Polfan.pl - forum dyskusyjne
Hala produkcyjna - co na podłoże - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Hala produkcyjna - co na podłoże (/showthread.php?tid=1208)Hala produkcyjna - co na podłoże - Karny - 04-06-2021

Witajcie! Budujemy w firmie halę produkcyjną i szukamy czegoś na jej podłoże, podłogę, jak zwał, tak zwał. Co możecie polecić? Czy posadzki żywiczne https://www.optifloor.pl/posadzki-epoksydowe będą odpowiednie w takim miejscu?


RE: Hala produkcyjna - co na podłoże - REPORTOWICZ - 16-11-2021

To prawda takie posadzki przemysłowe są jak najbardziej bardzo dobrym rozwiązaniem i ja również jestem zdania, że powinniśmy zwrócić uwagę na odboje gumowe. Jakiś czas temu ja również miałem okazję je kupić w https://powerrubber.com/kat/odboje-gumowe/odboje-gumowe-producent/ i tak naprawdę są już teraz zamontowane u mnie na hali.


RE: Hala produkcyjna - co na podłoże - kajeczka - 29-12-2021

Nie tylko o takich rzeczach trzeba pomyśleć. Również przydałoby się przedyskutować - jakie artykuły z automatyki przemysłowej będą wam potrzebne. Sporo z nich tutaj https://desto.pl/produkt/przetworniki-cisnienia-z-plaska-membrana-mbs-4510/ możecie kupić. Chociażby taki przetwornik ciśnienia z płaską membraną, bez problemu dostaniecie i to w dobrej cenie.


RE: Hala produkcyjna - co na podłoże - REPORTOWICZ - 30-12-2021

Nie wiem czy jeszcze w takich halach mogą się przydać, ale moim zdaniem pompy śrubowe https://ogrody24.pl/pompy/pompy-glebinowe/pompy-srubowe mają dość szerokie zastosowanie. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że jeśli szukamy sprawdzonej pompy to zdecydowanie w tym miejscu je dostaniemy.