Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Spotkanie 24 lub 25 czerwca :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tadaaam Smile
Uwaga uwaga !!
Planujemy spotkanie, wew stolycy, w piatek lub sobotę 24/25 czerwca ( a jak nam sie spodoba to i dwudniowe zrobimy ;p)
Szanowna koleżanka Błękitna będzie w tym czasie wizytować miasto stołeczne, a to się trafia raz do roku więc okazja jedyna i niepowtarzalna do spotkania ;p (długo to ja nie pożyję po takich tekstach)
ALe do rzeczy:
Miło by było jakby się chętni określili tak mneij więcej chociaż, żebyśmy wiedzieli ile osób...
Plan był, zeby zrobić spotkanie w okolicach starówki, jeśli ktoś zna miejsce godne polecenia to proszę o info - a starówka dlatego, że chcemy wieczorem obejrzeć też pokazy przy tych nowych fontannach Wink
No to.. zapraszamy Wink
(09-06-2011, 16:12)vectra link napisał(a): [ -> ]Miło by było jakby się chętni określili tak mneij więcej chociaż,


określam się tak więcej niż mneij ;p
jako ze mam straaasznie daleko....tez bede Wink
Somsiatka, kombinuj czy mozna tam wjechac wozkiem
No to i my wstępnie się zapisujemy, jako, że daleko tyż nie mamy ;-)
I ja już chyba  bardziej-na-stałe dotre. (:
jako ze nie widze wylewu pomyslow.....kedys niedaleko Zygi na kolumnie byl irish pub....pewnie nadal tam jest....moze tam sie spiknac?
No to mamy już dwie propozycje: Irish i ogródki nad Wisła... do wyboru do koloru Smile
Proponowałabym piątek, 24 bo w sobote na Podzamczu są "Wianki" i będzie dziki tłum... no chyba, że o to nam chodzi? Wink
O ile mnie nie wywieje, to raczej mnie przywieje ;]
Juśśśśś bardziej na stałe <hura> Smile)))


Ja też proponowałabym piątek i w zależności, czy pogoda nam dopisze byłabym za ogródkami nad Wisła Wink Ale oczywiście się dopasuję TonguePP
Stron: 1 2 3