Polfan.pl - forum dyskusyjne
jak wybory to i ankieta - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: jak wybory to i ankieta (/showthread.php?tid=105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Odp: jak wybory to i ankieta - Borowianin - 20-10-2007

LID...L. to bardzo fajna patologiczna partia, ale przy wyborach, poczucie humoru jest złym doradcą  ;D
PSL nie wiem, nie znam, nie widziałem UFO Big Grin
Samoobrona - Lepper polegnie i znów będą blokady :Smile
LPR i UPR - Nic, ciemność...
PO - Najzabawniejsza Partia w kraju. Z różnych względów, w szczególności osobistych osoba głównego lidera budzi u mnie odruch wymiotny.

PIS mam nadzieje, ze wybawia mnie z męki oglądania tych łgarzy i POpapranców i oczywiście z odruchu...

Pozdrawiam



Odp: jak wybory to i ankieta - _divinity_ - 20-10-2007

borek <omg>

myślałam, ze zmadrzałes od ostatnich wyborów.... ???

yschhh :-\


Odp: jak wybory to i ankieta - KROR - 20-10-2007

Taaaa a ja mam nadzieję że PiS skończy tak samo jak Buzek i Krzaklewski. Odejdą w polityczny niebyt. I wtedy właśnie skończy się patologia. Skończy się premier który nie ma prawa jazdy, konta w banku, (tu dopiero jest pole do przekrętów).. Facet w tym wieku, korzysta z konta mamusi… LITOŚCI!!!
Skończy się prezydent, który na zagranicznym spotkaniu dyplomatycznym, swoją nieobecność na tymże tłumaczy, bólem brzuszka. (to naprawdę drobnostki, ale jak bardzo one ośmieszają nas w oczach świata)
Skończą się czasy człowieka, który cały stan wojenny przeczekał na stojąco pod stołem, razem z kotem, a potem śmie twierdzić że on stoi tam gdzie wtedy walczyli o Polskę, a reszta stoi tam, gdzie stało ZOMO.
Miną czasy ludzi chorych na władzę, którzy twierdzą że walczyli z komuną i tamtymi „patologiami”, a jednocześnie sami wprowadzają styl centralnego rządzenia.
Ludzi którzy jak twierdzą walczyli z SB i ZOMO, a sami tworzą klony tych organizacji, pod jakże chlubną nazwą CBA.
Skończy się „TANIE” państwo, które jak dotąd jest najdroższe.
Skończy się obłuda Kaczyńskich.
Może tak dla przypomnienia:
1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu
toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał
w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

Mam naprawdę szczerą nadzieję, że skończą się czasy ludzi, który nie myślą o przyszłości, tylko chcą wyrównywać swoje porachunki z przeszłości, którzy leczą władzą swoje kompleksy. Ludzi o mentalności karła moralnego (określenie użyte przez prof. Bartoszewskiego). Że naszą politykę zagraniczną przestaną tworzyć dyplomatołki (określenie użyte przez prof. Bartoszewskiego).
Mam nadzieję że te wybory wybawią mnie od oglądania tej mor.. twarzy pełnej nienawiści i rządzy władzy, oraz słuchania ile to jedynie słuszna partia zrobiła dla Polski. Że wybawią Wolną Polskę od zamordyzmu i jednojajowego dyktatu.

Zresztą.. w poprzednim forum dość dużo napisałem na ten temat. Co więcej, kilka razy wzywałem Cię Borek, do tego, byś się wypowiedział czy jesteś zadowolony z tego co PiS wyprawia. Za każdym razem to było jak wołanie w pustkę. Nabrałeś wody w usta i cisza. Teraz piszesz znów peony na temat PiS’u.. Dlatego ustosunkuję się do rozmowy na temat możliwości głosowania, przez ludzi na stałe mieszkających za granicą. Jestem przeciwny temu, by mogli mi wybierać rzeczywistość, skoro nie chcą tu wracać. Co więcej, każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że prawdo do głosu, powinni mieć ludzie potrafiący racjonalnie i samodzielnie myśleć.

