Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: OGNISKA MAJOWE W POWSINIE - CZAS ROZPOCZĄĆ SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niezapomniane ogniska majowe w Powsinie czy ktoś jeszcze pamieta.... moze warto podtrzymać tradycje..... zapraszam do dyskusji.
Pamiętacie, pamiętacie  ;D
I ogniska i Jar  Wink
U mnie z czasem kruchutko teraz, weekend 1-majowy już zaplanowany od dawna, więc w tym roku na Powsin się nie piszę. Ale w ogóle pomysł zacny - ciepło się robi....można by coś, gdzieś, kiedyś  Smile
Trudno zapomnieć te ogniska, choć lat trochę upłyneło  ;D
khem... Maniek, temat z pierwszego kwietnia  ;D ... ale okay moi drodzy ... w okolicach 2go week maja mozna cos wyknuc.. w pierwszy mam zalobe, qmpel przechodzi tymczasowo w S(P) Zwiazek Malzenski tak ze musze sie spic na stypie... DZWONCIE DO ZUZY! znajdzcie jelenia co by na siebie domek wzial  :Smile
....fon do mnie albo z 7demkami albo z koncowka 631 ... hmmm Tygrys niedlugo ma urodziny Tongue (chyba- jakos mi sie kojarzy)

Zdrowki
Witanko....
Miło Was widzieć..Smile skoro nie wszystkim pasuje 1 weekend to spotkajmy sie w drugi... czyli 08,05,2010...?
Dzika krucho z czasem..... zapracowana ..?
Blue... latka latka a pomysły takie same Smile
Wredoto.. moze za tydzień bede w Łomży Smile
Ja się piszę po majówce ofc.  Smile
Tak Astro, zapracowana żem  Smile jeżdżę sobie w delegacje po całej Polsce Wink do tego od jakiegoś czasu jestem dziką szantymaniaczką - czas dzielę między pracę i koncerty (połączone niejednokrotnie z afterparty  ;D).
Ale jak tylko nic nie będzie mi kolidować ze spotkaniem majowym, to chętnie się przyłączę  Smile



Pozdrawiam,
Dzikens.
oooo Dzikens .. zmieniłaś pracke ze teraz śmigasz po polsce......? Szanty hmmmm to moze piszesz sie na wyprawe jak co roku 2 tydzień września pływamy na mazurkach..Smile 4 dni...żagle....ogniska gitarai piwko Smile
Pozdrawaim
Astro - pracki jako takiej nie zmieniłam - dział tylko  Smile
No i dzięki mojemu "śmiganiu po Polsce" miałam okazję widzieć się z Łomży z Wredim w czwartek  ;D

Żagle, gitara i piwko? No dziękuję za zaproszenie, ale raczej jeśli już, to zabiorę się z moimi znajomymi - ale kto wie? Być może do zobaczenia na szlaku  Wink
maj się powoli kończy...  Tongue
Stron: 1 2