Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wakacyjny zlot?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ponieważ temat jest co rusz poruszany na czacie pozwoliłam sobie założyc wątek spotkaniowy Smile

Jest propozycja spotkania/ zlotu w Warszawie w sierpniu, pierwsze głosy jakie sie pojawiały skłaniały sie ku końcowi miesiąca więc mamy propozycje :  28/29.08

Knajpę czy inne miejsce na spotkanie mam nadzieję ze "tubylcy" pomogą mi wyszukać a wszystkich zapraszam - dajcie znać czy pomysł trafiony, czy będa chętniSmile

pozdrawiam

vec
ja jestem za i podpisuje sie obiema rekami  ;D

csi

hmm
28 jestem jak najbardziej za , bo 21 szturmuje MielnoSmile

Pozdrawiam M.
Jestem za jak najbardziej Vectra a moze zrobimy ognisko w Powsinie....?
Majowy zlot sie nie udał..Sad ale moze Sierpniowy sie uda..Smile
Jakby co pisz na PW.
Jeszcze nie wiem, czy na pewno mi się uda... ale jeśli mogę zasugerować termin, to mi bardziej odpowiada ostatni weekend sierpnia, 28/29...

Myśleliście już gdzie?
I ja bardzo chętnie się pojawię ;-) Na zlotach nie było mnie kilka lat, z dziką rozkoszą zobaczę starą gwardię, z ciekawością poznam nowąTongue

No właśnie, pytanie tylko gdzie?Smile


Choć z vecią, to ja na koniec świata pójdę <shy>Tongue
jestem zaSmilechcialbym was wreszcie zobaczyc ludkowie miliSmilepozdrawiam Smile
Jeżeli to byłby ostatni weekend sierpnia to może i ja bym była bo do 1 września się wyprowadzam z wawy...ale nie wiem czy ktoś chce abym była...



żartTongue
OK...większość jest ZA ostatnim weekndem sierpnia więc zmieniam ciut post, zeby nie bylo niejasnosciSmile

TERMIN ZLOTU: 28.08 Smile
Stron: 1 2 3 4 5