Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Regulamin pokoi głównych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Żeby akceptować zasady to trzeba je znać. Żeby je znać trzeba je przeczytać. Żeby je przeczytać to muszą być opublikowane. Mi się wydaje to proste i logiczne, ale widzę, że Tobie nie bardzo.

Nadal nie wiem jakie reguły obowiązują na pokojach głównych, założyłem ten temat i odniosłem się w nim do twojej osoby, bo publicznie oznajmiasz, że jakieś reguły są, i są one ostrzejsze niż w pokojach prywatnych. To też wydaje mi się proste, ale dla Ciebie chyba nie jest, skoro przez zaledwie 3 strony tematu zdążyłem to już powtórzyć kilkakrotnie. Już brakuje mi pomysłów, co zrobić żeby to do Ciebie dotarło. Może jakiś animowany banner będzie dobry? Być może tak będzie prościej.

Jeśli nie czytam regulaminu przed rejestracją to moja sprawa, ale jeśli nie jest on udostępniony (jak jest nawet na nowym community) to nie mogę ponosić za to odpowiedzialności. Po to pewien mądry człowiek wymyślił pole, w którym trzeba zaznaczyć "zapoznałem się i akceptuje regulamin jakieś tam dalej literki". To też wydawało mi się proste.

Być może Ty zawsze zanim się gdzieś zarejestrujesz i nie ma podanego regulaminu sprawdzasz na web-archive czy czasem kiedyś jakiegoś nie było. Ja nie uznałbym takiego zachowania za zbyt normalne, chociaż wydaje mi się, że Ty tak nie robisz co sugerujesz by robili inni. W każdym bądź razie sprawa jest prosta.

Co do twojego sopowania to mnie naprawdę nie obchodzi do kiedy ważny masz kontrakt, czy coś podpisałeś, czy sprzedałeś swoją duszę. Bardziej ważne dla mnie jest to, jak to robisz, a najważniejsze regulamin pokoi głównych na którym sie opierasz, a nikt nigdy o nim nie słyszał. Trąbię o nim od początku tego tematu i po raz drugi w tym poście. Wydawało mi się to proste.

Ostatnia sprawa: radzę nie używać ironii w kierunku próby oceny inteligencji drugiej osoby, szczególnie jeżeli robi sie to nieudolnie. Jeżeli swój post uważasz za dłuższy to jest mi przykro, bo jeżeli chodzi o długość to jest całkiem normalny. Sugerujesz, że mam problemy z przeczytaniem twoich postów? Oczywiście, chwilami składniowo jest napisane tak, że naprawdę muszę czytać kilka razy żeby zrozumieć. Być może naprawdę wynika to z mojej inteligencji, ale przynajmniej nie robię błędów jak Ty i wypowiadam się na TEMAT (wybacz, po raz trzeci w tym poście nie napiszę Ci co jest tematem, musisz się troszkę bardziej postarać. A wydawało mi się to proste.

Ostatnią sprawą jaką chciałem poruszyć to kwestia trudnych słów. Po raz kolejny muszę odeprzeć ironiczny atak z Twojej strony. Starasz się używać trudnych słów a masz problem z banalnymi. Przynajmniej mój nick wydaje mi się naprawdę prosty.

Pozdrawiam serdecznie
fekal [nie felal] (Jak to brzmi? Juz prosiłem: nie mierz innych własną miarką.)

PS: Temat z mojej strony już dawno uważam za wyczerpany a teraz także za zakończony. Każda cierpliwość ma swoje granice, a ja mam już dosyć pisania "esejów" i tłumaczenia jaki jest temat dyskusji. Szczególnie widząc, że mój rozmówca jest naprawdę oporny. Być może też to właśnie ja nie nadaję się do tłumaczenia. Ale to przecież jest takie proste...

***Proszę WSZYSTKICH: bez personalnych wycieczek. W rozmowie nie stosujemy ukrytych inwektyw, tylko argumenty. Nie stosujcie taktyki obecnie nam rządzących.***
Stron: 1 2 3 4 5