Polfan.pl - forum dyskusyjne
Dentysta Wrocław - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Dentysta Wrocław (/showthread.php?tid=1167)Dentysta Wrocław - Ebbe - 15-03-2021

Cześć! Znacie jakiegoś dobrego dentystę, który wykona leczenie kanałowe wrocław? Na razie trafiłem na gabinet https://witadent.pl/oferta/leczenie-kanalowe-wroclaw/ i są oni dość blisko mnie, ale może dajcie jakieś inne namairy, to będę miał z czego wybrać.


RE: Dentysta Wrocław - kajeczka - 23-10-2021

Ja za to słyszałam, że jak chodzi o stolicę to Klinika Elektoralna Dental Clinic https://elektoralna.pl jest najskuteczniejsza. Oni naprawdę mają świetne podejście do pacjentów i wszystko odbywa się u nich profesjonalnie, bezpiecznie i bezboleśnie. Moja koleżanka właśnie planuje u nich nawet wykonać sobie implanty stomatologiczne. Bo też słyszała na ich temat wiele pozytywnych opinii.


RE: Dentysta Wrocław - REPORTOWICZ - 18-11-2021

Ogólnie samo chodzenie do stomatologa jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również powinniśmy wiedzieć co robić w przypadku pojawienia się bezzębia. Muszę przyznać, że ja także się z tym zmagam ale tak naprawdę dzięki klinice https://leczeniebezzebia.pl/ bez problemów mogłem rozpocząć leczenie bezzębia.


RE: Dentysta Wrocław - REPORTOWICZ - 27-03-2022

Kiedy jeszcze nadal jesteśmy w temacie dentystów to ja również już wiem, że stomatolog Warszawa jest na pewno takim gabinetem który każdemu możemy polecić. Ja właśnie odkąd pamiętam to zawsze lubiłem dbać o stan moich zębów i jestem przekonany, że regularne chodzenie do dentysty jest czymś ważnym.


RE: Dentysta Wrocław - jaspis_picasso - 13-05-2022

Również jestem zdania, że regularne chodzenie do dentysty powinno być czymś oczywistym. Dla mnie także to ważna kwestia. Osobiście korzystam z usług Boutiquedental, gdzie najpierw robiłam plastyka dziąseł Warszawa Hoża a teraz zapisałam się na wizytę, żeby leczyć zęby zachowawczo


RE: Dentysta Wrocław - nougat - 13-05-2022

Ile kosztuje taki zabieg?


RE: Dentysta Wrocław - Olivka2 - 21-05-2022

Niestety, ale leczenie kanałowe jest u każdego bardzo kosztowne. Z tego co pamiętam, to jedynie zęby 1-3 można leczyć na NFZ, reszta prywatnie.

____________
Wykwalifikowany kosmetolog na terenie Gdyni - https://joannaglowalakosmetolog.pl. Najwyższa jakość usług.
Kosmetolog Joanna Głowala Gdynia


RE: Dentysta Wrocław - Glg43ghn1 - 28-05-2022

lepiej dobrze poszukać.
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}fejmstore.pl


RE: Dentysta Wrocław - Kizma - 03-06-2022

A jak podchodzicie do tematu wybielania zębów? Macie jakieś domowe sposoby? Słyszałem, że niektóre z nich, jak na przykład mycie zębów kwaskiem cytrynowym czy sodą oczyszczoną, może być bardzo groźne dla szkliwa. Są oczywiście także pasty, tutaj warto wspomnieć o tych z aktywnym węglem, ale osobiście ich nie próbowałem. Tutaj https://www.provident.pl/blog/ile-kosztuje-wybielanie-zebow#wybielanie-zebow-w-domu-czy-w-gabinecie jest artykuł na temat wybielania zębów, dokładnie opisano różne metody. Ja jestem zdania, że chyba najlepiej zrobić to w gabinecie.