Polfan.pl - forum dyskusyjne
Ubrania - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Ubrania (/showthread.php?tid=1341)

Strony: 1 2


Ubrania - Milan - 22-01-2022

Cześć! Kupujecie ubrania przez internet? Jeśli tak, to chciałem się z wami podzielić namiarem na sklep https://cinamoon.pl/ gdzie znajdziecie sukienki i odzież damską polskiej produkcji. Warto zwrócić uwagę na ceny, które są naprawdę atrakcyjne


RE: Ubrania - Reling - 23-01-2022

Bardzo ładne ciuchy


RE: Ubrania - REPORTOWICZ - 04-03-2022

Jeśli już mówimy o samych zakupach odzieży damskiej to moja współmałżonka oczywiście jest ich wielką fanką. Na pewno zna ona wiele różnego rodzaju miejsc gdzie można kupić najlepszej jakości odzież. Z tego co ja wiem to przede wszystkim tova sklep jest jednym z nich.


RE: Ubrania - pirka - 23-04-2022

Zdecydowanie polecam https://valetta.pl/collections/bielizna-nocna - to sklep w którym się zakochałam jak tylko przyszlo pierwsze zamowienie


RE: Ubrania - kajeczka - 28-04-2022

Co prawda sklepów z ubraniami jest cała masa, ale ja przykładowo zwracam uwagę na jakość. Nie chce mieć na sobie plastiku, tylko coś przyjemnego dla skóry. Dlatego teraz zainteresował mnie sklep Bizuu , który może trochę wyższe ceny ma. Ale mają tam właśnie ubrania stylowe i wykonane z bardzo dobrych materiałów.


RE: Ubrania - REPORTOWICZ - 30-04-2022

Ogólnie jeszcze moim zdaniem do ubrań również można zaliczyć różnego rodzaju nakrycia głowy, które przecież są bardzo popularne. Ja osobiście bardzo chwalę sobie noszenie kapeluszy i myślę, że jest to coś ważnego. Nawet niedawno na stronie https://hatfactory.pl/pl/blog/pieciu-slawnych-milosnikow-kapeluszy-n16 miałem okazję przeczytać o osobach, które chętnie je nosiły.


RE: Ubrania - akiko - 02-05-2022

Kupuję ubrania w sieci, ale tylko w sprawdzonych sklepach, żeby nie naciąć się na dziwną rozmiarówkę.


RE: Ubrania - crow - 04-05-2022

Tak, czasami łatwo naciąć się. Można kupić coś w naszym rozmiarze, a okaże się zbyt duże lub małe.


RE: Ubrania - REPORTOWICZ - 29-05-2022

Kiedy jeszcze mówimy o ubraniach to ja nadal jestem zdania, że bardzo ważną kwestią są same nakrycia głowy. Tym bardziej, ze jak już zwróciłem uwagę to świetnej jakości berety na pewno możemy znaleźć w https://hatfactory.pl/29-berety i jestem przekonany, że te kwestie są bardzo ważne.


RE: Ubrania - jaspis_picasso - 03-06-2022

a macie sprawdzone sklepy dla puszystych w poznaniu ? Względnie on-line?