Kror


Odp: jak wybory to i ankieta - zofija - 20-10-2007

Kror, może chociaż ciszę przedwyborczą uszanuj... Smile


Odp: jak wybory to i ankieta - _divinity_ - 20-10-2007

(20-10-2007, 11:10)KROR link napisał(a): Mam naprawdę szczerą nadzieję, że skończą się czasy ludzi, który nie myślą o przyszłości, tylko chcą wyrównywać swoje porachunki z przeszłości, którzy leczą władzą swoje kompleksy. [/b][/u].

Kror

o to to właśnie
chciałabym aby "mój" rząd zaczął się wreszcie interesować przyszłością moją i moich "dzieci", a nie ciągle rozpamiętywał przeszłość.
to, że teraz wydamy kupę kasy na ściganie ludzki, którzy zaiwinili coś w przeszłości, potem ich osądzimy, a na koniec wpakujemy do więzienia NIC JUŻ TERAZ NIE DA, oprócz satysfakcji wsadzających tamże. wydamy tylko pieniądze, ktore można by przeznaczyć na moderniazację dróg, czy cokolwiek innego co nam się teraz PRZYDA.

mam po kokardę już, marnotrawienia pieniedzy. MOICH pieniędzy, bo to przeciez idzie z kasy obywateli, a nie z kieszeni tych oszołomów.

bo mojej sytuacji, w zaden sposob, nie zmieni fakt ciągłego dręczenia Jaruzelskiego. Za to skończenie remontów na trasie krakowskiej bardzo, bo nie będę dostawała szału, że właśnie wybuliłam 12pln za jazdę AUTOSTRADĄ, a następnie przez godzinę poruszam sie JEDNYM PASEM, bo reszta jest zablokowana przez roboty.
masakra.

zajmijmy się ulepszaniem przyszłości, a nie wydawaniem kasy na przeszłość.

d.

p.s. Borek? a jak się do tego ustosunkujesz?


Odp: jak wybory to i ankieta - ups - 20-10-2007

(19-10-2007, 23:55)_divinity_ link napisał(a):
http://latarnik.gazeta.pl/compass/


mi wyszło prawidłowo. zgodnie z poglądami. LiD Smile

burzasty? powiedz, jak zrobisz.
bardzo ciekawi mnie co Ci wyjdzie, po skonfrontowaniu odpowiedzi na pytania, z programami partii Smile


Div ?
Wyszlo mi prawidlowo, zgodnie z pogladami PO  Smile

I uwaga uwaga prosze Panstwa

PISiOR`y beda rzadzic jeszcze tylko

2

dni !!!!


Odp: jak wybory to i ankieta - _divinity_ - 22-10-2007

będę odróżniać prezydenta od premiera!!!!  ;D ;D 8)


nie wygrała "moja" partia, ale przynajmniej nie będę drżeć, gdy usłyszę "premier, z zagraniczną wizytą....."
bo na pewno:
1. pojedzie bez Matki
2. nie będzie chciał całować po rękach Pani Kanclerz Merkel <o geście mówię>
3. tłumacz może okazać się zbędny


i nie będzie już Leppera i Giertycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z tego powodu to chyba się upiję ze szczęścia  ;D ;D ;D


Odp: jak wybory to i ankieta - Kathi - 22-10-2007

No i dobrze..
Ciekawa jestem tylko z kim do koalicji.. chyba z PSL-em, co?
Bo jednak wiekszosc to to nie jest Wink

W koalicje z LiDem nie wierze.

Zadowolona Kat


Odp: jak wybory to i ankieta - akir - 22-10-2007

ciesze sie ze rano obudzie sie w NOWEJ Polsce
jestem naprawde szczesliwy ze wygralo PO

POzytywnie pozdrawiam


Odp: jak wybory to i ankieta - _divinity_ - 22-10-2007

(22-10-2007, 00:24)Kathi link napisał(a): W koalicje z LiDem nie wierze.

a ja wierzę....
z kilku powodów

1. PO + LiD = powalająca większość, wtedy PiS jedyne co może zrobić to nie przychodzić na posiedzenia
2. PiS stanie w opozycji <już kaczka zapowiedziała>
3. LiD nie "zwiąże" się z PiS


co prawda wystarcza PO + PSL i mają większość, ale w obecnym układzie sił i poglądów, to nie widze lid'u  z  pis'em w opozycji  Wink



p.s. borek...za jakiś czas nam pewnie podziękujesz, więc się uśmiechnij Smile
i pamiętaj...w pL naprawdę nigdy komunizmu nie było Wink