Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Informator administracyjny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miejsce, w którym będziemy zamieszczać informacje na temat naszych poczynań i serwisu. Zaznaczam, iż będą to informacje, które nam będą wydawały się ważne dla Was jako użytkowników. Wątek pozostanie zamknięty - możliwość pisania w nim będą mieli tylko serwer operatorzy.

Wczoraj podjęliśmy we wspólnym gronie kilka decyzji. Najważniejsze z nich:

- zmiana składu serwer operatorów. Aktualna lista znajduje się na stronie http://polchat.pl/faq.php. Byłym już serwer operatorom serdecznie dziękujemy za współpracę.
- jeden za wszystkich - wszyscy za jednego. Przestaliśmy rozdzielać sobie funkcje i zakres odpowiedzialności. Od tej pory każdy z nas odpowiedzialny jest tak samo za całość funkcjonowania serwisu.
- w związku z włamaniem na forum użytkownik karola zostaje pozbawiony mastera na pokoju Samotność.
Wejście na Polchat obecnie możliwe jest tylko przez link: http://www.polchat.pl/chat.php lub przez konsolę.
Strona główna Portalu obecnie nie działa.

Edit: już wszystko ok.

EDIT2: Strona znowu leży. Raz leży a raz działa Smile
Ponieważ wysyłanie maili na naszej stronie nie działa nie ma również możliwości odzyskania hasła do nicka. Jeżeli jest taka potrzeba to proszę wysłać do nas mejla na adres polchat@polchat.pl z informacją o jaki nick chodzi.

Ważne aby mail wysłany był z tego samego konta, na jakie zarejestrowany był dany nick. W innym przypadku nick Wam przepada!


EDIT: Niestety, uszkodzeniu uległa komunikacja z bazą danych nickservera. Informujemy niniejszym, że na chwilę obecną NIE MA możliwości zarejestrowania nowego nicka na czacie ani założenia nowego pokoju. Stare zarejestrowane nicki działają jak dotychczas, nowe - nie. Nie ma również możliwości zmiany hasła.
Cały czas czekamy na jakiekolwiek ruchy GG w naszym kierunku, ponieważ nasze maile są notorycznie ignorowane - prosimy zgłaszajcie im bezpośrednio uszkodzenia na Polchacie.

Przypominamy, że nie jesteśmy właścicielami Polchatu, a jedynie wolontariuszami utrzymującymi to w jako takich ryzach. Obecne awarie nie leżą po naszej stronie, a jedynie po stronie właściciela serwisu i serwera.
Bardzo chcielibyśmy połatać dziury i naprawić to co jest zepsute, umiejętności nam na pewno nie brakuje, ale niestety, nie mamy żadnej możliwości dostać się do serwera.
Dzisiaj padła baza danych pokoi i nickserwera. Czekamy.
Nickserwer już działa, można również rejestrować nicki, pokoje oraz zmieniać hasło.
Starym zwyczajem ponownie planujemy reorganizację pokoi głównych.
Założyciele popularnych pokoi, którzy chcieliby je awansować do rangi pokoju głównego proszeni są o kontakt z nami pod adresem polchat@polchat.pl
Prosimy o krótki opis pokoju oraz średnią ilość osób w nim przebywających.
Na zgłoszenia pokoi na pokoje główne czekamy do 15 kwietnia. Później zgłoszenia nie będą przyjmowane.
W związku z zamknięciem projektu przez GG zamykam temat.