Polfan.pl - forum dyskusyjne
Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. (/showthread.php?tid=1302)Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - kajeczka - 14-12-2021

Hejka kochani,


przybywam do was z pytaniem, czy ktoś z was może kojarzy firmę na terenie Warszawy, która zajmuje się projektowaniem wnętrz?  Ja  w internecie  wpadłam chociażby na Deco Nova https://www.deconova.pl/urzadzanie-mieszkan-pod-klucz i ogólnie to mają pozytywne opinie, ale chciałabym się jeszcze ewentualnie upewnić- czy warto się do nich zgłosić? Czy macie jakieś doświadczenie z nimi?


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - Czort - 16-12-2021

Ile sobie życzą za takie aranżacje?


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - REPORTOWICZ - 27-12-2021

Myślę, że wiele rzeczy możemy bez najmniejszego problemu zrobić samodzielnie i tym bardziej jeśli np. chodzi o dekorację okien. Od razu ja mogę każdemu polecić doskonałe rolety aluminiowe https://familyrollo.pl/zaluzje/zaluzje-aluminiowe które jak dla mnie sprawdzają się znakomicie i pasują praktycznie do każdego wnętrza. Muszę przyznać, że ja nawet dobrałem sobie je pod kolor ścian.


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - jerzyk52 - 09-02-2022

Uważam, że nie ma potrzeby aby korzystać z takiej firmy. W internecie np. na Pinterescie jest sporo inspiracji i można to samemu wykonać, na pewno daje to więcej frajdy, niż gotowe Big Grin W swoim mieszkaniu wszystko zaprojektowałem samodzielnie, postawiłem na meble wysokiej jakości np. krzesła tapicerowane - https://jardex.com.pl/meble/krzesla/krzesla-tapicerowane polecam, fajnie wyglądają.


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - Versus - 11-02-2022

Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań do wnętrz, to polecam zajrzeć tutaj https://e-proform.com/produkty/maskownice-grzejnikowe - znajdziecie tam bardzo pomysłowe maskownice grzejników, dzięki którym będziecie mogli ukryć kaloryfery. Mi się to bardzo podoba


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - Platek - 14-02-2022

Jeśli szukacie ciekawych ozdób do salonu, na parapet lub na taras, to polecam zerknąć tutaj https://www.orlofrzezby.pl/misy-dekoracyjne/ - mają tam niesamowite poidełka dla owadów i misy dekoracyjne, niezwykle ciekawie i misternie zrobione projekty


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - REPORTOWICZ - 14-02-2022

Kiedy jeszcze chodzi o takie kwestie to faktycznie musimy już je ustalać indywidualnie. Ja za to jestem zdania, że świetnym rozwiązaniem jest na pewno posiadanie wiedzy jak można szybko i sprawnie zbyć daną nieruchomość. Na pewno firma https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ skupuje je za gotówkę i w bardzo krótkim okresie czasu.


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - Jumma - 17-02-2022

Warto wybrać kogoś zaufanego


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - REPORTOWICZ - 27-02-2022

W sumie jeśli jeszcze chodzi o same wnętrza to ja właśnie zastanawiam się teraz nad tym czy mieć w mojej kuchni dywan. Zacząłem o tym czytać i właśnie na stronie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/czy-dywan-w-kuchni-to-dobry-pomysl/ znalazłem wiele ciekawych informacji w tym zakresie. Uważam oczywiście, że jest to każdego z nas indywidualny wybór.


RE: Poszukiwania firmy do aranżacji wnętrz. - REPORTOWICZ - 02-04-2022

Gdy chodzi jeszcze o nasze wnętrza to ja również jestem zdania, ze fajnie jest czytać ciekawe i przydatne artykuły na ten temat. Sam jakiś czas temu natrafiłem na doskonały wpis https://domhobby.pl/jak-urzadzic-pokoj-dla-chlopca-2/ i już teraz dokładnie wiem jak urządzić pokój dla chłopca. Są to na pewno bardzo istotne porady.