Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: szukam sponsora prezencików dla dzieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

zofija

Szukam sponsora, który zafundowałby szkolnym dzieciom specjalnej troski 25 paczuszek świątecznych. Nic wielkiego - w granicach 10-15 złotych paczka. Jakieś kredki/flamastry dla młodszych, dezodoranciki dla starszych. Oczywiście oficjalne pismo z pieczątkami w razie czego zostanie wystosowane Smile Jeśli znajdą się chętni, to dostarczę rozpiskę bardziej szczegółową.

kk

No to sponsorem bedzie Polchat  Wink
Rozmawialam  wlasnie z Kathi , Vecią, Niegi ,Theo oraz z DiviSmile

Jak pamietacie ,zostalo nam jeszcze troche pieniedzy z zeszlorocznych "Katarzynek".
Kwote tę - przejmie ZoHa .

Zdajemy sie na Zosiną intuicję ,oraz wiedzę ,co by dzieciaki najchetniej widziały w tych paczuszkach  Wink

Buziaki  :-*

zofija

Wielkie dzięki Dziewczyny Smile
Jak już ustaliłyśmy z kk-ciąg dalszy nastąpi wieczorem Wink Prosiłabym jeszcze o dane składających się osób na pw, ponieważ dzieciaki maja w zwyczaju wysyłać każdemu ofiarodawcy jakiś własnoręcznie wykonany drobiazg Smile
Ale się cieszę! Big Grin

kk

Sładali sie wszyscy ,ktorzy brali czynny udzial w zeszlorocznych "Katarzynkach"- a to są same szczegolne osoby Wink
Nie ma wyszczegolniania Smile

Moze niech zrobią łańcuch na choinkę ,potem  przybraną zfotografują,a my wstawimy sobie tę ubraną choinkę w "życzeniach" na forum .Smile

?Smile Nie mam pomyslu.

zofija

Chyba nawet wystarczyłoby ich zdjęcie przy choince, albo jak dostają prezenciki Smile Też nie mam pomysłu, ale może one coś wymyślą? Wink

zofija

Chciałam bardzo podziękować. Jesteście wielcy. Udało się zebrać 1050 złotych!!!! Dzisiaj zostały poczynione zakupy, a jutro dzieciaki mają Wigilię w swojej świetlicy. Cudnie! Dziękuję Big Grin