1203596603]



Acha Gheh… ja bym z Tobą z chęcią podyskutowała, skoro masz takie doświadczenia.
Ale Ty wyciągnij jakieś spójne argumenty, przedstaw to rzeczowo, a nie brzęczysz o polskim społeczeństwie.

Kocia tak bardzo Cię to interesuje?  Myślisz, że tak ot po prostu napisze o swoim życiu? Wink

[b]czemu nazywasz to problemem?

Jakich argumentów oczekujesz? Co byś chciała `bejbe` wiedzieć?
Każdy człowiek, który ma, bądź miał z tym problem przeżywa to na swój własny sposób. Więc moje argumenty (przykłady) będą tyczyć się tylko mojej osoby.
Jak już pisałem wcześniej Kocia, nie zbieraj wszystkich bisexualistów w jedną `kupę`. Każdy człowiek jest inny nawet ten `mało normalny' ;p[/b]
[/quote]

cholera jak w tym badziewiu cytowac? :-)


Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi - Cindy_ - 21-02-2008

hyhy...Seth   smacznego Smile

Coz ..ja chyba jestem jednak inna  a to dlatego , ze zdrada z kobieta bardziej by mnie zabolala niz zdrada z innym facetem . Gdyby okazalo sie , ze on woli partnera rodzaju meskiego , to prawdopodbnie dalabym mu blogoslawienstwo na droge i zyczyla powodzenia. Takie sa moje odczucia...
Ogolnie toleruje bisexualizm , homoseksualizm i inne temu podobne.
Nie przeszkadza mi  a nawet szanuje to, ze ktos  chce zyc w inny sposob.  Oczywiscie jezeli  po drodze nie rani innych osob.



Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - lullaby - 21-02-2008

Każdy z nas jest w jakimś stopniu biseksualny (: Ne zdarzyło się nikomu z Was..pomyśleć choć raz  o takiej sytuacji gdzie znajdujecie się z osobą tej samej płci np w łóżku? (; Bo mnie tak.


Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - Seth - 21-02-2008

PRZYPOMINAM:
TEMAT: BISEKSUALIZM.

NIETEMAT: ZDRADA.


Seth

Lunch sie udał.
Bałdzo <uśmiech jokera>



Odp: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja o - m - 21-02-2008

(21-02-2008, 17:29)lullaby link napisał(a): Każdy z nas jest w jakimś stopniu biseksualny (: Ne zdarzyło się nikomu z Was..pomyśleć choć raz  o takiej sytuacji gdzie znajdujecie się z osobą tej samej płci np w łóżku? (; Bo mnie tak.

cholera faktycznie łesia ... o malo sie nie pochaftowałem :-)