Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wolne Radio Polchat - REAKTYWACJA :D :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dla zainteresowanych....

Mam informacje od czekamka, ze posiada kopie strony i forum radia, moze to postawić u siebie na serwerze, więc jakiś start mamy. Mysle, że strony nie ma co zmieniac, bo ja znamy, poza tym radio jest do grania i sluchania a nie do ogladania.

Skontaktowałam się jeszcze z Zabijakiem, Bartosch zadeklarowal chec powrotu, Gheh, Ja.... Mam nadzieje, ze odnajda sie inne grajace czleki i zglosza nowe....

Jesli ktos ma namiar na Kamenke, to bardzo prosze o rzucenie Jej tematu.... Nie moze Jej zabraknac....

Jesli cos dalej ruszy w temacie, beda jakies newsy, to bede Was na biezaco informowac....

Do uslyszenia.. Mam nadzieje :-)


news goracy:
byc moze ruszymy ..... no nei powiem, ze dzis, choc bedziemy probowac Wink ale przyszly tydzien jest bardzo realny Wink Wink

Aska vel napoleonka vel Bonapartka Tongue
to pozdrawiam ...i zycze powodzenia  --sam gram duze radio , alle goscinnie  jak wam to pasuje tez sie melduje
Wolne Radio Polchat - przy mikrofonie kamenaSmile
Ja też się melduję - mam wprawdzie problem z dyskami, na których mam muzę, więc na razie specjalnie nie mam z czym poszaleć, jednak mam nadzieję, że to się wkrótce jakoś ogarnie.
W każdym razie cieszę się, że radyjko ruszySmile
Pozdrawiam cieplutko
kamena
P.S. Napka, wywaliłaś moje gg, to teraz nie masz do mnie kontaktuBig Grin Ja mam Twój numer, odezwę sięSmile 
kamenek po odpaleniu kompa z muzyka mam Smile odezwe sie jutro Smile

inni chetni chcacy grac.. zapraszam na gg: 1141722

mail: askachm@gmail.com

polchat...


pzdr,. nap wlasnie grajaca testujaco ;-)

liczba sluchaczy w pierwszych godzinach zachecajaca ;-)))
Tak, tak. Ja też.
Tylko pod `Schweppes`, bo gheh-a to nawet ja sam na antenie nie wymówię  Tongue
Już nie jak kiedyś, raczej bardziej hm, młodzieżowo, ale `dzieciak` w ekipie też się nada, chyba.  Wink
Zamelduję się pod koniec przyszłego tygodnia, no może początek kolejnego.  8)

kk

A to nie jest glupi polysl śliwa.

Od czasu do czasu w godzinach wieczornych ,mozna by bylo puścic jakies sluchowisko erotyczne .
Jakiś kawalek pościelowy,potem sluchowisko..minuta ciszy  Wink

Pewnie ktos z naszego pokoju pisze/pisal erotyki.

mmmm?  Smile
witam --jak ja bede gral jest mozliwosc na nocne rozmowy na tel --do dwoch tel i studio --wiec bedzie i erotycznie
zalezy od sluchaczki co zadzwoni -- i wszystko  LIVE na antene  <ok>
pozdrawiam ..widze wlasnie takie nocne programy ..
aaaaaaach erotyki rewelacja....
ja moge czytac :-)
z odpowiednia muzyczka w tle...
mrauuuuuuuuuuus.......

moge poszukac nawet czegos.. ale to z czasem, bo jak wiadomo zycie kury domowej nie jest lekkie Big Grin
to ja się zamelduję oficjalnie jako DiDżejka! o!  ;D Big Grin