Polfan.pl - forum dyskusyjne
Ciekawa stylizacja - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Ciekawa stylizacja (/showthread.php?tid=1429)Ciekawa stylizacja - REPORTOWICZ - 26-06-2022

Hej wszystkim. W sumie piszę w sprawie fajnych stylizacji gdyż jak wiadomo w przypadku lata to na pewno wiele kobiet lubi się stroić. Mi udało się nawet niedawno natrafić na fajny wpis na stronie https://fashionmedia.pl/2022/05/17/najlepsze-pomysly-na-stylizacje-z-czerwonym-beretem/ gdzie opisano to jakie są najlepsze stylizacje z czerwonym beretem.


RE: Ciekawa stylizacja - kopara - 29-06-2022

(26-06-2022, 12:35)REPORTOWICZ napisał(a): Hej wszystkim. W sumie piszę w sprawie fajnych stylizacji gdyż jak wiadomo w przypadku lata to na pewno wiele kobiet lubi się stroić. Mi udało się nawet niedawno natrafić na fajny wpis na stronie https://fashionmedia.pl/2022/05/17/najlepsze-pomysly-na-stylizacje-z-czerwonym-beretem/ gdzie opisano to jakie są najlepsze stylizacje z czerwonym beretem.

Po raz pierwszy w tym roku korzystam z pomocy krawcowej mojej żony, która uznała, że w końcu przydałoby mi się mieć jakieś porządne koszule. Nie mam więc na razie zbyt wiele do powiedzenia jeśli chodzi o jakiekolwiek stylizacje. Na szczęście mam jeszcze wybór jeśli chodzi o wody toaletowe, a właśnie mi się pokończyły. Widziałem, że w ezebra https://www.ezebra.pl/pl/about/dostawa-tego-samego-dnia-w-ezebra-pl-41.html mają takie szybkie dostawy, że nawet tego samego dnia można towar mieć w domu.


RE: Ciekawa stylizacja - Olivka2 - 04-07-2022

Bardzo ciekawe inspiracje co do ubioru, z tego co widziałem to na ich stronie jest więcej tego typu postów.

Podłoga Drewniana Kalisz


RE: Ciekawa stylizacja - pirka - 06-07-2022

Ja widzialam tez bardzo fajne koszulki i bluzy online - zobaczcie sobie chociazby ta bluze https://offpink.pl/product/bluza-ivonne-bordo/ no mega modna i wyglada, ze material tez porzadny Smile mysle, ze zamowie na probe


RE: Ciekawa stylizacja - corina - 09-07-2022

Można fajnie wyglądać o każdej porze roku Smile.