Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Historia po erotycznemu ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zabawa polega na wpisywaniu w poszczególny post najważniejszego wydarzenia/wydarzeń z danego roku. Wydarzenia mogą dotyczyć PL ale także i świata. Następny post to rok niżej.
Jeden post=jeden rok!!!

Zobaczymy jak daleko dojdziemy w tej historii.

Zaczynam

2009
25.06 śmierć MJ
Umarła też piłka nożna ale za to w wielkim stylu Nasze Złotka zdobyły Brąz!!!!

Muszę dodać jeszcze dwa wielkie koncerty w PL
U2 i Madonna
http://pl.wikipedia.org/wiki/2008#Stycze.C5.84

;D Wink


ps. Moniko nie wiem czy nie popełniłaś faux pas nie wspominając o mistrzostwie Europy dla naszych siatkarzy
2007

Sexafera w Samoobronie!



daFF wystarczy podać jedno wydarzenie a nie wklejać wikipedięSmile
(15-10-2009, 01:11)CzerwonaSukienka link napisał(a): [ -> ]2007
daFF wystarczy podać jedno wydarzenie a nie wklejać wikipedięSmile

to ja nie wiedziałem że jedno...zmyliłaś mnie podając więcej niż jedno a ja chciałem być lepszy  Wink

2006  27 czerwca – na indonezyjskiej wyspie Borneo odkryto nowy gatunek węży  ;D ;D
2005

2.04 śmierć Jana Pawała II
2004r
1 maja przyjęto nas do Unii Europejskiej
17 stycznia zmarł Czesław Niemen, a 7 maja zginął Waldemar Milewicz ...poza tym w tym roku odeszli m.in. R. Reagan, M. Brando i inni

a dla mnie prywatnie [b]27 maja 2004r w Sali Kongresowej w Warszawie po raz pierwszy w życiu zobaczyłem na żywo na koncercie KRAFTWERK[/b], a później po koncercie udałem się na spotkanie "erota" w Kiczu Smile
•17. Listopad. 2003: Arnold Schwarzenegger zostal Guwernatorem Kalifornii
eeee chyba Arnold Alois Schwarzenegger został gubernatorem Californi, bo o stanowisku guwernatora to w życiu nie słyszałem hahahahahahaha
(09-12-2009, 01:38)Zyg_Zag link napisał(a): [ -> ]eeee chyba Arnold Alois Schwarzenegger został gubernatorem Californi, bo o stanowisku guwernatora to w życiu nie słyszałem hahahahahahaha
Zyg, jak masz tutaj bałaganić to sio do kąta!


2002r zmarł Marek Kotański, za wcześnie, za szybko, za ....
w 2002r, 5 marca zarejestrowano partię polityczną ...Platforma Obywatelska  ;D
a ponadto w tymże roku:
-w FSO zawieszono (zakończono) produkcję Poldków (kompaktowy samochód osobowy m-ki Polonez)
-stwierdzono pierwszy w Polsce przypadek tzw. choroby szalonych krów (BSE)  ;D muuuuuu
-Polska drużyna po 20 latach znów zagrała na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Korei Płd i Japonii !!! juhu ...i odpadła po rozgrywkach grupowych po przegranej z gospodarzami z Korei i Portugalią i wygranej z "Jankesami"

a jeśli chodzi o moja osobę, to obchodziłem 30-ste urodzinki  Wink
Stron: 1 2 3