Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Samotnosc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Jako obsluga czatu postanowilismy zalozyc nowy temat, ktory ma byc miejscem wzajemnej dyskusji, wymiany pomyslow, spostrzezen i uwag dotyczacych naszego czatu,chcemy znac wasze zdanie,opinie itp.

Zapraszamy szczegolnie do wypowiadania sie na nastepujace kwestie:

-co Wam sie w naszym czacie podoba, co chcielibyscie zmienic (+ewentualne pomysly na zmiany mile widziane),
-czego Wam brakuje na naszym czatku, a co Waszym zdaniem jest zupelnie niepotrzebne…

Zapraszam do dyskusji  8)

oto link bezposredni do Czatku http://www.polchat.pl/chat.php?_room=Samotnosc
Jak dla mnie to brakuje Wam porządnej domeny w .pl (w az.pl macie za darmo jedną domenę) i przeniesienia strony na jakiś lepszy serwer niż boo.pl i ewentualnie przejście na SMF lub nowsze phpbb. (jest to możliwe zachowując posty itd).
Jak widać czasami niektóre osoby są samotne, ale również należy wiedzieć, że całkiem sporo osób się rozwodzi. udało mi się niedawno natrafić bardzo ciekawy wpis http://vitwoman.pl/zwiazek-i-uczucia/jak...rozwodowa/ z którego dowiedziałem się jak przebiega sprawa rozwodowa.
Kiedy jeszcze chodzi o sprawy rozwodowe to myślę, że raczej każdy z nas powinien co nieco wiedzieć na wszelkiego rodzaju tematy z nimi związane. Muszę dodać, że ja również niedawno czytałem na stronie https://www.alejakobiet.pl/aktualnosci/c...odzie.html o tak naprawdę najlepiej jest brać pod uwagę jeśli chodzi już o samą sprawę rozwodową.