Polfan.pl - forum dyskusyjne
Portal znany-ksiegowy - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Portal znany-ksiegowy (/showthread.php?tid=1142)

Strony: 1 2


Portal znany-ksiegowy - piotrtalikos - 11-12-2020

Moim zdaniem warto zobaczyć tę propozycję. https://znany-ksiegowy.pl  Może komuś się przyda. Strona umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Marka posiada duże doświadczenie, działa w segmencie przez długi okres, jak też ma pozytywne opinie i jest bardzo często polecana. Usługi firmy dostępne są w niskich cenach i wykonywane na wysokim poziomie. Pozdrawiam.


RE: Portal znany-ksiegowy - REPORTOWICZ - 29-12-2021

Ja raczej nie korzystałem nigdy z takich portali, ale sama wiedza na temat księgowości jak i podatków moim zdaniem jest istotna. W takiej sytuacji polecam każdemu bardzo ciekawy artykuł https://taxology.co/pl/vat-oss/ gdzie fajnie opisano to czym w ogóle jest VAT OSS.


RE: Portal znany-ksiegowy - REPORTOWICZ - 15-02-2022

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie finansowe to muszę przyznać, że niedawno szukałem informacji na temat leasingu operacyjnego oraz finansowego. Udało mi się natrafić na bardzo fajny wpis https://kfroch.pl/leasing-operacyjny-i-finansowy gdzie właśnie dokładnie zostały one obydwie opisane.


RE: Portal znany-ksiegowy - Kemin - 15-02-2022

Dzięki za namiar


RE: Portal znany-ksiegowy - REPORTOWICZ - 05-04-2022

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie podatkowe to ja również jestem zdania, ze niezwykle ważną kwestią jest to aby cały czas się w tej materii dokształcać. Mi spodobało się to co miałem okazję przeczytać na stronie https://www.polskibiznes24.pl/zarejestrowac-vat-niemczech/ i uważam, że warto wiedzieć w jaki sposób zarejestrować VAT w Niemczech.


RE: Portal znany-ksiegowy - astronova - 11-04-2022

Jeśli masz problem z rozliczeniem podatku, to niezbędne informacje możesz znaleźć w artykule https://monotematycznaona.pl/finanse/dlaczego-warto-rozliczyc-pit-37-online
Ciekawie i przystępnie rozjaśnia temat rozliczeń internetowych.


RE: Portal znany-ksiegowy - REPORTOWICZ - 12-04-2022

Kiedy jeszcze chodzi o sprawy związane z księgowością to ja również jestem przekonany, że fajnie jest jak najwięcej o tych sprawach czytać. Właśnie dlatego ja chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy wpis https://biznes.it/w-czym-moze-pomoc-ksiegowa/ gdzie doskonale opisano to w czym księgowa może nam pomóc.


RE: Portal znany-ksiegowy - kacper.tancztyk - 17-05-2022

Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym portalu. Korzystam głównie z tej strony do poszukiwania księgowego - https://pracapoludnie.pl/biuro-rachunkowe-krosno/ znalazłem biuro rachunkowe Krosno i szczerze jestem zadowolony.


RE: Portal znany-ksiegowy - REPORTOWICZ - 20-05-2022

Fajnie jest również jeszcze wiedzieć o tym jakie biuro rachunkowe dla nas będzie tym najlepszym wyborem i jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim stawiam na długoletnią współpracę. Najbardziej na tą chwilę jestem zadowolony z usług https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-jaroslaw i właśnie takiego biura rachunkowego długo szukałem.


RE: Portal znany-ksiegowy - Negtt5ge3 - 24-05-2022

co tam znajdę?
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}liceum katowice