Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Nowinki Technologiczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W sumie dla mnie nowinką na pewno był zakup ekspresu do kawy dla gastronomii ale na całe szczęście już bez problemów go obsługuję. Tak naprawdę zdecydowałem się na zakup ekspresu z https://teges.pl/ekspresy-do-kawy-gastronomiczne/ i wiem dokładnie, że ten wybór jest bardzo mądry.
Ogólnie jeśli jeszcze chodzi o tego typu kwestie to myślę, że właśnie kuka programowanie jak najbardziej wpisuje się w takie nowinki technologiczne. Jak dla mnie są to bardzo ważne sprawy i jestem również zdania, że jak najbardziej fajnie jest co nieco na te tematy po prostu wiedzieć.
Jeśli jeszcze chodzi o same kwestie związane z technologią to polecam również każdemu zastanowić się nad agregatami transkrytycznymi. jak dla mnie to właśnie rozwiązanie z https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ra...igeration/ sprawdza się na ten moment najlepiej i u mnie w firmie już taki agregat posiadamy.
Jeśli chodzi o nowinki to ja postanowiłem swojej żonie zakupić zegarek damski ze sklepu BOWA, znajdującego się pod adresem https://bowa-watches.com/, ze względu na bardzo duży wybór udało mi się znaleźć coś specjalnego dla niej. A po jej radości podczas wręczania prezentu zrozumiałem że to był dobry wybór.
Nie wiem czy jest to akurat nowinka technologiczna, ale jak dla mnie takie kwestie są bardzo praktyczne. Mianowicie jak niedawno czytałem na stronie https://katowicedzis.pl/2022/03/brak-kom...f-storage/ to faktycznie brak komórki lokatorskiej raczej nie jest żadnym problemem. Przecież na dzień dzisiejszy bez problemów możemy mieć magazyn self storage, który jak dla mnie sprawdza się świetnie.
Kiedy jeszcze chodzi o różnego rodzaju technologie to mnie jakiś czas temu bardzo interesowało czy w MacBooku jest możliwość zwiększenia pamięci RAM. Jak zacząłem szukać to dopiero w artytkule https://tech.redpanda.pl/czy-mozna-zwiek...-macbooku/ udało mi się znaleźć właściwą odpowiedź na to pytanie.
Dobrze że świat idzie do przodu i oferuje nam nowoczesne rozwiązania.
________________
lampy obrysowe
Stron: 1 2