Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: KATARZYNKI 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kontynuując erotową tradycję ( niech mi ktoś podpowie, który to już raz ) zapraszamy serdecznie wszystkich w sobotę, 27 listopada na spotkanie i kawałek imieninowego tortu. Miejsce "Katarzynek" to tradycyjnie już Pub Zachcianek, ul. Miedziana 7 Warszawa. Na stronie http://www.zachcianek.pl/ jest mapka, dla tych którzy będa tam pierwszy raz Wink

Do zobaczenia 27 listopadaWink
BiGirl, niegrzeszna i vectra Smile

jak tort to ja zajrze choc na chwile <mniam>
Oj, ja bym chciala...
Ja też prawdopodobnie będę Smile Jak tradycja to tradycja, kroofa musi być/ tym razem z obstawą Tongue/ Smile))
Wyściskam, wycmokam nasze kochane Kaśki Smile)

Co do miejsca, błagam, nie Zachcianek bo czuję przesyt Smile

Całuję
a.
Potwierdzam zapowiedź łaciatej. Wink [dostanie mi się za łaciatą] prawdopodobnie się zjawimy. Może też wezmę jakąś obstawę... ;p
(03-11-2010, 02:26)LonGMan link napisał(a): [ -> ]Może też wezmę jakąś obstawę... ;p
mueheheheTongue

no i będę też naturalnie i w ogóle, a co do miejsca to mi wszystko jedno tylko nie w wypisdoffie gornymTongue <dyg>
Ja Ci dam obstawę! ;P Ja jestem Twoją obstawą! Wink

Żeby nie było offtopicu- przyjeżdżajcie, będzie fajnie Wink
A o kim ja innym pisałem łaciata? ;p i żeby nie było offtopicu to potwierdzam moje przybycie Smile
Zobaczymy co da się zrobić , nie zaprzeczę że miło by było Was zobaczyćWink
A moja obstwa to kto? Iza? Amelka? czy mam wybrać z tłumuTongue?
(04-11-2010, 19:15)Marcin link napisał(a): [ -> ]Zobaczymy co da się zrobić , nie zaprzeczę że miło by było Was zobaczyćWink
A moja obstwa to kto? Iza? Amelka? czy mam wybrać z tłumuTongue?

wybieraj z tłumuTonguePPPPPPPPPPPPP
Stron: 1 2 3