Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Zamknięcie Polchat.pl - informacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
http:://polfan.pl/oldpolfan/ Wczoraj znalazłem chyba najstarsza wersję Wink

Polchat miał swoją markę i przykre jest to co się stało. Nie wiem za jaką cenę chcieliście przejąc polchat, ale swego czasu livechat dostał propozycje 100 tys i odmówił.

Ja się mogę dołożyć do nowego systemu. Domena polfan.pl odzyskana przez pewnego usera, więc raczej jeśli miałoby to wystartować, to myślę, że pomoże Wink

Miejsce na serwerze ogarnę Wink
Jak można być tak bezczelnym! Domenę polczat.pl też już zarezerwowali. To jest po prostu chamskie z ich strony. Teraz już czysto widać, że oni po prostu nie chcą istnienia takiego portalu w sieci.
Pewnie szykują kolejną "turbo-aplikację" którą podepną pod ten biedny komunikator...

Jeżeli natomiast chodzi o nowy Polchat - w kwestii domen i serwera niezbyt mogę pomóc, ale mogę się przydać w kwestiach technicznych ;]


eeee! A co to? http://polfan.pl ?
aaa Smile

David

Polfan-to był czat zastępczy a kiedy zostało schackowane forum PolChatu przeniosło się wszystko tutaj Wink
Borek GG nieoficjalnie może puścić Polchat za 20k. Jak chcesz to może nie jest jeszcze za późno ;-)
Są 3 osoby chetne na zakup, teraz zbierane są środki na zakup wszystkich komponentów. Przy dobrych wiatrach w ciągu tygodnia ruszy od nowa, lecz to nie jest w 100% pewne. Wink
20 koła Big Grin Kto zbiera siano?
Ja nic nie wiem Smile
No niestety opcja nie wypaliła. Cóż. Pozostaje zbiórka. Jeśli ktoś zainteresowany dorzuceniem do zakupu polchatu, niech zostawi wiadomość na pw, w jakiej kwocie mógłby wspomóc.
Nie nie nie jest nadzieja i polchat powraca. oterminie kiedy to nastapi poinformuje was jeszcze.
Z informacji, które do mnie docierają wynika, że kilka osób stara się odkupić od GG Network serwis Polchat.pl i rozmowy prowadzone są w różnych stadiach, żadna jednak nie została sfinalizowana.
Napływa też niestety sporo informacji o osobach, które uważają, że już nabyły prawa do serwisu. Nie jest to jednak prawdą, co nie oznacza, że ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie.
Pozdrawiam.
Stron: 1 2 3 4