Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: [luty'19] Nowości na portalu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z przyjemnością informuję o nowościach na portalu Polfanu:
 • Odświeżone profile użytkowników
  profil wyświetla teraz więcej informacji związanych z konkretnym nickiem i nie łączy w bezpośredni sposób nicka dodatkowego z głównym.
  Informacje łączone (wspólne dla posiadanych nicków) to nadal: czas spędzony na czacie, data rejestracji, opis i awatar.
  Przykład: https://polfan.pl/users/option/profile/nick/shado
 • Łatwa zmiana awatara
  awatar możesz teraz wybrać ze swojego komputera i wgrać na czat. Awatar jest wspólny dla wszystkich Twoich nicków. Zmienić go możesz po zalogowaniu na Portal.
 • Boty pominięte w statystykach
  na stronie głównej, w liście najdłużej zalogowanych użytkowników pomijane są teraz najpopularniejsze boty, dzięki czemu pojawili się realni użytkownicy Smile
W nocy z 5 na 6 lutego, w związku z dalszymi pracami reorganizacyjnymi, pobieraliśmy na nasze serwery Wasze awatary z zewnętrznych adresów. Niektórych nie udało nam się przetworzyć - sprawdź, czy Twój awatar został poprawnie przeniesiony. Jeśli nie, możesz wgrać go ponownie po zalogowaniu na stronę Polfanu.

Zachęcamy do pisania uwag i pytań dot. awatarów w tym wątku.
Akurat ja teraz jestem na etapie szukania fajnej oferty pracy i muszę przyznać, że przede wszystkim zależy mi na tym aby ją znaleźć w Finlandii. Nawet jakiś czas temu udało mi się natrafić na świetny portal https://www.globelus.pl/oferty-pracy/finlandia gdzie właśnie bez najmniejszego problemu każdy z nas znajdzie oferty pracy dla siebie.