Polfan.pl - forum dyskusyjne
Pompy obiegowe - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Pompy obiegowe (/showthread.php?tid=1288)

Strony: 1 2


Pompy obiegowe - REPORTOWICZ - 21-11-2021

Dzień dobry wszystkim.
Myślę, że wielu z nas posiada różnego rodzaju pompy w swoim domu, ale jak dla mnie nowością są pompy obiegowe. Najlepiej zobacz również jak one działają i dlaczego warto jest taką pompę mieć u siebie. Moim zdaniem są to urządzenia potrzebne czasami nawet do codziennych czynności.


RE: Pompy obiegowe - Eryk_88 - 23-11-2021

założył już ktoś takie urządzanie u Siebie w domu i jest w stanie coś o nim więcej napisać? Smile
________________
hotel w cieszynie


RE: Pompy obiegowe - REPORTOWICZ - 27-11-2021

No tak jeśli chodzi o te kwestie to również nasza instalacja hydrauliczna czy grzewcza musi być również dobrze zabezpieczona przed mrozami. W takiej sytuacji zachęcam na pewno do przeczytania wpisu https://ogrody24.pl/blog/post/zabezpieczenie-instalacji-hydraulicznej-i-centralnego-ogrzewania-przed-mrozem gdyż to w nim całość została bardzo dokładnie wyjaśniona.


RE: Pompy obiegowe - Stana - 30-11-2021

Do czego się je stosuje?


RE: Pompy obiegowe - Gkfj4mlll3 - 04-12-2021

jak częsci wymienne?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}ros roca


RE: Pompy obiegowe - REPORTOWICZ - 28-12-2021

Niestety nie wiem jak wygląda sprawa z częściami zamiennymi ale myślę, że raczej nie ma problemów. Całkiem niedawno także miałem okazję odwiedzić kolejny sklep https://www.podlane.pl/ gdzie właśnie bez najmniejszych problemów zamówiłem bardzo wysokiej jakości pompy.


RE: Pompy obiegowe - Smiglo - 29-12-2021

Nie ogarniam tego tematu


RE: Pompy obiegowe - REPORTOWICZ - 21-01-2022

W sumie nie każdy ot od początku rozumie i ja jestem przekonany, że fajnie jest co nieco wiedzieć na temat pomp oraz ich rodzajów. Jakiś czas temu ja również czytałem na stronie https://www.dostudni.pl/pompa-wirowa-zasada-dzialania,b169.html o tym czym jest i jak działa w ogóle pompa wirowa.


RE: Pompy obiegowe - REPORTOWICZ - 21-02-2022

Kidy jeszcze chodzi o te kwestie to muszę przyznać, ze właśnie ważną sprawą jest również posiadanie właściwego systemu ogrzewania i wentylacji. Sam bardzo dużo o tych sprawach czytałem na stronie https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/ i teraz jestem świadomy tego, że taka wiedza może mi się na pewno przydać w praktyce.


RE: Pompy obiegowe - REPORTOWICZ - 30-04-2022

Kiedy jeszcze chodzi oczywiście o kwestie związane z wodą to uważam, że warto jest wiedzieć jaki zbiornik hydroforowy najlepiej jest wybrać. Jak dla mnie doskonale na ten temat napisano w https://rodzinneremonty.pl/jak-dobrac-zbiornik-hydroforowy/ i właśnie dlatego zachęcam każdego do zapoznania się z tym wpisem.